Спамо- чат темичка (24 -30.12`07)- КОЛЕДНАТА....

  • 65 265
  • 5 796
# 5 145
Скумрийка Mr. Green
Виж целия пост
# 5 146


Аз съм по средата. Mr. Green Party
Виж целия пост
# 5 147
Айде лека и от мен  Hug
Удари дванаесе - време е да си лЕгам  Crazy
Виж целия пост
# 5 148
Голям калабалък тука бре  Crazy... Какво става, да няма неква промоция на нещо?  Joy Joy Joy

За всички много  Hug Не изборявам, за да не пропусна някой.
Ама не ставам сега, просто ми харесва повече да напиша "добро утро"  hahaha


на промоция е лилавия цвят тая вечер Joy Joy Joy

А нещо като мъж в лилаво нема ли? Аз по жени не си падам  Joy
Виж целия пост
# 5 149
Време е за кръв,минава 12.00...някой ще си пускат порно каналите,други ще вампирясваме Whistling Whistling Whistling Joy

Лека нощ,мили мои другарчета! Hug
Виж целия пост
# 5 150
Голям калабалък тука бре  Crazy... Какво става, да няма неква промоция на нещо?  Joy Joy Joy

За всички много  Hug Не изборявам, за да не пропусна някой.
Ама не ставам сега, просто ми харесва повече да напиша "добро утро"  hahaha


на промоция е лилавия цвят тая вечер Joy Joy Joy

А нещо като мъж в лилаво нема ли? Аз по жени не си падам  Joy

е сега- незадоволен мъж...ти па...те си имат Мара с петте баджака все пак Crazy Mr. Green
Виж целия пост
# 5 151
Лека нощ и от мен Hug

До утре сутрин на кафенце Grinning
Виж целия пост
# 5 152
Умрях за сън....
Лека ви нощ  Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 5 153
Айрееееееееее, лекаааааааааа и ползотворнааааааааааа.
До сутринта.
И не ме будете рано.
Виж целия пост
# 5 154
Виж целия пост
# 5 155
Привет,на които са будни  Simple Smile
Виж целия пост
# 5 156
]
Виж целия пост
# 5 157
Привет,на които са будни  Simple Smile
Подписа ти обяснява всичко Crazy Whistling Joy

Ко праиш, Божре? Hug
Виж целия пост
# 5 158
Само Русето ли остана да раздава целувки? Crazy

Аааааа имало и други. Hug
Виж целия пост
# 5 159
Аде лека и от мене  Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия