Спамо-чат темичка(17-23 XII)-героите са уморени

  • 57 855
  • 5 118
# 4 140
Мда-а, Радо иска касов апарат. Ще го донесе Дядо Коледа, какво да правим Simple Smile

Бомбе, има разни готини момичешки несесери в книжарницата на СУ (в блока срещу Градина).
Виж целия пост
# 4 141
А на нас ще носи китара и барабан, ужас Mr. GreenТежко ми и горко.
Виж целия пост
# 4 142
Бомбе, в метро имаше последния път страхотни комплекти за рисуване и тем подобни щуротии. Вземи й нещо такова!  Peace
Виж целия пост
# 4 143
Ох, ще го убия тва дете Close
Взе две купи и сега си разлива какаото в тях ooooh!



Лейдииииии, виж в Скай Сити-то.В Бонжур-а.Там може и да има Peace

Няма го.Звънях в двата магазина на "Хиполенд".Свършили са.В "Бонжур" има един цял трансформър Оптимус - 80лв.
Ще му я взема след празниците,като докарат - сега ще измислям символичен заместител.Така реших,че ще е най-добре.
Виж целия пост
# 4 144
До неделя трябва да съм го измислила ooooh!
Виж целия пост
# 4 145
Ох, ще го убия тва дете Close
Взе две купи и сега си разлива какаото в тях ooooh!



Лейдииииии, виж в Скай Сити-то.В Бонжур-а.Там може и да има Peace

Няма го.Звънях в двата магазина на "Хиполенд".Свършили са.В "Бонжур" има един цял трансформър Оптимус - 80лв.
Ще му я взема след празниците,като докарат - сега ще измислям символичен заместител.Така реших,че ще е най-добре.
А видя ли линка дето ти пратих?
Виж целия пост
# 4 146
Лейди, не ме харесваш с този цвят ли мила?

Или просто си представяше друго?
Виж целия пост
# 4 147
Хам, и ние нямаме подарък за Кайо  Confused Crossing Arms

Лейде, какво търсиш?

В пиги'с хаус, новия магазин на бул. България хипермаркет? В Комсед?
Виж целия пост
# 4 148
До неделя трябва да съм го измислила ooooh!
Кво ти се върти в главата, неделя е утре все пак  Mr. Green
Виж целия пост
# 4 149
Хам, и ние нямаме подарък за Кайо  Confused Crossing Arms

лейде, какво търсиш?

В пиги'с хаус, новия на бил. България хипермаркет? В Комсед?
Къде па е тва Пигис хаус на България?
Виж целия пост
# 4 150

Тва го имаме отдавна Wink
Виж целия пост
# 4 151
До неделя трябва да съм го измислила ooooh!
Кво ти се върти в главата, неделя е утре все пак  Mr. Green
Нищо Rolling Eyes
Може би раница newsm78
Виж целия пост
# 4 152
Хам, и ние нямаме подарък за Кайо  Confused Crossing Arms

Лейде, какво търсиш?

В пиги'с хаус, новия магазин на бул. България хипермаркет? В Комсед?

Анче Hug Heart Eyes
Уф ,на малкия подаръка дето искаше отече.Няма го никъде...бе тия хора работа нямат ли си,та купуват като пощръклели бе ooooh! Mr. Green
Една маска на Трансформър.
Виж целия пост
# 4 153
Чанта Уинкс, с разни аксесоари newsm78

Козметика на Дисни newsm78
Виж целия пост
# 4 154
Лейди, не ме харесваш с този цвят ли мила?

Или просто си представяше друго?

Ми представях си те с цвят като на аватара Crazy Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия