Коледа - очакваме я всички, греят СЕПТЕМВРИйските очички!

  • 21 262
  • 292
# 30
Честит рожден ден и от мен на МарияФ!
Много здраве,късмет,усмивки и едно здраво и сладко бебе ти желая!
Виж целия пост
# 31
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН  на MariaF!



Ирини, радвам се че всичко е ОК!  Пожелавам ти от края на седмицата пълна почивка и релакс в новия дом!
Amaretto, за мен Варна е града с най-уникална коледна украса! Това го установих лично още преди 2 г на една НГ, която празнувах там! Много е красиво и празнично!

Виж целия пост
# 32
Честит рожден ден на МарияФ!

Пожелавам ти едни незабравим празник с любимите хора, една спокойна бременност и много здраве и хубави емоции!
Ирини, отдъхнах си, като видях, че си писала, набързо изчетох твоя постинг и покле го четох втори път малко по-спокойно. Да не забравиш нета в къщата и по-често да се включваш. А незабравимото посрещане на първата Коледа в новият дом съм ти го пожелала отдавна!
Денис, много е сладък Арен до вратата. Ние напоследък с Алекс излизаме все с колата, но като гледам снимките на всички ви в снега, май ще трябва да се поправя. Имаме обаче само една шейна, на Ивето, и тя ще си я иска, така че ще поръчаме още една на дядо Коледа!
Нещо от Пловдив са много кратки- И Стели, и Йоанка само честитят, нищо не казват!
Хайде хубав ден от нас засега!


Виж целия пост
# 33

Mariaf честит рожден ден!Желая ти много здраве,любов и безпроблемна бременност.
Цвети - разходките в снежеца са приятни  Flutter
Аз вече пих кафе с приятелка и сега чакаме друга да дойде с нейното момче малко да поиграят децата.Много хубав ден на всички ви  Hug
Виж целия пост
# 34
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН,MariaF!
Желая ти всичко най-хубаво,много здраве,прекрасна бременност и здраво сладко бебче!

irinii,радвам се,че се появи и че всичко е ок.
dennis,Арен е страхотен,много,много сладък малък мъж  Grinning
Amaretto,Варна е много красива дори през зимата,обожавам този град
И ние в Русе се порадвахме няколко дни на сняг,Крис се отъркаля хубаво и приличаше на малък снежен човек.
Хубав ден и много целувки от нас!
Виж целия пост
# 35
MariaF, да си ни жива и здрава, леко бременеене и много да те слушкат мъжете вкъщи Simple Smile

Снощи със Сладурчето си пийнахме по чаша винце , ама тя като гледам поокъсняла повече от мен.
Арен с много сладка шапка Simple Smile Ние такова чудо на главата не търпим..
Излизам и до после Simple Smile
Виж целия пост
# 36
Честит Рожден Ден, МарияФ!!!
Бъди здрава, многооо щастлива, постигай всичко с лекота, бъди обградена от много любов и верни приятели!   bouquet
Виж целия пост
# 37


Честит Рожден Ден и от мен на MariaF!
Много щастливи мигове и радости с тримата и мъже вкъщи!

Доника - Йоанка много завижда на веселите игри на Хриси в снега.

Спаси бързо да оздравява, за да посрещне Дядо Коледа весел и щастлив, а Арен е невероятно сладко, зимно момче! Heart Eyes
Виж целия пост
# 38
Честит Рожден Ден, MariaF!
Бъди здрава, все така обичана майка и съпруга и лека бременност до края.
Весел празник с най-близките ти хора.


Виж целия пост
# 39
Мила Мария,

Честит рожден ден! Желая ти много здраве, щастие, още едно сладко и здраво бебче през май и да си винаги заобиколена от обичта на тримата ти мъже!



Виж целия пост
# 40
Честит рожден ден, МарияФ! Да си здрава, щастлива и с многобройна челяд!

Ирини, липсваше ни много. Децата наистина растат с дни. Мария научи думичката "елха" сутринта и вечерта вече сочеше към нея при споменаването й. Като си говорихме оня ден че кашля, и тя започна да кашля съзнателно.

Бяхме на детско коледно парти миналата седмица. Малката плака много, особено при вида на Дядо Коледа. Но днес много разпалено говореше нещо, сочейки го на снимките.
Виж целия пост
# 41
Точно ви изчетох и имах намерение да ви пиша... и се чу рев от съседната стая! Поздравявам ви всички, а аз отивам да видя какво става!

Лека нощ!
Виж целия пост
# 42
Здравейте и от мен!
Честит рожден ден на Мария-бъди здрава и щастлива с цялото си семейство!  bouquet
И Румчо най-накрая се запозна със снега-досега имаше само бегла представа -от леда във фризера Laughing
Ирини-айде още малко и ще се пренесете в къщата.Ние 3-4 месеца се туткахме докато се пренесем в сегашния апартамент-все изникваше нещо за оправяне,а и багажа..-не е лесно.
Деннис-Арен е много симпатичен много сладко палтенце има,и аз имам в подобен стил Heart Eyes

Аз от седмица-две така съм се запалила с фотошопа че пушек се вдига около компютъра-направих няколко коледни картички и ще пробвам да ги разпечатам във фотото.Ще ги прикача към коледните подаръци Simple Smile


http://www.snimka.bg/album.php?album_id=202173&photo=1

Виж целия пост
# 43
Добър вечер и от мен!

tzvety ме нахока и аз да се отчета... Embarassed

Vessselka , благодарение на Стес и аз се сдобих с няколко красиви коледни рамки, които ще бъдат тази година моите коледни картички! Излязоха много хубави във фотото /на матирана хартия/, но трябва да ги направиш с друг размер /не квадратен/, защото техните формати са правоъгълни...ама едно обяснение направих... Rolling Eyes Mr. Green
 diman, Стенли е виждал все още Дядо Коледа само на плюшена играчка и засега го харесва.. Wink Не знам как ще реагира на истински!
dennis, и моя щурчо чака така на вратата за разходка...Даже дрънка ключовете на вратата /опитва се да отключи/! А Арен вече е едно голямо сладко момченце!
 
При мен коледните приготовление текат с пълна пара! Купила съм вече повечето подаръци, а и майка има РД след 4дни, а баща ми, 1-вия ми братовчед и единия племенник - имен ден.... #Crazy ....многоооо подаръци и празненства ни предстоят!
Стенли също видя и опита 1-вия сняг...хареса му, но нямаме шейна, а и тук няма много места за пързаляне. Rolling Eyes

Чао засега!
Виж целия пост
# 44
И аз да се разпиша след Стели,че нали и аз бях "нахокана"от Цвети Hug
Супер рамки и снимки правите,аз нямам време да се занимавам с това,за малки подаръчета за близките съм решила да направя календарчета със снимка на децата.
И ние се запознахме със снега,очаквах Дари да се уплаши,но не,смело крачеше в снега и го пипаше.Нооо,като видя един голям дядо Коледа,пред едно заведение,който пее и танцува,голям рев удари.Ради не се плаши,нали е мъж Mr. Green
Украсихме заедно елхата,пипаха я,бутаха я,слагаха играчки,играха с тях и сега не я поглеждат,за което съм супер доволна.(Мисля,че Денис беше разказала,че после и Арен не пипал елхата,чесно тогава не ми се вярваше,че може да стане така и при нас Embarassed)
Трябва да пробвам да качвам клипчета,ако ги видите как танцуват двамата хванати за ръчички и пеят "ла,ла,ла",ще паднете от смях. JoyМного са забавни,всичко разбират каквото им кажа и доста думички знаят вече и всичко разбирам като бърборят.Опитват се и то доста успешно да свързват по све думички Flutter
Радвам се,че Ирини се разписа и желая много бързо оздравяване на Спаси Hug
Ако има и други болнички деца,бързо да се оправят и да няма болнички за Коледа! Peace
Ето ги на снимка,какви танци въртят
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия