Какви дражета пиете за коса? От кои сте имали ефект?

  • 237 132
  • 750
# 675
Искам да похваля цинк и биотин на Абофарма. Пия го вече 3-ти месец. Нямам косопад. Пия го профилактнично през есента вече 2-ра година. Много съм доволна. Ако имате косопад ще ви помогне аз съм го пила когато имах и ефекта е чудесен.
И ноктите ми се заздравиха-не много, но пак са доста в по-добро състояние тъй като правих и ноктопластика наскоро и от нея много пострадаха.
Усещам косата си по-бляскава и жива. Ще ги пия още 3 месаца иска ми се по-дълъг курс да направя този път. Имам и нови косъмчета доста поникнали-идея си нямам дали е от добавките и не мога много да преценя дали по-бързо расте косата от тях-може би ще трябва да взема да я меря  Grinning
И та в този ред на мисли много ли е да ги пия 6 месеца без прекъсване?
Виж целия пост
# 676
От юни месец пия рибено масло на Barlean's, но не виждам кой знае какъв резултат  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 677
+1 за цинк с биотин на Абофарма  Peace
Виж целия пост
# 678
Как го пиете? Пиете няколко месеца и после почивате и после пак пиете?
Виж целия пост
# 679
Ами аз точно това искам да знам как го пияг другите. Аз го пих миналата година 3 месеца, но по 1 месец пия-после почивам, после пак 1 месец пия-един почивам и така цели 3 месеца.
Тази есен ще го пия 6 месеца месеца, но без прекъсвания за по 1 месец почивка.
Виж целия пост
# 680
И аз мисля да го пия така  Peace
Виж целия пост
# 681

Да ама се чудя редно ли е? Не е ли много времето? Мисля си, че не е, защото знам, че се пият по-продължително добавките и затова ми се иска този път повечко време за да видя ефекта по-добре.  Simple Smile
Виж целия пост
# 682
В сайта на Фрамар пише, че хранителните добавки се пият 3 месеца  Peace
Виж целия пост
# 683
Оптималният срок е от 3 до 6 месеца доколкото знам, но и аз затова се чудя колко точно да ги пия и колко да почивам после.
Виж целия пост
# 684
Ами аз точно това искам да знам как го пияг другите. Аз го пих миналата година 3 месеца, но по 1 месец пия-после почивам, после пак 1 месец пия-един почивам и така цели 3 месеца.
Тази есен ще го пия 6 месеца месеца, но без прекъсвания за по 1 месец почивка.

Не знам доколко е правилно, но аз пия добавките 3 мес. без почивка и сменям с други, които пак 3 мес.
Разбира се, втората тройка месеци добавките са с различен състав от предходните.
Така вече 1 година. 
Виж целия пост
# 685
Цяла година ги пиеш тоест не почиваш изобщо от хранителни добавки, а просто сменяш с други? Аз щото знам, че трябва да се почива  Simple Smile
Какви ефекти виждаш за тази една година?
Виж целия пост
# 686
Да, не почивам.
Основен ефект са ми много нови растежи и леко сгъстяване на косата.
Също и по-бърз растеж.
Започнах добавките, заради косопад. От всичко, което изпих косопадът ми се повлиява само от някои от добавките.
Сетих се и за друг ефект - ноктите ми растат и те като луди.  Laughing
Виж целия пост
# 687
Какво редуваш?
Виж целия пост
# 688
Biby, какво пиеш за косопада? От какво ти се повлия най-много?
Виж целия пост
# 689
И аз като Мис Бингли,мисля,че трябва да се почива.

На мен за косопад преди време ми бяха помогнали Анакапс на Дюкре  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия