Норвежки супер мами 17- вече в Коледно настроение!!!

  • 18 899
  • 296
# 135
Добро утроооо   food010

Аз се впускам в последни покупки и приготовления, и се вясвам само да ви кажа, че отминалата година беше много добра за мен, надявам се такава е била и за вас и да ви пожелая:

НЕКА ВСЯКА СЛЕДВАщА, БЪДЕ ОщЕ ПО- ДОБРА Догодина, до амина !!! smile3525

Весело да си изкарате, безаварийно, умната с  Wine Glass cheers и на сутринта да няма много за оборка  Mr. Green

ПС. Ех, момо как ме изпревари  Laughing
Виж целия пост
# 136
Добро утро и от мен  bouquet
И аз като bob4enka, започвам с приготовленията. И да, починах си. Би било добре да имах повече свободни дни, но и така става.
norah, и аз не разбрах защо си ни сърдита Thinking
redwine, и на мен ми харесва този аватар Joy
Happy housewife, привет. В някоя от старите теми го има. А на www.pravoslavieto.com има координатите на църковното дружество.
А сега малко клюки Laughing Вчера бяхме на гости на свеки, там беше и неженената етърва. Та регистрирала се тя в сайт за запознанства и и изпратили един куп профили. Та снощи се хилихме докато ги четяхме и обсъждахме. Никой не вярва, че нещо ще се случи, ама........ Laughing
Весело посрещане на Новата Година и успехи във всички начинания през следващата cheers
Виж целия пост
# 137
Veselo posre6tane na Novata Godina!!! Nazdrave!!!

P.S. sorry za latinicata  Embarassed
Виж целия пост
# 138
Поздрави и от мен от приказна Варна! Wink))

Града е украсен както винаги чудно. Много му се радвам! Wink
Знам, че тук има няколко момичета от родният ми град. Специално за вас  Hug от най-красивият град в .бг /моля ви, останалите, не се обиждайте!/ Wink

Пожелавам ви весело посрещане на Новата 2008 година! Wink
Нека е изпълнена с много здраве и щастие!  Grinning
Виж целия пост
# 139
Весело посрещане на Новата Година и от мен!  Hug

Мишел, съгласна съм с теб, че Варна е най-красивия ГОЛЯМ град в България, има някои <джобен> формат които са по-красиви според мен, но нека не забравяме, че София от един от най-красивите градове не само в БГ а в цяла Европа се е превърнал в това което е, поради огромния наприв на хора от всякъде, включилено и Варна. Мисля, че като за големината и проблематичността си е изключителен, но аз вся пак аз съм пристрастна  Wink
Виж целия пост
# 140
Момичета...   Hug  Весело посрещане но Новата Година! Heart Eyes Много радости, успехи и здраве през новата 2008!

http://inlinethumb21.webshots.com/38804/2523004870102567611S425x425Q85.jpg

http://inlinethumb34.webshots.com/37153/2070556540102567611S425x425Q85.jpg
Виж целия пост
# 141
Мишел, много ще съм ти благодарна ако снимаш милата ми Варна така както е украсена и ми пратиш снимка  Hug
Виж целия пост
# 142
ВЕСЕЛО ПОСРЕЩАНЕ НА НОВА ГОДИНА!
НАЗДРАВЕ И SKÅL! newsm24

Момичета,исках да ви намеря един поздрав,попаднах на този Wink.Да си изкарате всички един хубав празник ,макар и в Норвегия. Hug

http://www.youtube.com/watch?v=mtr13HXLdZA&feature=related

И тези:
http://www.youtube.com/watch?v=Ipb_xzcCs6I

http://www.youtube.com/watch?v=Hzmrdi2_S18


Виж целия пост
# 143
весело посрещане на Новата Година!Skål и НаздравИ newsm51 Wine Glass
Виж целия пост
# 144
Хайде ЗА МНОГО ГОДИНИ

Много положителни емоции и смех да има през тази година  Grinning

Спите, а, малкото ме излъга д апия едно кафе, стоя будна 5 минути и сега пак кърти, ама на мен кафето ли ще ми се опре  Close, отивам да полегна и аз.
Виж целия пост
# 145
За много години и от мен! Къде сте поспаланки такива Simple Smile Аз даже бях на работа и се прибрах, а вас никакви ви няма....
Виж целия пост
# 146
Тук съм,тук съм... Joy
Роси,не се сърдя на вас ,бре,на други... Hug

Bob4enka,не каза ни6то за поздрава вчера Crossing Arms,аз специлно за теб го изнамерих,нали каза,че не са ви пристигнали все о6те суджуците,викам чакай поне един музикален поздрав. Joy

ЗА МНОГО ГОДИНИ!
Виж целия пост
# 147
Днес имах само една пациентка за около 4 часа и НИТО едно телефонно обаждане! Е, помагах на колежката от съседното отделение, ама.......
Виж целия пост
# 148
Днес имах само една пациентка за около 4 часа и НИТО едно телефонно обаждане! Е, помагах на колежката от съседното отделение, ама.......


Ха,ха нали знаеш причината,всички са били толкова безпаментно опиянени,че не ги е боляло никъде  Joy Joy

И ние преди малко се надигнахме...сега си поръчахме пица и моите я нападнаха.

Спокоен и хубав ден от мен на всички  bouquet,аз отивам да си изпълнявям новогодишните обещания Laughing
Виж целия пост
# 149
Защо не бяха така и на Коледа Sad
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия