Спамо-чат темичка(17-23 XII)-героите са уморени

  • 57 855
  • 5 118
# 4 260
Лейде, виж!
Виж целия пост
# 4 261
Бахти бесния купон било тука и аз да не знам  ooooh! ooooh! ooooh!

Не се дръж за главата ,ами се приготви за подобаващо посрещане- почерпка ,автобиография ,петь лефа и снимка на мъжо Mr. Green.
Добре дошла Лени  bouquet.
Добър вечер на всичкото спам Heart Eyes.
Няма ли да ходите на купоня?
Виж целия пост
# 4 262
До скъпата ми приятелка,
През изминалата една година имах 365 опита да правя секс с теб. Успях само в 36 от тях, което средно е около 1 път секс на всеки 10 дена. Следва списък от причините, поради които коитосът беше провален:

54 пъти чаршафите бяха чисти
17 пъти беше прекалено късно
49 пъти ти беше много уморена
20 пъти беше много горещо
15 пъти се преструваше на заспала
22 пъти те болеше главата
17 пъти се страхуваше да не събудим бебето
16 пъти каза, че ти е много кисело в момента
12 пъти не беше правилният момент в месеца
19 пъти трябваше да ставаш рано
9 пъти каза, че не си в настроение
7 пъти имаше слънчеви изгаряния
6 пъти гледаше късните тъпи шоута
5 пъти не искаше да си разваляш новата прическа
3 пъти каза, че съседите щели да ни чуват
9 пъти каза, че майка ти ще ни чуе

От всичките 36 пъти когато успят, активността не беше много задоволителна, защото:
6 пъти ти просто си лежеше ей така
8 пъти ми напомни, че има пукнатина на тавана
4 пъти ме помоли да побързам и да свървшвам колкото се може по-скоро
7 пъти аз те събуждах да ти кажа, че ти си свършила
1 път се уплаших да не съм те наранил, защото усетих, че започваш да се мърдаш


До скъпия ми приятел,
Мисля, че имаш грешна представа за нещата, такива каквито са.

Ето причините, поради, които не получи повече от това, което имаш в момента:

5 пъти се прибра пиян като прасе и се опита да наебеш котката
36 пъти изобщо не се прибра вкъщи
21 пъти не успя да свършиш
33 пъти свърши докато си го вкараш наполовина
19 пъти ти омекна преди да ми го вкараш
38 пъти работи до късно през нощта
10 пъти ти схванаха пръстите на краката
29 пъти трябваше да ставаш рано, за да играеш голф
2 пъти се беше сбил и те бяха сритали в ташаците
4 пъти си го закопча с ципа на панталона
3 пъти беше болен и носът ти течеше
2 пъти имаше дървено чепче в пръста си
20 пъти загуби желание за секс, след като беше мислил за това цял ден
6 пъти дойде с облечен с пижамата си, докато беше чел порно книжка
98 пъти беше прекалено зает, за да гледаш футбол, бейзбол, волейбол и т.н .по ТВ

От сполучливите пъти, когато ни се получи, аз продължавах да лежа неподвижно, защото ти пропусна дупката ми и чукаше чаршафите

И всъщност не говорех за пукнатината на тавата, а казах: как искаш да застана? На колене или да ми вижда отгоре п***ата? А този път, когато съм се размъдрала, беше защото ти пръдна и аз се опитах да си взема последна глътка въздух.

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 4 263
О, Алекс! Heart Eyes

о, Лени, аз не съм влизала от скоро и не знам, че сега идеш! Айде, дай 5лв. кратка автобиография и ГОЛЯМА снимка на мъжо ти!  Mr. Green
Виж целия пост
# 4 264
поздравче Whistling Whistling Whistling
Виж целия пост
# 4 265
[
Не се дръж за главата ,ами се приготви за подобаващо посрещане- почерпка ,автобиография ,петь лефа и снимка на мъжо Mr. Green.


Аа, таксата я вдигнахме на 5 евро  Joy
Виж целия пост
# 4 266

Слънце,такива имаме поне 30-тина. Confused Wink
Маската ще я добия с цената на всичко,па дори и по-нататък Wink
Виж целия пост
# 4 267
[
Не се дръж за главата ,ами се приготви за подобаващо посрещане- почерпка ,автобиография ,петь лефа и снимка на мъжо Mr. Green.


Аа, таксата я вдигнахме на 5 евро  Joy

Дааааа,тая инфлация кой ще я покрива Whistling Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 4 268
[
Не се дръж за главата ,ами се приготви за подобаващо посрещане- почерпка ,автобиография ,петь лефа и снимка на мъжо Mr. Green.


Аа, таксата я вдигнахме на 5 евро  Joy
Ох ,добре че съм отдавна тука, че с тези увеличения..........
Анче  Hug
Виж целия пост
# 4 269
Лейди, готова ли си за купоня ?
Как ще се маскираш?
Виж целия пост
# 4 270
Лейди вие що се отказахте беееееее?

Щот изникнаха непредвидени разходи Confused
Виж целия пост
# 4 271
Алекс не съм се хилила така от два дена - сега върнах две три страници назад - не е истинаа  hahaha hahaha hahaha
За почерпката немате грижи - все ще спретна нещо
да речем това http://www.2fukli.net/new/VER%20-%2022.jpg
снимка на мъжо - туй страшно бе, моя нали е убусник не смея да го публикувам ще вземе някоя да го хареса  Joy Joy Joy и тогаз кво праим - отиде ни дружбата  Crazy
Купона много му се точех дори и декизировка бях спретнала скромна, ама се оказа че днес едни от кумците ни имат годишнина от сватбата - баш днес намерили да се оженят моля ти се. И трябва да кръчмарстваме пак. То не че сме спрели последния месец де .......... та тъй
Виж целия пост
# 4 272
Е сега ше сложаhttp://images22.snimka.bg/004643100-big.jpg
Айде гледай,тая е по-голяма.
Виж целия пост
# 4 273
Лейди, готова ли си за купоня ?
Как ще се маскираш?

Алексич Hug Heart Eyes
Ще се маскирам,че ме няма Whistling Whistling Whistling Wink
Виж целия пост
# 4 274

Слънце,такива имаме поне 30-тина. Confused Wink
Маската ще я добия с цената на всичко,па дори и по-нататък Wink

Оф, дай да я видя кво е тва
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия