Австрия - тук празнуваме Свята нощ и Силвестър!

  • 16 881
  • 286
# 75
Цитат
Ток и газ на месец е около 100 евро(зависи)

Предполагам става въпрос за летните месеци.

*Diana* , предполагам че 3-4 000 евро месечно са достатъчни, но наемите ни се сториха доста високи на пръв поглед. Предполагам живота във Виена е спокоен, но надявам се не и скучен.  newsm78

Благодаря ви за отговорите!
Виж целия пост
# 76
Понеже вчера стана дума за био магазини и пр.:
http://marktcheck.greenpeace.at/1216.html

Иначе на всички честита нова година.
Виж целия пост
# 77
       ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА
МНОГО ЗДРАВЕ, ЩАСТИЕ И КЪСМЕТ,
      МНОГО ЛЮБОВ И УСПЕХИ
           ЖЕЛАЯ НА ВСИЧКИ

                               bouquet

Ние ли сме най-ранобудните  Wink
Виж целия пост
# 78
Честита  2008!

ние с Бомбю малко я проспахме Sunglasses
Като легнахме в 8 та чак до сутринта. Много сладко се спи на фоерверки Mr. Green
Виж целия пост
# 79
Честита Нова Година! Много щастие и любов през 2008-ма!


Ние много весело прекарахме, на гости ни бяха Владко и Нина и голяма веселба беше, много заря не видяхме разбира се , но децата страшно се впечатлиха от бенгалския огън. Набучкахме ги в една саксия на прозореца и той грейна  Grinning Малчовците се кокореха и Стоян само повтаряше "А-А"
Голямата новина е че Стоян вече прави по няколко крачки сам Sunglasses и то все по- често, току виж правим прощъпулник преди рождения ден Mr. Green
 Ааааа пък късметите за баницата ние си ги измисляхме ей така на майтап и на мъжа ми му се падна да не намига на непознати с черни обувки Twisted Evil пък на майка ми - "Руса изненада" горката се притесни чак.
Виж целия пост
# 80
честита нова година на всички!

защо не сте пуснали един линк в старата тема, ами аз си мисля, че всички са много заети да пишат Cry

ние вече се върнахме от бг, скоро няма да повторим пътуването.
александър стана на 2 години.
виктор след 3 дена става на половинка
а аз започвам работа.... бррр колко ме е страх, че няма да се справя, след 2,5 години седене у дома.

клементина и патенце
честит рожден ден на патерици!  bouquet
Виж целия пост
# 81
гледам подхванали сте въпроса за захранването... та да кажа и аз
въпреки че отдавна не кърмя, ще захраня виктор точно след 6 мес., не по рано. препоръчва се зеленчуково пюре, защото ако се почнело с плодовите, после зеленчуци никой не яде. не знам истина ли е, това е по книгите. от морков се получава запек, алтернатива е тиква, пастинакен (не знам как се превежда) или спанак. внимание със спанака, ако не е готвен домашно, в бурканчетата има rahm, а мляко не се препоръчва преди една годинка.
Виж целия пост
# 82
4естита и благословена 2008 година!

На вси4ки пожелавам 12 месеца щастие
52 седмици радост
365 дни успехи
8760 4аса добро здраве
525600 минути късмет!
Виж целия пост
# 83
Честита Нова 2008-ма година!!!
Бъдете здрави и много щастливи!!! Много късмет, успехи и много, много усмивки!!!



ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ!!!



Клементина,  честит рожден ден на патерици и от мен! Бъди жива и здрава и много обичана майка и съпруга!!!

Сара, страхотно пожелание, много ми хареса! Да ти се връща!

Роси, честити ходещи крачета! Целувки за малкия сладур Стоян!

Елфльо, сериозно ли проспахте празника с Бомбю? Големи сте скици! Да го  намачкаш и нацелуваш  от мен!

Накрая да ви почерпя и аз виртуално   party023
Днес имам рожден ден и ставам на Христова възраст- 33!!!
Виж целия пост
# 84
Жени, честито! Супер дата за рожден ден!
Виж целия пост
# 85
Jeni 1 Честит ти рожден ден, да си здрава, щастлива и много обичана майка и съпруга.      bouquet
 Май доста Козирози сме във форума.
Виж целия пост
# 86
4естит рожден ден,мила Жени!
Ето моя поздрав за теб
http://www.dayspring.com/ecards/predesign.asp
Виж целия пост
# 87
Жени,за съжаление не се отвари то4но карти4ката ,която избрах,но ако иска6 открий я– отиваш на Birthday,i ottam vtorata karti4ka Just think...Извинявай за усложнението...
Виж целия пост
# 88
 Пояснение:Birthday-KJV Collektion
Виж целия пост
# 89
Жени, честит рожден ден! Много щастие и лЮбов ти желая!

и

чЕСТИТА НОВА ГОДИНА на всички! Нека е здрава и успешна!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия