"Зелена" (ЕКОЛОГИЧНА) тема-2

  • 38 178
  • 282
# 240
   Карадере?!??? Боже, та там съм прекарала незабравими дни и сватбеното ни "пътешествие", а и това лято ще го посетим пак! Ще следя и аз какви ги вършат тези безумници. Не остана кътче, плаче ми се...
Виж целия пост
# 241
Няма как да бъдат спрени. Вижте на какви безумни места строят и никой не ги спира. Едно време и вятърната централа край Балчик искаха еколозите да спрат пак заради птиците, сега гледам по телевизията - изгражда се.
Ще си пазим снимките в албумите за децата какво е било преди.
И аз всеки ден гледам издълбаната планина Люлин заради незаконната магистрала и ми се реве. 4 години борба и пари, накрая нищо.


Във Франция има специална държавна служба, която изкупува крайбрежни земи от собствениците им, за да останат диви. Закупените по тази схема земи плюс другите държавни незастроени такива са 20% от крайбрежието - а нали се сещате, че то хич не е малко. И ще продължават да купуват!
Виж целия пост
# 242
Няма как да бъдат спрени...
                     Силно се надявам да не си права. Все още да няма как да няма как  Tired.
Виж целия пост
# 243
В самите еко организации има следния проблем: За да се борят срещу нещо, какво друго трябва, освен желание - пари и време. Първо, нямат толкова хора с време. Освен това трябва да защитят пред някой проект, за му се отпуснат пари. Това пак иска време. Те не могат да си ползват парите по проекта за защита на Рила за нещо друго примерно. И така  нещата докато се организират онзи взел, че посторил каквото искал.

Виж целия пост
# 244
...Първо, нямат толкова хора с време...
                     Мда, аз тук съм виновна... Работя, а повечето акции са в работно време - като има вечер протести ходя обикновено...
Виж целия пост
# 245
...Първо, нямат толкова хора с време...
                     Мда, аз тук съм виновна... Работя, а повечето акции са в работно време - като има вечер протести ходя обикновено...

Нямам предвид хора за редова подкрепа като теб и мен. А самите работещи в организациите. Peace
Виж целия пост
# 246
                          Еко стикери за БГ-колите в Германия

                          GSM губи популярност
Виж целия пост
# 247
Какво да използвам за полиране на мебели от дърво (като заместител на Пронтото)?
Виж целия пост
# 248
Какво да използвам за полиране на мебели от дърво (като заместител на Пронтото)?
От първа страница ти изрових това: зехтин с капка етерично масло/
- в/у парцалче напоено с олио се слага сода и се трият мебелите, заличава драскотини

 Hug
Виж целия пост
# 249
                           http://auto.dir.bg/2008/07/22/news3209340.html
Виж целия пост
# 250
Кара дере! И на мен ми е болната тема тези дни   cry . В сайта "За да остане природа в България" има галерия от снимки на Кара дере  и си ги разглеждам с носталгия. Такава природа, такъв плаж другаде не съм виждала през живота си! Cry
Много жалко...
Виж целия пост
# 251
Какво да използвам за полиране на мебели от дърво (като заместител на Пронтото)?
От първа страница ти изрових това: зехтин с капка етерично масло/
- в/у парцалче напоено с олио се слага сода и се трият мебелите, заличава драскотини

 Hug

super Peace
Виж целия пост
# 252
http://www.dvoribalkon.com/balcony/decoration.htm

 Peace

Виж целия пост
# 253
Какво да използвам за полиране на мебели от дърво (като заместител на Пронтото)?
От първа страница ти изрових това: зехтин с капка етерично масло/
- в/у парцалче напоено с олио се слага сода и се трият мебелите, заличава драскотини


А содата няма ли да надраска дървото?
Виж целия пост
# 254
За бълхите- отвара от пелин. Забърсва се пода и гадинките изчезват, където и да са, щом скочат на забърсаното то си свършва работата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия