Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво прави Винце, за да превърне нещо в произведение на изкуството?
Как се казва Нора, която се споменава в разговора?
Какво се случва с колетите, които хората очакват?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво прави Винце, за да превърне нещо в произведение на изкуството?
-
Как се казва Нора, която се споменава в разговора?
-
Какво се случва с колетите, които хората очакват?
-
Какви са впечатленията от закупуването на коледни подаръци?
-
Какво кара хората да се смеят във форумите?



Една от българките като го видя с толкова много бомби му вика ти да не си Бин Ладен ?
Що пушилка и димилка се вдигна... опушихме маалата ...
То всичките там бяхме едни певици... 

Много са зле тук с такситата по време на празници. Ниокй неще да работи...
Само помним кога се събудихме...
Местим се от леглата на диваните..и от дивните на фотьойла... и от фотьойла пак на диваните . 



една позната ми беше на гости с дьщеря и която е на 9 години...малееее ами то я прави луда и отгоре на всичко и казва ;Аз сьм достатьчно голяма и мога да се оправям без теб и ти няма да ми казваш кога да си лягам;
направо ми се доплака
а тя милата женица без да и каже нищо
и много се чудила вече дали не е по добре да се врьщат в Родината.....те двете са сами тук и хлапето изобщо не я слуша 
и аз това и казах....не мисля че ако се вьрнат нещата ще се оправят 
,и ние не заобиколихме,така да се кажеимам си един,но той се пооправи 2 години на бг учили6те,на бг учителката поклон.