Спамо- чат темичка (24 -30.12`07)- КОЛЕДНАТА....

  • 65 283
  • 5 796
# 4 980
Здрастиииииииииии на всичкиииииииииииииииииииии.
Да липсвахме на някого?
Не плачете,ний па сме туканка.
Виж целия пост
# 4 981
Лениииииииииии, искам нещо да те питааааааааааааааааааамммммммммммм Praynig

Бомбич казвай бързо, че нещо и на моя Пинокио некоя Снегурочка му е дръпнала носа  Crazy Crazy Flutter таааааа ............ нема много време  Simple Smile Laughing Laughing Mr. Green Mr. Green
newsm65 Joy Joy Joy

Ни съ хили ич  Crazy Crazy Crazy
 hahaha hahaha hahaha
Рабутътъ е сИрьозна, и аз неразбрала кво беше туй с лиЛявките чаршафета. Щот и мойта спалня е в таз гама. Не е ли туй цвят за мръсници или пак нещо съм чела - недочела.

Бомбиньоооо иди питай душка, щото хронометъра врътка вече  Party Crazy Party Crazy Mr. Green Laughing Laughing

лилавото е цвета на незадоволените жени...другото е демоде Whistling
Виж целия пост
# 4 982
Здрастиииииииииии на всичкиииииииииииииииииииии.
Да липсвахме на някого?
Не плачете,ний па сме туканка.


шшшш алоууу вие да не бяхте у детски кът на кръчма бе ooooh! newsm78 Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 4 983
Мама Ло, честита ти племеничка! Жива, здрава и късметлийка да е!

Много е хубаво да си леля, нали  Hug
Виж целия пост
# 4 984
Нееееееееееееееееееееееееееееееее
Виж целия пост
# 4 985
Лорчеееее,айде жива и здрава да ти е племеницата и да и се радваш много   bouquet
Виж целия пост
# 4 986
МААААООУУУУУУ  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!,ами то и моята спалня е в лилаво  ииии сега кво newsm78?Мислех това лято да е освежа с малко по-наситен тон на лилавото.....
Виж целия пост
# 4 987
  bouquet ЛОРЧЕЕЕЕЕЕЕ, ЧЕСТИТО!!!   bouquet
Виж целия пост
# 4 988
Синеочи Hug Heart Eyes

Цомбетииии Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 4 989
Nuclear Queen ку беше мъж щеще да си ми баща  hahaha hahaha hahaha напраооооооооо ми е....а м....та.............. Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Пък и с кви букви го написа  Mr. Green Mr. Green Mr. Green newsm62 newsm62 newsm62
Виж целия пост
# 4 990
Здрасти Vembi  Heart Eyes  HugКак си? 

екстра съм а ти  Flutter

Как сте красавицииииииииииии.....и красавци? Hug Heart Eyes

 Hug  bouquet

Та -та-ра-та-та-тааааааааааааааааа Hug
Ето мееее Heart Eyes
Ко стаааа?

 Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes как си меченцееее

Здрастиииииииииии на всичкиииииииииииииииииииии.
Да липсвахме на някого?
Не плачете,ний па сме туканка.


оооо готинитеее здраствуйтееее
сега вече купона може да започне   party023  bigdance2 Tada
Виж целия пост
# 4 991
Нееееееееееееееееееееееееееееееее
С лаптопа сте в кръчмата? Whistling
Виж целия пост
# 4 992
А розовия цвят на кои жени  е   newsm78
Виж целия пост
# 4 993
И аз вече тук
Виж целия пост
# 4 994
МААААООУУУУУУ  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!,ами то и моята спалня е в лилаво  ииии сега кво newsm78?Мислех това лято да е освежа с малко по-наситен тон на лилавото.....

Трай ся че сите ни разбраха от кои сме  Thinking Thinking Thinking Crazy Crazy Crazy Flutter Flutter Flutter
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия