Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са условията за получаване на еднократна помощ при раждане или бременност?
Как се получават детски надбавки?
Какви са условията за получаване на детски надбавки?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са условията за получаване на еднократна помощ при раждане или бременност?
Еднократната помощ при раждане на дете се отпуска за всяко живородено дете, независимо от доходите на семейството. Помощта не се изплаща, ако детето е оставено за отглеждане в специализирана институция. Еднократната помощ при бременност се отпуска само на неосигурени бременни жени, като се изплаща директно на тях.
-
Как се получават детски надбавки?
-
Какви са условията за получаване на детски надбавки?
-
Как се получава еднократната помощ за раждане на дете?
-
Какви са майчинските помощи при раждане на живородено дете в България?
Бубееее страшна си - толкова уют и добро настроение внасяш с твоите рими 

с добре дошла в клуба на семейните и мама
Илианка пожелавам ти от сърце много любов и семейно щастие и да напълните къщата си с дечица и Виктор мноооооого да те слуша.... с 2те уши 

.
,дано да е нещо от храна или лекичко да е настинал и да му мине бьрзо 
Опитвам се да е весело и коледно на всички
дано сега да нямям такива проблеми 
Хич не съм наясно с тях, кой, кога как 
Пишете после как са минали прегледите.
много щастие, любов и смях желая на новото ви семейство 


на мъжа ти.Определено ще ти е много удобна сушилнята ,особено през зимата
После като се върнете от Варна пишете как са бебоците.
. Вчера нали бях на купон, та много хора бяха сюрпризирани от вида ми. Една колежка, с която не сме се виждали връхлита, застива на място, като ми вижда шкембето и както си стоя, заобиколена от прокурори, ми вика: "Тва откога ти е?", като сочи тумбака. Аз се поглеждам най-невъзмутимо и викам: "Бах мама му, сутринта го нямаше". Много се забавлявах. Всички твърдят, че изглеждам прекрасно, но аз си го знам
.
.