Норвежки супер мами 17- вече в Коледно настроение!!!

  • 18 899
  • 296
# 165
Норче, Сватя- Тоше  Peace
Няма нищо, Норче, на него това му беше призванието на човека, да пее  Peace Така и ще го запомнят хората. Има приятелка македонка и много и беше кофти.
Стига вече тъжни мисли, Наздраве  bowuu
Виж целия пост
# 166
Привет банда....  Heart Eyes
А за много години!!!   bouquet

Аз просто тотално"отсъствах" от хоризонта  на 31  Mr. Green И ся да сЪ отчетЪ Rolling Eyes

Бяхме няколко фемълита на гости на едно друго фемъли. Почнахме се от 19.00,много ядене,пиене  и смях.
 В 24.00 излезнахме да стреляме ракети  като за последно....щото нали от догодина ще забранят  ползването на ракети в Норге.

 А единия от норвежките татковци дойде с цяла торбичка бомбички... Crazy   Една от българките като го видя с толкова много бомби му вика ти да не си Бин Ладен ?  Mr. Green Joy Що пушилка и димилка се вдигна... опушихме маалата ... ooooh! 
Пихме шампанско,после играхме Дунавско хоро точно след полунощ. Heart Eyes

 По едно време някой "направи грешка" и пусна кареоке...  Crazy  ooooh!
И там вече като ни  връчиха микрофона се драхме цял час, сега съм без глас  Crossing Arms  То всичките там   бяхме  едни  певици... Mr. Green а  аз да не знам  Whistling
 После имаше Сертаки, домакините танцуваха двамата.. Heart Eyes  С моя бяхме вече  в края на силите си  към 6.15 сутринта Crazy  Другите се останали до по-късно  Joy

 А ние искахме да си тръгнем още по-рано,но нИ нъ пуснаха... Naughty

Решихме че е време за такси, ама нъц  Crossing Arms Оператотора каза"Вие сте номер 75..." Shocked #2gunfire Много са зле тук с такситата по време на празници. Ниокй неще да работи... Twisted Evil  Тръгнахме пеш... Прибрахме се и кога и в колко часа сме заспали...не помним... newsm78  Само помним кога се събудихме... Joy Мнооого късно след обяд... Embarassed

Днес цял ден "реанимираме"... hahaha Местим се от леглата на диваните..и от дивните на фотьойла... и от фотьойла пак на диваните . Joy  Абе   целия  ден го изкарахме "лежарно"  Crazy Mr. Green  Умориха на вчера тез хора бе. Crazy
Такива ми ти работи... Rolling Eyes

А вие ,  я да са отчетете  кой как си изкарал?  Sunglasses

ркб ...туй клипче с червеното винце дето  си ми го пратила...много ми хареса Joy Joy Joy  Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 167
Честита Нова Година на всички...

Желая ви здраве, любов, късмет и оптимизъм.  Hug
Виж целия пост
# 168
Честита! Да бъди!
Нагарамяхми са яко,  нищо че ни духаши. Толкоз гърмяхми, та америкнците пак писали, че онуй тяхното фортавжулая, нищо не било. Тъй де. Опитахме са и малко да летими у вятъра и почти стана. После слушахми много е чил. Чалгата не ни създава настроение, много е покъртителна.
Ха наздрави! Ай лав Норвей!
Виж целия пост
# 169
Ох, сватя, рече мъжо, че е е Тоше, ма аз 'Тосе'! Трябва да се слушат мъже (понякога)!  Grinning

Цяла нощ се чудя,в каква връзка Роси ме съветва да не се чудя! И преди 5 мин се светнах, че сигурно е за намека за норвежките деца!
Абе, момичета стреснах се,бе! Седях си с превързана ръка и мислех - дали децата става такива или се раждат лигави? Не мога да си представя детето ми да се тръшка така(говоря за голямото)! Онова пищи крещи, рита майка си и тя нещо му говори тихо! Аз съм противничка на боя, ма да ме ритне така... море лошо му се пише! Някакво пък хвърляше играчки от рафта и майката пак тихичко говори! newsm78 За първата си рекох "По Монтесорски го гледа явно" Ма 15 монтесорки да се събрали навръх Коледа в Осло?!
Аз и в България съм виждала деца да се тръшкат, ма обикновено майките реагират по друг начин!

И ако се чудите защо съм се раз философствала,с навехната ръка, за някакви си норвежки деца - почвам да се питам какво ще излезе от малкото?! Дали пък няма да ми скрои някоя такава сцена някой ден?


П.С. А МИлва къде изчезна? Дано при нея всичко е ОК!
И "колежке" хауслайфката, добре дошла!   bouquet
Виж целия пост
# 170
GLEÐILEGT NÝTT ÁR! (по олд норс).
Ха наздрави! Тъй ами.
(Дикорации се пиши без й).   

Мда, пък норск се пише с к. На англонорвежки написан на кирилица и с една изпусната буква не беше лесно да се позне какво си имала предвид.  Wink
Виж целия пост
# 171
бе олд норс се пише то, на човек който знае как може да му обясниш  Rolling Eyes
http://en.wikipedia.org/wiki/Old_Norse  Shocked
наздрави!
Виж целия пост
# 172
OK, мислех , че имаш друго предвид.
Виж целия пост
# 173
привет момичета Hugдаааа Мarjo тука е така за сьжеление....и аз просто нямам думи Sadедна позната ми беше на гости с дьщеря и която е на 9 години...малееее ами то я прави луда и отгоре на всичко и казва ;Аз сьм достатьчно голяма и мога да се оправям без теб и ти няма да ми казваш кога да си лягам; #Crazy #Crazyмайко мила аз побеснях... smile3511направо ми се доплака newsm45а тя милата женица без да и каже нищо Thinking Thinkingвече незнаела какво да прави Cryи много се чудила вече дали не е по добре да се врьщат в Родината.....те двете са сами тук и хлапето изобщо не я слуша Twisted Evilлелееее и мойта ако е такава като порасне...незнам направо кво ще правим smile3516
Виж целия пост
# 174
Абе има си деца които са бесни и диви където и да са. Лошо ако и родителите не намерят форма да ги контролират, съвсем се объркват нещата.
Виж целия пост
# 175
Абе има си деца които са бесни и диви където и да са. Лошо ако и родителите не намерят форма да ги контролират, съвсем се объркват нещата.
да така е newsm10и аз това и казах....не мисля че ако се вьрнат нещата ще се оправят Cry
Виж целия пост
# 176
Оооо..и аз органически не понасям малки лигочи.  Crazy За съжаление има ги тука в изобилие. Ама и аз като Марйо,ако мойто ме рита....както вика Мрайо,лошо му се пише.  Mr. Green

А аз  пак да си кажа ,че не съм привърженик на боя...но ще има наказание. Обикновено работи безотказно. Наказвала съм моя като малък мноооого рядко....като го лишавам от нещо което много обича. Но той просто си беше добро и послушно дете. Heart Eyes

Помня че обичаше много плейстешъна....ама не си беше написал домашните и по цял ден с играта в ръка...Домъкна двойка  Crazy  и тогава скрих играта за две седмици.  Twisted Evil 

 Първите два дена  си  с е сърди и се  тръшка... Rolling Eyes Казах му че ако продължава се тръшка,ще извадя играта и ще я  подаря на друго дете от неговия клас Joy  Това мигновено проработи. Joy Изчака си кротко двуседмичнот наказание. Laughing

Но тези лигочи тука поне да ги наказват малко..ама и това не правят. Thinking Лошото е че децата тук от малки си знаят правата..и затова се качват на главите на родителите си. Но и за това си  има мемтоди...ама мнорежците като  не ги знаят... Wink

Хепи хоус.../ и т.н./  ти къде се кри до сега бе ... Grinning Радваме се че си тук в нашите редици... Hug
 
Виж целия пост
# 177
Добър ден.
Ние днес бяхме на салг,уж да спестим пари,ама пак толкова се изръсихме,понеже като е евтино и купуваме по 2 броя от всичко. Mr. GreenНяма оправия...
Happy housewife,ха добре до6ла  bouquet,не разказа от къде си,едно,друго,ний тук мрем от лубопиство. Joy Ама май и ти си от наща кръвна група,засякох те в чата аз. Party
Боб4енка,ами няма да унивам за Тоше,но добрите хора рано си отивали,кат моя татко,вчера щеше да е именник,ама рано ни напусна,на 59 години.Та го сънувах цяла нощ. Cry
Я да ви питам,ако знаете,може ли да се дава име на дете на починал,понеже моят Кристиан е кръстен на починалия си дядо Ханс- Кристиан. newsm78Та ,викам ако имам друго дете,искам на баща ми,ама май не е хубаво... Thinking
А за лигавите норвежки деца,ох няма да ми стигне форума за тази тема,лигави са,факт Sick,и ние не заобиколихме,така да се кажеимам си един,но той се пооправи 2 години на бг учили6те,на бг учителката поклон.  bouquet
Но зависи от родителите,аз кат прекали викам на 2 езика,хич не говоря полека,да си знае там.. Joy Joy
Хайде стига тъжни и неприятни работи...
НадравИ. Joy Joy
Виж целия пост
# 178
Ииии и аз възпитавам точно като ЧервеноВинцева! Ама баш по същия и аз възпитавам! Ей, сега в гардероба един комплект за фокуси е прибран за 3 дни  Grinning
Виж целия пост
# 179
Ей ме и мен. Сутринта като се събудих и хоп изненада - сняг. Но....при няма много, въпреки че валя цял ден. Обаче на работата е зимна приказка
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия