Френски мадами - 10

  • 21 122
  • 296
# 240
Не знам на мен ли ми се струва или наистина е така, но май във ФР гастро-то е много разпространено почти през цялата година. В БГ като че ли по-често се появява през летните месеци. А докато живеехме във ФР помня, че гастро епидемии под път и над път ни заливаха... И то със светкавично поразяване...  Simple Smile Няма да забравя едно от поредните гостувания при сестрата на мъжа ми в Париж, когато цялата фамилия се беше натръшкала с гастро и береше душа. Ние с мъжа ми се радвахме, че бяхме единствените незасегнати, но това продължи само до излитането на самолета за Ница - мъжът ми моментално се паркира в тоалетната и не излезе почти до кацането..накрая дори стюардесите се бяха притеснили. А мен ме хвана на летището  веднага при пристигането и после не ме питайте как криво-ляво с дружни усилия едва успяхме да се докараме с колата до дома, където се тръшнахме поразени и ние... Ей такива и други подобни вълнуващи спомени имам от гастро епидемиите по френските земи  Simple Smile

Скорошно оздравяване на всички болни, стискам палци!!!  Hug
Виж целия пост
# 241
Всъщност Митето няма гастро ами някакъв грип, с висока температура, която го разбива направо. Цял ден лежи и пъшка. Но пък повече не се е оплакал, че го боли коремчето.
Дано се опрви до понеделник душицата, че иначе не знам как ще ида на работа Confused
Виж целия пост
# 242
Надин стискам палци да се оправи Митака Hug
Габи го изкара миналата седмица с висока температура и тя и постоянни болки в коремчето и гърлото.Мина и за около 5 дена с антибиотика който пихме има няма 3 дена.Без разстройство.

Честито на всички именници със закъснение   bouquet Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 243
Ух, гадно гастро. И таткото се тръшна. Гадост.
Виж целия пост
# 244
Леле, верно натръшка всички това гастро, гадна работа. Бързо оздравяване на болничките. Давам ви срок до понеделник да се оправите, особено Митака, иначе аз ще го гледам  Hug

Приятен weekend (как се пише на кирилица тази дума?!) на всички Wink

Виж целия пост
# 245
Пише се уикенд  Simple Smile И аз се включвам с пожелания за оздравяване, и ще ви следя редовно, ако не с друго - поне с морална подкрепа да помагам.
Поне временцето е топличко, и дано да ви даде стимул скоро да излезете на разходка.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 246
Бързо оздравяване на всички болни!
Вели, здавей! И аз имам впечатление , че гастрото е френска болест...В бг не е толкова често, а и е трудно да се убедят хората, че е вирус, все си мислят, че са се натровили... Wink
Надин, я кажи каква е новата работа?Мълчиш си скромно ти... Grinning
Виж целия пост
# 247
Хелоу ,мадами и от мен ,
с едно бързо вклю4ване.
Пристигнахме си благополу4но от БГ , но пове4е никога няма да летя с Аир Франс! Просто са ужасни !Не стига мъглите в БГ ,ами те излетяли със закъснение от ФР ,което прави 4е пристигат с пове4е от 4ас закъснение в БГ , и заради мъглите не искат да излетят , странно ,тъй като вси4ки самолети даже и на тъй оплюваната Бг Аир си излитяха него ден без проблем... Whistling...както и да е....пътувахме от София до Париж и до Нант после то4но един ден ,голямо пътуване, голямо нещо беше....
После какво се слу4и- ами вси4ки се разболяхме ,но не от гастро , което ви е обзело и вас...а от Грип....натръшка ни вси4ки последователно за отрицателно време...Сега сме по добре ,даже ходих по солдите ,но останах разо4арована от ка4еството на дрехите и да ви кажа големи боклуци видях...
Ина4е съм без компютър тъй като ще си купувам нов и затова пиша по рядко ,но ви 4ета ...
Ели_СЗ радвам се 4е съм те изненадала приятно. HugЛеко бременеене ,знаеш ли ве4е какво ще е бебето?ние май ще го нау4им през февруари...
Вели,и аз съм съгласна с теб ,4е гастрото е типи4на френска болест ,и в БГ се среща само през лятото.
Мари Рус- 4естита бебка , хайде 4акаме те да ни разкажеш как е минало...
Мистик мила ,как вървят приготовленията?Звънях , но никой отсреща?Явно си много заета. Heart Eyes
Надин каква е новата работа? Flutter
Шомон много ме разсмя с твоите постове за Сарко... Peace
Хайде до скоро , Hug
Виж целия пост
# 248
Здравейте, момичета!
 Hug
Моляяяяяяяяяяяяяяяя за помощ и то спешно.Опитвам се да пазарувам за децата от един интернет магазин и ми изписа следното newsm78:

Transaction déja traitée ( votre paiement n'a pas été accepté )
Nous regrettons de ne pouvoir donner suite à votre demande, merci de prendre contact directement avec le commercant afin de terminer votre commande

Гледам и ми иде да ревна Sad, толкова красоти харесах, че вече направо си представях децата облечени и хоп ooooh!....изненада Crossing Arms

Благодаря ви предварително  bouquet
Виж целия пост
# 249
Ne ti priemat plashtaneto, moje bi zaradi kartata i te syvetvat da se svyrjesh direktno s tyrgoveca. ot koi site pazaruvash?
Виж целия пост
# 250
 Hug Здравейте от мен и малката Даная Hug
Благодаря на всички за поздравленията и хубавите пожелания Hug Секциото ми мина добре Simple Smile но вторият ден ми беше най критичен доста ме болеше а не искаха да ме обезболяват с по силни медикаменти заради кърменето, но всичко мина и днес ни изписаха Grinning Дани е спокойно бебе и дано да е така и занапред Praynig Чувството да си мама е наистина невероятно Hug и особедно когато я видях за първи път.
Виж целия пост
# 251
Ne ti priemat plashtaneto, moje bi zaradi kartata i te syvetvat da se svyrjesh direktno s tyrgoveca. ot koi site pazaruvash?
Егати............. лятото направих голяма поръчка и нямаше никакви проблеми, много странно
Сайта е www.t-a-o.com, би ли могла някак да ми помогнеш?

Съжалявам, че така се намъкнах в темичката ви, но не мога да остана безразлична при появата на бебче-Мари, да ти е жива и здрава дъщеричката, нека много да ви радва, да бъде винаги късметлийка и страхотна красавица!
Виж целия пост
# 252
Мари, честита дъщеря (вече наживо)! Да расте здрава, весела и много послушна!  smile3525
Как се справяш с кърменето? Оставя ли те да поспиваш по малко? Пооправи ли се от секциото?

Болните как сте? Оздравяхте ли? Ако не, бързо оздравяване ви пожелавам!

Гастрото е "френска" болест, защото зимата тук е мека и сравнително влажна, пък и помещенията се отопляват доста - идеален инкубатор за вируси, които да си предаваме и кръговъртим. На едни минус 15 както е зимата в България вирусът се е свил и зъзне, а тук на плюс 10 - расте и хубавее... Това е личната ми спекулация по въпроса Simple Smile.

Konstans, да не би докато си плащала, да е имало прекъсване на връзката или нещо подобно, та процедурата по плащането да не е завършила и затова да ти дава грешка?  newsm78На мен ми се случи веднъж - нетът ми заспа и трябваше да почвам наново...
Виж целия пост
# 253
konstans -пробвай също :
www.vertbaudet.fr  
www.dpam.com
www.kiabi.com.
Но,ако проблемът е в картата-не можем да помогнем -провери си наличността  Hug

Мари-добре дошла в отбора на кърмачките също  Wink
Мамба-welcome под френското слънце (по-точно фр дъжд)
Виж целия пост
# 254
  Мари, честито отново  bouquet  bouquet, дано малката хубавица и занапред да е така кротка и спокойна Hug
 Надин честито за работата  bouquet, дано малчугана се оправи за да си спокойна.
 Мишенце вие съвсем го закъсахте Confused, дано скоро всички сте във форма Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия