Спамо-чат темичка(17-23 XII)-героите са уморени

  • 57 855
  • 5 118
# 240
Добър ден,на който не съм казала! Hug Heart Eyes
Отчетох се с гласуването.
Спокойно мога да се позакъпя и да си се отправям по задачките Laughing
кви задачки ма,да хапиш хората ли? Mr. Green Hug Heart Eyes
Знаток слени де,с теа замъглени очи трудно та фокусирам Crazy
Виж целия пост
# 241
 Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 242

Излюпи ли се?  Heart Eyes
Виж целия пост
# 243
някои хора са дошли да си почешат егото.
ся ще останат разочаровани Mr. Green
Виж целия пост
# 244
още от 7 часа.
Имам много за чистене, ще тургам и елхата
Виж целия пост
# 245
М****** ** ***** **** *****ба  #Cussing out
Честит имен ден на празнуващите! Наздраве!!!
Мамицата муууууу.
Да *******ба
Втори месец ми изпускат промяната на тарифния план, щото госпожо........
Кафенето не работи
Затрупаха ме с работа (свърших я   Mr. Green)
Тръгнах да се облекча и чистачката лепна бележка "Няма вода тук"  ooooh! Сиреч нема да пикаш  Tired
Ма**************************************************ба
Луне  Hug
Нищо не съм чела от вчера.
Борко, получи ли парола?
Аре...
Виж целия пост
# 246

Имам много за чистене, ще тургам и елхата

Аз я сложих вчера Flutter

Нещо ми се скапаха албумите в Снимка.бг и ще се гътна  Cry Cry Cry
Виж целия пост
# 247
някои хора са дошли да си почешат егото.
ся ще останат разочаровани Mr. Green

това не беше хубаво Naughty

Снощи четох всичко два пъти.Сори, но не съм на вашето мнение.
Виж целия пост
# 248
ЗДрасти на дошлите



Днес -понеделник---желая добра и успешна седмица на всички и
най-вече-МИРОЛЮБИВА Wink


и ако на някой му е малко пиенето---да казва--веднага ще сипя Hug
Виж целия пост
# 249
някои хора са дошли да си почешат егото.
ся ще останат разочаровани Mr. Green

това не беше хубаво Naughty

Снощи четох всичко два пъти.Сори, но не съм на вашето мнение.
Ъ  newsm78
Моля в 2-3 изречения  Praynig Или линк  Praynig
Виж целия пост
# 250
някои хора са дошли да си почешат егото.
ся ще останат разочаровани Mr. Green

това не беше хубаво Naughty

Снощи четох всичко два пъти.Сори, но не съм на вашето мнение.
Ъ  newsm78
Моля в 2-3 изречения  Praynig Или линк  Praynig
някой обижда на задни части,а аз съм чувствителна на тая тема Tired Mr. Green
но понеже нямам Фурла,други не са съгласни с мен. ooooh!
Виж целия пост
# 251
но понеже нямам Фурла,други не са съгласни с мен. ooooh!

Няма токова нещо Stop Просто всичко приключи в старата тема и нямаше нужда да се повдига темата отново.  ooooh! Страните по спора си стиснаха ръцете още вчера  Wink
Виж целия пост
# 252
ха пак здравейте от мен
кво става тука

 smile3502
Виж целия пост
# 253

Добро утро  Hug Кой квот си има тва му става  Mr. Green Whistling Whistling
Виж целия пост
# 254
Добро утро! lovekiss Two Hearts
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия