Lumene-мнения

  • 61 673
  • 165
# 45
Използвам гланц за устни и крем  около очи.
Доволна съм.
Виж целия пост
# 46


Някой да е ползвал тази пудра?
Виж целия пост
# 47


Някой да е ползвал тази пудра?

Тук може да прочетеш. http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=263624.0;topicseen
Виж целия пост
# 48
Харесаха ми продуктите на сайта, но ако някой изкаже лични впечатления - искам фон дьо тен и крем - дневен, нощен и околоочен - нормална към смесена кожа, 30 г.
Може би някой матиращ фон дьо тен, а за крем серията С+ за над 25 години?
Предварително благодаря!
Виж целия пост
# 49
Моливите им за очи с апликатор са много хубави.Аз ползвам черния.
Виж целия пост
# 50
Цялата серия с витамин С за 25+ е превъзходна.
Виж целия пост
# 51
Ползвам серията Витамин С+ (дневен, нощен и околоочен крем) от една седмица и засега съм много доволна.
Виж целия пост
# 52
 Само да кажа, че се чете Лумине, а не Лумен. Peace
Виж целия пост
# 53
Само да кажа, че се чете Лумине, а не Лумен. Peace
Извинете ме за невежеството! Grinning
Виж целия пост
# 54
Чете с лУмене, с ударение на у-то.
Виж целия пост
# 55
 Веднага да се яви спец по финландски. Simple Smile
Виж целия пост
# 56
На мен финландския не ми е съвсем перфектен, но пък съм питала търговския директор на марката за България, и му вярвам, че знае как се произнася.
Виж целия пост
# 57
А има ли продукти за 40+ и 50+ възраст.
Виж целия пост
# 58
Наскоро поръчах на майка си крем LUMENE TIME FRIZE 40+

http://www.parfumi-market.net/product_info.php?cPath=50_53&products_id=1038

все още не ми е дала отзиви за него, но ще питам. Това е серия специално за жени над 40 години. Доколкото знам имат и серия за 50+, но все още я няма у нас.

Виж целия пост
# 59
На мен сега ми превършва крема та се чудех какъв да си взема.Жалко че във Варна не ги предлагат на много места.Там където отида весе по нещо липсва и от цялата гама да има няма 5 крема. newsm78Изборът е ограничен за разлика от в сайта им.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия