АПРИЛското коремче вече натежава, бебчо да излиза, вече наближава!

  • 14 378
  • 292
# 240
Не, те не ми допадат с таз чалга  #Cussing out
Но, при майката съм ходила малко, когато работех на смени и ми беше удобно през деня.

Да и мен заради това не ми харесват особено. Но аз все пак съм фенка на Искра - много е дива и някак си не можеш да "скътаваш" при нея.

Иначе на мен ми е мъчно и за йогата и за водната гимнастика, а и за тичането на стадиона.
Живот и здраве скоро пак  Peace

Всъщност как стои въпросът със спорта и кърменето?
Виж целия пост
# 241
[Всъщност как стои въпросът със спорта и кърменето?]

Честно казано не съм запозната, но не би трябвало спорта да пречи. Ще решавам аз на място според ситуацията, не мога да преценя от сега дали ще ми е комфортно.
Виж целия пост
# 242

Ходя от много години в Спартак, Грета Спорт се казва клуба. Базата там не е от най-добрите, но аз си намерих там инструкторка, която ми "пасна". И на мен времето ми е кът, но за спорт намирам.
Още от сега казах на мъжа ми че ще гледа и 2-те деца докато аз съм на тренировка Laughing
Но той си знае и не мрънка.
На мен Спартак ми е далече, както и нац. стадион.
И аз за спорт винаги намирам време, но за жалост мога да си позволя само да тичам около стадиона, който е до нас, и да карам велоергометър.
ЗА толкова ми остава време. Просто няма кой да го гледа. Ако го оставям на баща му, който се връща в 19, значи най-рано в 20 мога да посетя занимание и става супер късно  Rolling Eyes
ТАка че пак ще разчитам на добрия стар джогинг. Не е весело, но пък поне действа добре на фигурата  Grinning
Виж целия пост
# 243
Здравейте и от мен Simple Smile

Аз съм при док чак в петък, така че общо взето нямам с какво да се похваля Simple Smile

За упойките аз хич не съм наясно и мисля да се съветвам с док, защото не ми се иска упойка (за сега).

За физ. упражнения аз не правя защото докато работех не ми оставаше време за това, пък като бях в болнични док ми забрани движенията и така си се превърнах в една огромна окръжност Simple Smile Simple Smile

Аз съм в голяма чуденка каква количка да си взема..........много се чудя м/у Венеция Плюс зимен кош и Пуки на Чиполино.....вие какво ще кажете. Май повече клоня към Венецията


Виж целия пост
# 244

Аз съм в голяма чуденка каква количка да си взема..........много се чудя м/у Венеция Плюс зимен кош и Пуки на Чиполино.....вие какво ще кажете. Май повече клоня към Венецията




Аз съм твърдо за модела Пуки. Това за сега даже ми е единствения избор сигурен за бебо, а иначе абсолютно НИЩО не съм купувала все още. Голямо суеверие съм  Crazy
Виж целия пост
# 245
Здравейте момичета !!
Днес бях на консултация , всичко с бебо е наред.Отговаря си на седмиците- главичката му е 71 мм, теглото -около 1 кг.
Днес най-накрая помолих  док да ми покаже мъжките атрибути , защото само вика -момче , пък нищо не ми показва.Така че няма лъжа , няма измама - видях много ясно пишлето и другите работи.....  Вече съм абсолютно сигурна-мъж.
Продължава да бъде с главата надолу , което ме радва.Дано устиска до края така.

Приятен ден на всички !!  bouquet
 
Виж целия пост
# 246
Здравейте на всички мами!Реших и аз да се запиша по темата Grinning.Очаквам своето момченце през Април.Термина ми е на 30 Април.Пола го определиха на 4D при д-р Корсемов във ВМИ Пловдив Winkс интерес ще чета всички ваши публикации,защото и аз вече нямам тарпение да се появи дребосъка.....
Виж целия пост
# 247
eli_toshevska, добре дошла!   bouquet
Виж целия пост
# 248
Добре Дошла Ели Тошевска!
И моят термин е на 30 април и очакваме момченце:)
Виж целия пост
# 249
Благодаря момичета Grinning...от много време чета без да правя публикациирно вече и аз се включвам...Значи сега трябва да сме  25 седмица...
Виж целия пост
# 250

Zdraveite i ot men,toku 6to se registrirah,nova sqm.6te se radvam da spodeliame zaedno.A niakoi 6te mi kaje li kak moga da se poiavia po-gore(imam predvid pri vsi4ki ostanali imena i termini i t.n.)?
Виж целия пост
# 251
Добре дошла и ти iva_vele....Simple Smileи аз се интересувам как може да се запиша в отчетни newsm78
Виж целия пост
# 252
Добре дошли момичета! Леко бременеене!
Необходимо е само да кажете термините си, ако желаете от къде сте на колко години и това е.
И естествено авторката на темата да има време да вмъкне данните ви в заглавната страница - това е.
Виж целия пост
# 253
Здравейте нови мамчета!
Аз да ви се похваля направихме първата сериозна покупка на бебо - парен стерилизатор на Авент - много е хубав и само си го пускам тука и му се радвам Joy
Виж целия пост
# 254
термин 30 Април. На 22 години съм от Пловдив и чакам момче-първо дете.това е за отчетни NaughtyПоздравления за новата покупка.....аз още нищо не съм купувала.Това студено време направо не е за излизане.Да се постопли и тогава!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия