Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са основните теми, обсъждани във форума?
Какви са проблемите с имоти, споделени във форума?
Кои са препоръчителните места за закупуване на памперси в София?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са основните теми, обсъждани във форума?
Форумът обсъжда различни теми като търсене на имоти, опит с брокер, преживявания с деца, здравословни проблеми и лични предизвикателства. Основните теми в дискусиите на форума включват споделяне на лични преживявания, обсъждане на въпроси, свързани с децата, работата, ясли и училища както и предизвикателствата пред майчинството.
-
Какви са проблемите с имоти, споделени във форума?
-
Кои са препоръчителните места за закупуване на памперси в София?
-
Кои са препоръчителните марки пелени?
-
Какви са преживяванията с децата, споделени във форума?

Мисълта ми беше, че тя има много приятелки българки, които биха се навили да работят като детегледачки. Ако мога да помогна с нещо, казвай. Да ви свържа да говориш с нея? В началото като замина, тя гледаше едно момченце - германче. Сега завърши унито в Мюнхен и кара някаква практика, но все пак, ако мислиш, че може да ти бъде от полза, свиркай. 
А,то какво било....Ами,хайде ЧЕСТИТО и от мен,Кате!Пожелавам ти спокойна бременост и прекрасно,здраво бебче след девет месеца!
.Една след друга започвате...Само да не е заразно 
.Засега ще спра, че ако почна да наваксвам с писането- ще запълня темата.Големи веселби имаше около мен тия дни
, хубаво нещо е това бебеправенето

На мен ми стана много гадно от неговата реакция
А пък ако трябва и да пере, и да готви и чисти сигурно ще е тройно 
Всички фирми си имат ски на склад от миналата година