Спамо-чат темичка(17-23 XII)-героите са уморени

  • 57 855
  • 5 118
# 4 170
Айде, отивам да се кипря Flutter
Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 4 171
Спретна ли се за купона вече, измисли ли  какво ще облечеш?
Не Cry
Няма кво да ки облека Cry
А и нищо не си купих......само ботуши..... Crossing Arms

ми ходи по ботуши и колан,имаш много хубав колан-върви на всичко Mr. Green hahaha
Виж целия пост
# 4 172
тъкмо щях да ти дам идея от къде да пазаруваш,и ти си са сетила hahaha
Неволята учи CloseДобре, че вече правят по мадамски модели и за децата  Mr. Green
Виж целия пост
# 4 173
Спретна ли се за купона вече, измисли ли  какво ще облечеш?
Не Cry
Няма кво да ки облека Cry
А и нищо не си купих......само ботуши..... Crossing Arms

и ходи по ботуши и колан,имаш много хубав колан-върви на всичко Mr. Green hahaha
да изплагиатства от твоя аватар викаш hahaha
Виж целия пост
# 4 174
....ми ходи по ботуши и колан,имаш много хубав колан-върви на всичко Mr. Green hahaha
Нали? Ела па на кафяво Mr. Green Joy
Виж целия пост
# 4 175
Ти си на далавера от всякъде!
Аз търся 35 и нямам тоз късмет.Ако има нещо  е голямо в повечето случаи.
Shocked Shocked Shocked Shocked
На щерката й взех ботуши № 36 Mr. Green
Виж целия пост
# 4 176
....ми ходи по ботуши и колан,имаш много хубав колан-върви на всичко Mr. Green hahaha
Нали? Ела па на кафяво Mr. Green Joy

Все пак идеята е да се откроява,нали Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 4 177
Питате ли ме сега, а? Mr. Green


Бомбе, нещо за рисуване? Или девойката не си пада по такива занимания?
Виж целия пост
# 4 178
Спретна ли се за купона вече, измисли ли  какво ще облечеш?
Не Cry
Няма кво да ки облека Cry
А и нищо не си купих......само ботуши..... Crossing Arms

и ходи по ботуши и колан,имаш много хубав колан-върви на всичко Mr. Green hahaha
да изплагиатства от твоя аватар викаш hahaha

А не Naughty,такива да ги нямаме...тя си има аватар с белезници и гол гъз.....може да черпи идеи hahaha hahaha hahaha,моят е пак по-облечен иблагоприличен Crazy Joy
Виж целия пост
# 4 179
Питате ли ме сега, а? Mr. Green


Бомбе, нещо за рисуване? Или девойката не си пада по такива занимания?
Вие си давайте идеите, аз ще си записвам.
Обича да рисува Peace
Виж целия пост
# 4 180
А не Naughty,такива да ги нямаме...тя си има аватар с белезници и гол гъз.....може да черпи идеи hahaha hahaha hahaha,моят е пак по-облечен иблагоприличен Crazy Joy
Ако си приготвила и такъв подарък на Котан...........
Виж целия пост
# 4 181
Вие си давайте идеите, аз ще си записвам.
Обича да рисува Peace
Виж това тогава http://www.igra4kite.com/product_info.php?products_id=3971

http://www.fancymarket.net/component/page,shop.product_details/f … tuemart/Itemid,3/
Виж целия пост
# 4 182
А не Naughty,такива да ги нямаме...тя си има аватар с белезници и гол гъз.....може да черпи идеи hahaha hahaha hahaha,моят е пак по-облечен иблагоприличен Crazy Joy
Ако си приготвила и такъв подарък на Котан...........
оооооооо,тогава и двамата ша са доволни,
тя заради ботушите,той заради гледката
и двамата заради каишките Joy Joy Joy Joy Mr. Green
Виж целия пост
# 4 183
Ку-ку
Виж целия пост
# 4 184
А не Naughty,такива да ги нямаме...тя си има аватар с белезници и гол гъз.....може да черпи идеи hahaha hahaha hahaha,моят е пак по-облечен иблагоприличен Crazy Joy
Ако си приготвила и такъв подарък на Котан...........
оооооооо,тогава и двамата ша са доволни,
тя заради ботушите,той заради гледката
и двамата заради каишките Joy Joy Joy Joy Mr. Green

забравихте и броеницата Whistling Whistling Whistling Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия