Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Как се стерилизира помпата за кърма в родилния дом?
Какво да правя, ако бебето суче дълго и не иска да се отдели от гърдата?
Какво се случва с кървенето след цезарово сечение?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Как се стерилизира помпата за кърма в родилния дом?
-
Какво да правя, ако бебето суче дълго и не иска да се отдели от гърдата?
-
Какво се случва с кървенето след цезарово сечение?
-
Как се стерилизират продуктите на Playtex?
-
Какво оборудване е препоръчително за багажа за болница и какви са препоръките?
. На 10.01. съм на лекар. Дано всичко е ок. Пия магнерот. Дали може проблемите да са от него.
Това с пъпната връв адски ме притеснява честно казано.Вчера бях в болницата имах контракции и досега не съм пила магнерот ,но лекаря вече ми го изписа че беше страшно.....
Лекаря беше много мил ,но акушерките бяха
и така се уплаших вчера.....АБЕ МНОГО МЕ Е СТРАХ МНОГО
.И сега хем искам да се подготвям вече малко по малко хем пък не смея.Само се моля за живичко и здравичко бебече
,че около мен има хора с проблеми с тези работи и така съм се депресирала че ......Съжелявам за лошото настроение,ама да ви се наоплача че да ми мине.
Особено като постоя по-дълго права или седнала на едно място. Ужас!


Не смея да кажа кога и къде ще е събитието защото такава съм паянта... и нищо не се знае. Та за това няма да се пиша поне за сега къде и при кого ще раждам
Само знам че ще се случи до края на февруари 




, за ритането на бебето -не се притеснявайте че не риткат толкова често ,наистина мястото е по-малко вече и няма много поле за изява
Моите близначета сьщо вече риткат по-малко ,но така е...... 