Спамо- чат темичка (24 -30.12`07)- КОЛЕДНАТА....

  • 65 283
  • 5 796
# 4 860
Убихте ме с тия снимки.Абе тая в количка ли си ги
вози? Shocked

А количка -Парадокса и е шерп  hahaha без майтап ако са истински-казвам ако-то са нещо уникално  Laughing
Виж целия пост
# 4 861
Паликарович Hug Heart Eyes
Как е детето newsm78
Ако си издухала вече.....Лека и спокойна Hug Heart Eyes   bouquet
Виж целия пост
# 4 862
Убихте ме с тия снимки.Абе тая в количка ли си ги
вози? Shocked

И как е расла само на гръд  #Crazy
ДА бе,расла...Тя едната и е колкото главата ми бе!
То бива,бива...,ама съмнявам се,че на някой мъж ще
му е приятно да има такава жена.Имам предвид
съпруга.
Виж целия пост
# 4 863
Тути Hug Heart Eyes
Доромси Hug Heart Eyes

Тутко,ти как ше одиш сега умрела на НГ-купона мари Rolling Eyes Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 4 864
Тонколона Басова ви праща следното:
Късно вечерта. Жена върви по тъмна улица. След нея стъпки. Тя тръгва да бяга, след нея също. Стъпките я настигат и един мъж я сграбчва:
- Ще те изнасиля!
- Не, не, моля ви не...
- Няма не!
- Моля ви, не ме изнасилвайте, ще ви направя свирка...
Оня мислил, мислил и се съгласил. Момичето му направило свирката изправило се и лапнало цигара.
- Дай огънче.
Мъжът извадил запалка, запалил и пламъкът осветил лицата им.
- Радке!
- Татко!
- Защо пушиш цигари ти ма!
Виж целия пост
# 4 865
Убихте ме с тия снимки.Абе тая в количка ли си ги
вози? Shocked

И как е расла само на гръд  #Crazy
ДА бе,расла...Тя едната и е колкото главата ми бе!
То бива,бива...,ама съмнявам се,че на някой мъж ще
му е приятно да има такава жена.Имам предвид
съпруга.

Е няма такова точно думане hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 4 866
Шси ходим като дух Mr. Green
Виж целия пост
# 4 867
Аз такива цици не харесвам  Crossing Arms
Виж целия пост
# 4 868
Тонколона Басова ви праща следното:
Късно вечерта. Жена върви по тъмна улица. След нея стъпки. Тя тръгва да бяга, след нея също. Стъпките я настигат и един мъж я сграбчва:
- Ще те изнасиля!
- Не, не, моля ви не...
- Няма не!
- Моля ви, не ме изнасилвайте, ще ви направя свирка...
Оня мислил, мислил и се съгласил. Момичето му направило свирката изправило се и лапнало цигара.
- Дай огънче.
Мъжът извадил запалка, запалил и пламъкът осветил лицата им.
- Радке!
- Татко!
- Защо пушиш цигари ти ма!
не ми хареса ooooh!
ма то от него,кво да очакваш Thinking
Котаранке Hug Heart Eyes,де сте на Нова година?
Знатке,как си душо моя? Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 4 869
Тонколона Басова ви праща следното:Късно вечерта. Жена върви по тъмна улица. След нея стъпки. Тя тръгва да бяга, след нея също. Стъпките я настигат и един мъж я сграбчва:
- Ще те изнасиля!
- Не, не, моля ви не...
- Няма не!
- Моля ви, не ме изнасилвайте, ще ви направя свирка...
Оня мислил, мислил и се съгласил. Момичето му направило свирката изправило се и лапнало цигара.
- Дай огънче.
Мъжът извадил запалка, запалил и пламъкът осветил лицата им.
- Радке!
- Татко!
- Защо пушиш цигари ти ма!
Виж целия пост
# 4 870
Аз такива цици не харесвам  Crossing Arms
то па тва цици ли са?то и за шамандури са грозни Whistling
Виж целия пост
# 4 871
Аз такива цици не харесвам  Crossing Arms
то па тва цици ли са?то и за шамандури са грозни Whistling
Когат' си права, си права  Mr. Green
Виж целия пост
# 4 872
Куини  Heart Eyes  Hug
****************
ако пък това верно е силикон  newsm78 тая хи4 не е с винтове си  #Crazy
Виж целия пост
# 4 873
Тонколона Басова ви праща следното:
Късно вечерта. Жена върви по тъмна улица. След нея стъпки. Тя тръгва да бяга, след нея също. Стъпките я настигат и един мъж я сграбчва:
- Ще те изнасиля!
- Не, не, моля ви не...
- Няма не!
- Моля ви, не ме изнасилвайте, ще ви направя свирка...
Оня мислил, мислил и се съгласил. Момичето му направило свирката изправило се и лапнало цигара.
- Дай огънче.
Мъжът извадил запалка, запалил и пламъкът осветил лицата им.
- Радке!
- Татко!
- Защо пушиш цигари ти ма!
не ми хареса ooooh!
ма то от него,кво да очакваш Thinking
Котаранке Hug Heart Eyes,де сте на Нова година?
Знатке,как си душо моя? Hug Heart Eyes

Дома на дивано  слънце ше сме на НГ Laughing
Кажи как е малката де newsm78
Виж целия пост
# 4 874
Аз такива цици не харесвам  Crossing Arms
то па тва цици ли са?то и за шамандури са грозни Whistling
Когат' си права, си права  Mr. Green
брей ,постигнахме консенсус  Shocked
да не се коалираме? Mr. Green Joy Joy Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия