ПАЗАРДЖИШКИ майки с добри сърца ще зарадват пак самотните деца!(5)

  • 26 861
  • 498
# 300
Момичета, имате ли нужда от чорапи за големи деца и ако да, дайте някаква ориентировъчна бройка.
Да, крещяща нужда! Praynig
Само в единия дом са 90 деца.
момчета - около 50 и момичета - 40/ повечето са големи деца/
В другия общо са 75- от тях половината са по-големите.
Ако можете да помогнете ще сме много благодарни!

Виж целия пост
# 301
http://pazardzhik.multiply.com/photos/album/13
Това са снимките от днешното посещение в Лесичово.
http://pazardzhik.multiply.com/photos/album/4 - това са снимки от лятото на същия дом и катерушките там.
Сами можете да направите разликата Heart Eyes
Отнесохме спални комплекти на стойност 405 лв, лекарства - 111.81лв, бельо/ пликчета - 44бр., мартенички.

Всичко ще видите , че е ремонтирано, чисто, боядисано, условията за живот на децата са коренно променени. това ме радва, защото сега би трябвало да се помисли повече за самите деца, да се отделят средства за тях. Личи си, че са вложени много пари. Леглата и матраците са дарение от пазарджишка фирма, всичко, което е направено е с пари от дарители.  Парите за боядисването са  със съдействието на ДБМ София и Райфайзенбанк.
Това, което още може да се направи е да се нарисува и  украсят тези клетки, в които сега са легълцата - дайте идеи какво можем да направим. В момента още тече ремонта.
 С боята, която купихме лятото от летния базар са боядисани всички игрушки на двора. сега е цветно и много по-хубаво за игра. дечицата бяха навън. Много от тях познахме от бебешкия. Изглеждат добре хранени дечицата - наддали са на килца.
С Борисова много говорихме, предимно за проблемите по осиновяванията и такива административни неща.
Много ми се иска да организираме и там едно парти - децата като ни видяха веднага попитаха за почерпка.
Борянка докато пътувахме, ни включи на живо в ефир и казахме за всичко, което сме купили - на каква стойност е, за Брацигово какво е дарено с парите от базара и какво ни предстои занапред.
Ами това е накратко. Соня ако нещо се сети да допълва.
Допълвам: Mr. Green
Изпратени са дрехи от nista на Надежда с двете деца. Hug

 
Виж целия пост
# 302
Наистина доста добре изглежда  Peace
Яна, имаш в предвид да се украсят белите дъски в двата края на леглата ли?
Тук има доста идеи : http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=256368.0 , но е доста трудоемко на всяко легло да се рисува поотделно. Може да се направят някакви шаблони /само не ми е ясно много как/, за да е по-лесно. Аз мога да помогна с рисуването, но не и с оцветяването - малко ме е страх от боите, да не ми навредят.
Не знам с декупаж дали няма да стане, но ще бъдат доста малки картинките  newsm78
Виж целия пост
# 303
Ванче, става въпрос за тези бели прегради, с които са отделени леглата, направени от някакъв бял фазер ли, не знам  newsm78/ не самите табли на леглата, а стеничките/
Те едва ли ще ни дадат да рисуваме по самите стени. Нещо друго трябва да се мисли - за шаблоните си права...Нещо да се закачи ли...Например да се ушие по някаква торбичка да се закачи за бележчици  лични дрънкулки ако им дават newsm78 Някакви рисунки. Давайте идеи. Изкуствени цветенца ли нещо...
Ето тук се виждат преградите:
http://pazardzhik.multiply.com/photos/album/13#25
Виж целия пост
# 304
Голям съм шемет  ooooh! - сега зацепих.

Оставам в размисъл и да търся идеи  Peace
Виж целия пост
# 305
Преградите са алуминиеви,като дограмата.


Аз съм "лунно сияние"  Mr. Green
Лайкучка Благодаря, много е хубава, ще си я нося с радост  smile3525
(мартеничката де  Laughing)
Виж целия пост
# 306
Сори за нахълтването Crazy
Може да се примолите на някоя печатница или рекламна агенция/или там каквото се води/да ви напечатат големи цветни стикери например с мечо Пух и компания,че са най универсални и просто да ги залепите.Така ще ви е най лесно,бързо и безвредно за децата,а и когато си поискат могат да ги сменят.
Виж целия пост
# 307
Много сте изписали, затова почвам по ред  Whistling

Паликарова: хи-хи....и аз още не мога да хвана цаката на всичко...проблема (който е обсъждан не веднъж) че много от нещата се уговарят извън форума, и тук се представят като свършен факт (това е констатация, а не критика  Peace ) Невиждам решение...просто трябва да си нагла (кУто мен)  Mr. Green и да питаш

Елфина: снимките са страхотни от дома, съжалявам, че неможах да дойда...днес се сетих че имам два чувала с играчки...ама покрай проблемите в къщи съм забравила  Blush  Нарочила съм ги за Лесичово
Идеята с приказни герои, напечатани на двойнолепещо фолио е идеална ( за прегадите става въпрос)  Peace  Фирмата , която ни прави картичките и плакатите за Коледния базар, предлагат и такава услуга. Само трябва да уточним детайли, размери, цени....насреща съм, ако има въпроси  Peace

Лайкучка:  още не съм си взела мартеничката  Sad  , но Лили сега ми се обади че ми е взела и довечера ще си я вида....тогава ще се похваля...

Беладона  ...аз пак да си кажа....да не се натоварваш, а се пази  Naughty

На всички мами, които са били на линия, докато ние - другите сме отсъствали една голяма  Hug

Време е май за форумска среща, че Великден наближава   bouquet

Допълвам:


Нещо съм разсеяна напоследък  newsm78

Сетих се, че Жасмина (педагогическия съветник от ОУ "И.Батаклиев") беше казала, че имат танцов състав и са готови да изнасят представления благотворително...така, че ако се организира парти на децата от Лесичово можем да я помолим за съдействие  Peace
Виж целия пост
# 308
Аз съм Окото на тайфуна.  Mr. Green
Лайкучкаа, благодаря!  Heart Eyes

Момичета, нищо не казвате за поканата от ЦДГ "Пролет".  Thinking
Моля да се върнете няколко поста по-назад - Елфина е описала кога и къде.

Чакам отзиви!  Hug
Виж целия пост
# 309
Като каза парти и се сетих,че Яна е пропуснала...  Mr. Green
Поканиха ни на тържество, по случай Баба Марта, в Лесичево от 10ч. на 29.02.(петък)   bouquet

( ooooh! не знам как е правилно да се пише това пусто село)


ми аз съм "ЗА" Нели,за часа другите да кажат
Виж целия пост
# 310
gudzy, не се извинявай за нахълтването, благодаря за идеята.
Сонче, аз си знаех, че нещо ще изпусна Heart Eyes
Аз също ще отида на 6 март. Важно е да се съберем повече, защото тържеството ще е за нас само.

В събота/1 март/ има ли майки на линия/ мен ме няма/, които да занесат мартеници в Бебешкия?
Ако няма, да отидем през седмицата.
В Брацигово можем да отидем на 3 или 4 март. Трябва ни шофьор Praynig
Гери, провери цените в НИТОС за такива стикери с анимационни герои - най-вече цени, и биха ли направили дарение.
Виж целия пост
# 311
Пиша бърже, щото излизам...

За цените в Нитос - трябва размери....
За ЦДГ ПРОЛЕТ и партито в Лесичово (идва от думата лес  (гора) , Сонче, За първи март.....  Peace  и за където другаде...най добре е в един постинг да се опишат мероприятията и датите...щото и аз съм пропуснала  Blush   Навсякъде ме бройте (стига да не изникне нещо)
Виж целия пост
# 312
Идеята със стикирите ми изглежда много добра Peace
За първи съм на линия, и за брацигово също, само че не мога да взема колата на Петър а това означава че трябва да ми помогнете с гориво, иначе съм на линия.
Яна изпиши всички предстоящи мероприятия моля.
Виж целия пост
# 313
Ето предстоящите събития:
01.02.2008/събота/ - посещение в бебешкия дом в Пазарджик и приюта на БЧК - 10 ч. пред бебешкия/ мен ме няма/
3 или 4 март- Брацигово/ преди обяд
6.03.2008 - посещение на ЦДГ "Пролет" - поканени сме на тържество

за сега това.
Работна среща при Борянка - казвайте кога другата седмица - да обсъдим  нещата за Великденския базар

Лили, не се притеснявай за горивото.
Бисерка от "Знаме" ме е търсила, ще пиша по-късно за какво.
Допълвам:
Момичета, на 1 март ли да отидем до бебешкия - това е събота , или на 29 февруари? Ако сте на линия за 1 март трябва да минете да ви дам мартенички, защото няма да съм тук в събота.

Допълвам: Чухме се с Бисерка, казах и за предстоящите събития и за изразходените до момента средства от благотворителния базар.
Аз вестници няма кога да купя, следете утре за "Знаме" Hug

Нещо много важно:

http://pa-media.net/new/modules.php?name=News&file=article&sid=6578
Виж целия пост
# 314
http://www.bgpetition.com/EP_film_za_Mogilino/index.html
Подкрепете!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия