Всекидневен поздрав за вас от нас :)

  • 51 146
  • 1 001
# 90
Ммм така и не можах да спинкам таз нощ, ама настроението е чудесно. Темата е свежа и добра идея. Ето ви и един  троен поздрав от мен (само за БГ-е:-(, но ако някой има желание и възможност може да го прекачи и на друг сървър):

1. Sister Act - 08 - My Guy (My God)
2. %20I%20feel%20pretty.mp3]I Feel Pretty
3. Тоника - Приятели

Приятен и успешен ден на всички newsm10 newsm51
Виж целия пост
# 91
East 17 f. Gabrielle - If You Ever

Щурците - Веселина
Виж целия пост
# 92

1. Sister Act - My Guy (My God) (преместих я при мен)
2. West Side Story - I feel pretty (малко беше объркала урл-то, и таз преместих Simple Smile)
3. Тоника - Приятели (не е цяла, и аз май я нямам, преместих я при мен)
Виж целия пост
# 93
Като казах , че обожавам Шер, ето и любимата ми нейна песен Heart Eyes
Cher - Just Like Jessie James
Виж целия пост
# 94
Като сме казали Шер ... Шер да е Simple Smile

Sonny & Cher - I Got You Babe

Сигнал - Да те жадувам
Виж целия пост
# 95
Clash - Should I stay or should I go

Силвия Кацарова - Бяла въздишка
Виж целия пост
# 96
The Beatles - Michelle

Спринт - Хей, здравей
Виж целия пост
# 97
Е как няма да си честитя нет-а Simple Smile И дано няма повече бури

Kulisch & Vana - Indian Masala - Jivan Mein Jana Jana

Тодор Колев - Как ще ги стигнем
Виж целия пост
# 98
Малко от музиката на дребната, диска й го подариха преподавателите по латино танци

Chi-ki, chi-ki-ta

Валди Тотев - Вдигни очи
Виж целия пост
# 99
Blondie - Maria

Биляна платно белеше
Виж целия пост
# 100
знам ли ще ресна апача

Navaho - Night song

Македонско девойче
Виж целия пост
# 101
Cry Тук са събрани много от любмите ми песни, а аз не мога да отворя нито една от тези на AnMary Cry Cry Cry #2gunfire #Cussing out
И аз - ту ги отварям, ту не мога.
Имам молба към AnMary -  намира ли ти се текста на песента Stop that train? Ще съм ти много благодарна, ако го пуснеш! Simple Smile
Виж целия пост
# 102
само това успях да намеря Sad

Код:
Stop that train, I want to get on, my baby, she is leaving me now
Stop that train, I want to get on, my baby, she is leaving me now
She said, she was going on the morning train,
She won’t be back for long
She said, my dear, I do love you
No matter, what they say or doStop that train, I want to get on, my baby, she is leaving me now
Stop that train, I want to get on, my baby, she is leaving me now
La-la-la-la-la, la-la-la-la-la, ooh yeah
La-la-la-la-la, la-la-la-la-la, ooh yeah
La-la-la-la-la, la-la-la-la-la, ooh yeah
La-la-la-la-la, la-la-la-la-la
[Instrumental Break]
She said, she was going on the morning train,
She won’t be back for long
She said, my dear, I do love you
No matter what they say or doStop that train, I want to get on, my baby she is leaving me now
Stop that train, I want to get on, my baby she is leaving me now
Stop that train, I want to get on, my baby she is leaving me now
Stop that train I want to get on, la-la-la-la-la, la-la-la-la-la, la
Stop that train I want to get on, la-la-la-la-la, la-la-la-la-la, la
Stop that train I want to get on, la-la-la-la-la, la-la-la-la-la, la
Виж целия пост
# 103
Благодаря ти   bouquet!
Аз преди време се опитвах да намеря нещо с Гугъла, но не успях, а ми се струва, че има и още текст ...
Много ме кефи това "вагонче с мас"! Wink
Виж целия пост
# 104
Mama's & Papa's - Monday Monday

Боян Иванов - Зелеонокото момиче
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия