Lumene-мнения

  • 61 674
  • 165
# 75
Да, това е много досадно - почти на никоя марка не се предлага цялата серия продукти на едно място. Даже понякога се оказва, че нещо не се и внася! Много странна търговска политика  newsm78
Виж целия пост
# 76
Никой ли не е ползвал крема с витамин С....?
Виж целия пост
# 77
В София няма фирмен магазин. Най-голям избор има в Драка.
Виж целия пост
# 78
Миналата седмица посетих фирмения магазин в Пловдив и си накупих няколко неща:
База за грим - супер доволна съм. Дори мога да не слагам после ФДТ или пудра. Ефектът който се постига с него ми е достатъчен.
Сенки 3 цвята - страхотни...имат лек блясък и стоят цял ден
Серума за около очи с витамин С - добре хидратира, за друго не мога още да кажа, ползвам го едва от няколко дни.
За тези 3 неща ми подариха четчица за червило и няколко мострички от различни кремове.
Освен тези неща имам двуфазния дегримьор, крема за лице и за очи от серията Витанектар.
От цялата им козметика съм много доволна. До сега не съм ползвала толкова добри продукти на толкова добра цена.
А и другото....моят съвет е да си купувате продуктите директно от Олком. Сега като гледах цените в линковете които сте сложили ....излиза доста по-скъпо отколкото от тях.

Незнаех, че в Пловдив имат фирмен магазин. Я сподели къде се намира.
Иначе вчера и аз се снабдих с ФТД, пудра и руж. Доволна съм Grinning
Виж целия пост
# 79
Фирменият магазин се намира в Пловдив на ул. Родопи. Цените са значително по ниски от тези  в парфюми-маркет. Аз си взех рол-ончето за очи, сенки и база за грим за 45лв. от фирмения магазин, а в парфюми- маркет само рол-она и базата са 40лв.  Peace
Виж целия пост
# 80
Никой ли не е ползвал крема с витамин С....?
Аз съм ползвала редиант- С-мисля че така се казваше и за мен не беше нещо особено.Другите кремове на марката по ми харесват
Виж целия пост
# 81
janiz след свалянето на грима,тена остава ли?това май не е бронзант,а тониращ крем или греша? newsm78
Не остава тена.То е с лек бронзиращ ефект и след измиване се отмива.Но аз съм много бледа и ми върши идеална работа до лятото докато почернея.Лично на мен много ми допада и си го купувам сега около май месец заедно с серума с витамин С.Кожата след това е направо преродена.
Виж целия пост
# 82
В София ги има и на щанд в ЦУМ - има декоративна и бяла козметика.
Виж целия пост
# 83
Ето тук можете да видите къде се предлагат:
http://www.olcombg.com/lumene/lumenenet.php
Виж целия пост
# 84
Никой ли не е ползвал крема с витамин С....?
Аз съм ползвала редиант- С-мисля че така се казваше и за мен не беше нещо особено.Другите кремове на марката по ми харесват
Благодаря!  bouquetЖалко .....,от една година му се чудя....
Виж целия пост
# 85
аз ползвам компактната пудра и съм много доволна имах и спирала но от нея не жстанах доволна
Виж целия пост
# 86
janiz мерси, със сигурност ще ги посетя  Grinning
Виж целия пост
# 87
 Laughing Няма защо!
Виж целия пост
# 88
Някой да има впечатления от тези продукти?
http://www.olcombg.com/lumene/news/lumene_Energy_Cocktail_Intensive_Care2.php
http://www.olcombg.com/lumene/news/lumene_Beautifying_Eye_Cream_SPF6_2.php
http://www.olcombg.com/lumene/catalog/skincare/vitamins/9.php
Виж целия пост
# 89




от два дена съм с околоочния,но не мога да дам кой знае какви отзиви,защото нямам големи впечатления все още Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия