Малките ни шуменски дечица красят коледната ни елхица

  • 14 370
  • 297
# 75
ЗДравейте и от нас с Али!Отдавна не съм писала но напоследък ,не ми остава време...
Ани,изкренни благодарности на Дидо,за помощта която ни оказа,тоест на Свилен.За пореден път се обеждавам ,че в нашата скъпа родина,ако нямаш познати тук-там трудно би се оправил...
Та ,кога ще е срещичката???Хайде давайте предложения.
Ние вече посрещнахме Дядо Коледа в радио Шумен.Беше страхотно,само дето моята пикла така се притесни,ме даже името си не можа да каже.Но към края на тържеството сама отиде и на ушенце си изрецитира стихчето на Дядо Коледа.Толкова развълнувана и притеснена не съм я виждала милата...
Диде,как са близначките,оздравяха ли???
Виж целия пост
# 76
Понеже чета през редовете,сега разбрах че срещичка вече е имало Embarassed
Виж целия пост
# 77
Светле не плачи, скоро пак ще направим, ама най-вероятно догодина. Предлагам да е по в началото на януари, че да си разправяме, кой как е изкарал.
Иначе близначките изглеждат добре, но не сме правили изследвания да разберем дали са оздравели. След нова година ще направим и дано вече приключим  с болестите Praynig
Виж целия пост
# 78
Диде,много ти е хубав аватара. Тази снимка днес я видях на едно место, грижливо сложена на една секция!  Wink
Светле, разпали ми любопитството,ч е сега ходих да питам Дидо какво толкова е направил за вас. Радвам се че е имало с какво да помогне!  Grinning
Виж целия пост
# 79
Ех, весело беше  santa2

шоши, много исках да се запозная с теб, но уви нямаше как да те позная. Научих за интересната ти професия, дай повечко инфо за това къде се намира обекта(ако искаш на лични), мога да ви пратя клиенти.
Виж целия пост
# 80
Хубава беше срещата с Дядо Коледа в театъра. Много мило ми стана, когато разбрах, че представлението е безплатно и е подарък за всички дечица. Поздравления за всички служители от театъра за хубавия жест  Heart Eyes

Лимонче и аз се оглеждах, за да разбера коя е групичката на форумските майки, но не успях.  А що се отнася до обекта се притеснявам да не се брои за реклама и затова ще ти пратя инфо на лични.
Виж целия пост
# 81
Шоши ние пристигнахме почти последни и даже седнахме разделени. Ела на следващата среща и ще се запознаем. Само Кари не можах да я видя къде е.
Виж целия пост
# 82
Не си ни видяла, Ани, защото не дойдохме. Яна беше наказана, без театър и подарък от дядо Коледа Naughty. Не че много и пукаше де... ooooh!
Виж целия пост
# 83
А така, какво не е слушало това сладурче през годината,че Дядо Коледа не му донесе подарък?
Виж целия пост
# 84
Пожелавам на всички весело посрещане на Коледа и много хубави подаръци!

Виж целия пост
# 85
А така, какво не е слушало това сладурче през годината,че Дядо Коледа не му донесе подарък?

Сладурчето много се инати онзи ден и затова го лишихме от театър. Tired А подарък така или иначе вече получи в градината от дядо Коледа, сега и в къщи ще има, тъй че не е много ощетена. Wink

Весела Коледа и от мен!
Ние отиваме на гости на мама за Бъдни вечер.
Виж целия пост
# 86
МНОГО УСМИВКИ И ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ, МОМИЧЕТА!  santa2
Виж целия пост
# 87
ВЕСЕЛА КОЛЕДА НА ВСИЧКИ  santa2
Виж целия пост
# 88
Честито Рождество Христово на всички    santa2
Виж целия пост
# 89
Честито Рожество Христово!
Щастие, любов, късмет
нека следват ви навред.
Витлеемската звезда
да ви засипе с чудеса!
С радост, здраве и пари
нека Господ ви дари!
[/glow][/color][/size]
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия