AutoCad

  • 48 012
  • 169
# 15
Кампари, мерси за линка!  Hug Сега отивам да разглеждам. Доста хора около ще му се зарадват  Laughing
Виж целия пост
# 16
Имам въпрос:
Когато си изработиш блока, как да се запише в design centre., искам да го запиша като блок, не като чертеж?
Виж целия пост
# 17
Когато си изработиш блока, в командния ред изписваш команда  wblock ->enter и ти излиза една таблица, в която трябва да напишеш характеристиките на блока.Изчакай малко да видя дали ще мога да направя скрийншот и да ти покажа нагледно.
Виж целия пост
# 18
Голяма съм Червена шапчица и не можах да направя скрийншот, но снимах монитора. Crazy
Качвам ти снимката, аз ще отида да си прибера щерката от у-ще, ти през това време опитвай. Ако има неясноти, като се върна ще ги изясняваме. Wink



Виж целия пост
# 19
Благодаря!  bouquet
Виж целия пост
# 20
Май няма да стане така.Като се върна ще го мисля. Peace
Ако можеш свали си снимката в твоя компютър,  и си я увеличи малко, за да се чете това в белите полета.
Виж целия пост
# 21
tati si, какво стана? Успя ли?
Виж целия пост
# 22
Записвам се......Архитектче съм....AutoCad-ът ми е станал като дишането.....Питай!
Виж целия пост
# 23
Каква е цената на чертеж? Горе-долу.
Виж целия пост
# 24
Каква е цената на чертеж? Горе-долу.


Зависи какъв е чертежа.3D чертежите като правило са по-скъпи отколкото 2D. Освен това зависи какво ще се чертае.
При  това, което аз чертая, цената на проекта е заложена като  20-25 % от стойността на офертата.
Проект ли ти трябва?
Виж целия пост
# 25
Да се пиша и аз в клуба. Инженер-геодезист съм.
Работя на AutoCad Civil 3D, Map и Raster Design. В момента - 2007.
Виж целия пост
# 26
Имам оферта за изчертаване, но не знам каква цена да поискам?
Виж целия пост
# 27
Има ли някой, който се занимава професионално с Autocad?


Аз се занимавам професионално. Машинен инженер съм и работя като конструктор, но не ползвам 3Д.
Виж целия пост
# 28
Аз също съм конструктор.С какъв програмен продукт работиш?
Виж целия пост
# 29
архитект съм , започнала съм от АутоКад 14, сега имам 2008, но работя на 2006. 2008 ужасно ме дразни Sick
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия