Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво е Vince Citrosept и какви са неговите предимства?
Какви са симптомите на дерматит и как може да се лекува?
Какви са препоръките за кърмене на дете с атопичен дерматит?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво е Vince Citrosept и какви са неговите предимства?
Vince Citrosept е продукт, предназначен за укрепване и подсилване на имунната система. Съдържа концентрат от грейпфрут и се приема като капчици, разтворени във вода. Въпреки че има горчив вкус, Citrosept се счита за ефективен при подобряване на имунитета и предпазване от грип и други зимни заболявания.
-
Какви са симптомите на дерматит и как може да се лекува?
-
Какви са препоръките за кърмене на дете с атопичен дерматит?
-
Какви са препоръките за лечение на болнички с висока температура?
-
Какви са симптомите на грип и как мога да се предпазя от него?
,та заминавам вече от компа. 
.



Ами хем хубав ..хем не...
Ядох..ядох...и нИ можах да съ спръ.
Така че фотоапаратите бяха скрити до края на вечерта и повече никой не посмя да ги извади и да снима... 
Половин час след като почнаха да свирят народа взе да излиза от залата...Буквално ни изгониха с музиката си... 
Ето ме и мен. Ние си имаме бебе Isabella. Пиша го на латиница, защото не знам още как ще го запиша на кирилица - със с или з. Та Isabella се роди на 17 декември, 5 седмици порано от определеното. Бърза детето, не си губи времето със седене в корем с главата надолу. Та на 17 декември, след цяла нощ гадни болки, аз получавам важната информация (от акушерка и доктор), че съм в процес на раждане. Изпаднала в паника и шок, аз категорично заявявам, че това не може да стане, тъй-като имам час при гинеколог след 3 дена за дискутиране на секцио, и отказвам да раждам днес Точка Плюс това нямам още легло, име за бебето и бебешките дрехи не са прани. Бебето, покъсно наречено Isabella обаче наруши така старателно направените ми планове и тръгна да излиза. Заръчаха ми веднага епидурал - огромна доза, при което имах едно чудесно безболезнено раждане. Останахме тримата - аз, бебе и татко в болницата 17 дена, в интензивно, за наблюдение. Всичко беше нормално и сега се гледаме вкъщи. Или някои гледат, други реват и работят върху пълнене на памперси. Ще се включа покъсно пак,че бебе Isabella нещо се тормози сега.