Съмнение вече не остана,през АВГУСТ ще ставам мама

  • 11 897
  • 293
# 225
Я ми кажете ,че не съм много запозната тази фетална морфология задължителна ли е или се прави само след определена възраст?Новото заглавие ми харесва сомо,че с малка промяна
Вънка сняг вали,а августинче в мамино коремче сладко спи .(лично мнение)
Виж целия пост
# 226
Не искам да превръщам форума в размяна на любезности ,но от всяко дърво свирка не става.Явно ти не си патила от така наречените ,,специалисти,,и  пожелавам ти никога  да не ти се случва да си изпатиш,но недей дава такива мнения като не си запозната.Ако те интересува порови се из форумите и виж колко проблеми може да ти докара един некадърник с мнения и заключения. Това е от мен по този въпрос няма да пиша повече затова.Не ми хареса начина по който си го казала затова си позволих и коментари.
Виж целия пост
# 227
Новото заглавие ми харесва сомо,че с малка промяна
Вънка сняг вали,а августинче в мамино коремче сладко спи .(лично мнение)
Аз и така го харесвам Peace
Виж целия пост
# 228
За заглавието - допада ми, а за коментарът наистина е по-добре да не говорим, защото не можеш да знаеш кой колко си е патил от доктори и "доктори" , аз просто се старая да бъда оптимистка. Повечето съмнения няма да ми помогнат.
Виж целия пост
# 229
Съжалявам ако съм засегнала някого. Просто си казах това което мисля
Виж целия пост
# 230
Можете ли да ми кажете какво точно е фетална морфология и какво фетална ехокардиография? Задължително ли е да се прави на 3D ехограф?
Виж целия пост
# 231
 Valeni доколкото знам ФМ може и на 2D,а 3D го правели повече за кеф на мама и тати(ако искаш клипчета  и т .н.).Поне аз така съм чела.
ето и два полезни линка : 1.  гимнастика за бременни нагледно  http://www.letsgym.com/2007/02/12/gimnastika-za-bremenni-nagledno/
                                             2.Спорт и бременност  http://www.letsgym.com/2007/02/12/sport-i-bremenno
от заглавната страница на мен лично не ми се зареждат половината от линковете,незнам защо е така.При вас има ли проблем?

Виж целия пост
# 232
http://www.zachatie.org/index.php?option=com_content&task=vi … 756&Itemid=36

Ето какво намерих и аз за прегледи и изследвания по време на бременността.
Виж целия пост
# 233
А също и какво е ЖК?
Валени, аз бягам далеч от Благоевград и благодаря на Господ че със сладкото ми момиченце сме живи и здрави.Раждах там и съм ужасена от хората там, чудовища и нямат дори с какво да следят тоновете на детето.
Виж целия пост
# 234
Меви, за съжаление аз също първото го родих тук и мнението ми изцяло съвпада с твоето. Изобщо не знам като дойде време за раждане какво ще правя?!? Още по-лошото е, че моята докторка на която единствено имам доверие не я пускат в болницата да изражда. А ти от тук - Бл-д ли си?
Виж целия пост
# 235



Меви ЖК е женска консултация.
Mama galka23 ФМ се прави по желание и доколкото знам си я  плащаме,не зависи от възраста на майката,тя се прави с цел да се прегледат вси4ки оргни  и т. н . на малкото човече което е в нас.Ако прегледа е от добър специалист може да открие някакави дефекти , които се оправят още докато бремената още не е родила или поне да я подготвят какво я чака и тя сама да реши.
Затова казах ,че е важно да е лекар  на когото да вярваш(с това шега не бива).
Запишете си  питанията  в Google  има безброй ликове на тези теми  Grinning.
Лека вечер на всички за днес това е от мен!
Виж целия пост
# 236
Здравейте и от мен! ЧНГ на всички! На новадошлите лека и безпроблемнна! Не бях влизала във форума от одавна и сега чета какво сте си писали. Ако питате мен нежалете пари и немислете много ходете и търсете добрите специалисти / поне аз така ще направя/ Все пак не си бременна всяка година а и е по добре да знаеш отколкото само да мислиш дали всичко е наред?! Сега ще ви кажа какво преживях аз: Първата ми бременност протече изключително добре без никакви проблеми ходех на консултация на моята майка при приятелка. Тя трърдеше че бебето е много добре и е много голямо и ще се роди доста по рано от термина неспомена през цялото време че мога ако искам да направя фетална морфология на плоха и ехокардиография. Резултатът много лоши тонове на бебето в края на деветия месец при което ме приеха в Шейново София. 11 дена след термин и три дена на предизвикване на раждане с непосилни натискания и болки /всичко разбира се за пари/ ме свалиха по спешност за секцио .......... и там целият живот ми се преобърна Cry Родих дъщеря си с малоформации на четирите крайника  и тогава се намериха пък особедно добри педиатри които да ми кажат че щом има увреждания предполагат че няма да изкара ноща.Итака се започна едно ходене по мъките жестоко. На другия ден чак вечерта ми дадоха информация как е детето и тогава решиха че е добре но да се моля да му растат крайниците. Неискам да ви казвам и как ни натискаха да я оставим в дом. Е това е ! Дъщерями е почти на четири развива се нормално преживя три операции ще има и още/ но всичко с нея сега е наред . Затова съвет от мен ходете за да сте спокойни дано никой никога не преживее това и "майната" му на парите
Виж целия пост
# 237
Фетална морфология се прави по желание и най-хубавото време за нея е около 22 г.с. Peace
Някои ходят и по рано!
Аз лично ходих в 23 седмица в Фемина при Виолета Димитрова и останах много доволна! Там тя ми видя и кистата и ми обясни всичко!  Peace Hug  bouquet
Виж целия пост
# 238
Момичета благодаря за подробното разяснение!И аз ще отида но фетална морфология,с каката не съм ходила,но сега ще го направя.Ще пиша в някой от другите форуми ,за добър специалист в Пловдив който я прави,ако някой от вас има някаква информация нека пише
Виж целия пост
# 239
steis наистина не се отварят някои от линковете,не знам защо newsm78Направо ще ги оправям в другата тема,ако разбира се някоя от вас не иска да я пусне HugА иначе давайте интересни линкове,аз тези ги гледах в другите отчетни.
Виждам,че говорите за феталната морфология.Аз също мисля да отида към края на януари.тогава ще съм 14г.с.Доколкото съм чела е хубаво да се направят три фетарни морфологии-11г.с-14г.с,15г.с-19г.с и 20г.с-26г.с.Та по този повод утре ще се обаждам на д-р Марков,дано има свободен час за тогава
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия