гр. София - Овча купел

  • 35 742
  • 296
# 180
Мак Дак,ОК1! Grinning
Виж целия пост
# 181

Дааа, ама е далечко за мамите, които са, примерно, в блокове 3, 11 и т.н., в близост до болница "Доверие"  Wink
Виж целия пост
# 182
Някъде около пазара не е ли компромис?  Embarassed Аз още не бутам количка, но ще ми бъде приятно да се запозная с вас.
Виж целия пост
# 183
Някъде около пазара не е ли компромис?  Embarassed Аз още не бутам количка, но ще ми бъде приятно да се запозная с вас.

За мен и бебо няма проблем къде да дойдем, стига да е удобно за всички!!! Hug
А че запознанството ще е приятно за мен няма съмнение!!! Hug  bouquet
Виж целия пост
# 184
И аз съм за Макдак Peace.следобед ще е приятно  Thinking
Казвайте вие кога, но да е до края на седмицата, че после ще дойда без дете Simple Smile
Виж целия пост
# 185
Ако се уговорите за Макдак - моля ви някой да ми обясни къде е  Embarassed
Виж целия пост
# 186
Здравейте момичета! Ние сме от блок 11 и също ни е скучно в квартала,ще се радвам да се запознаем.
Виж целия пост
# 187
ILIEMHug

Ние тази седмица се връщаме в София, така че след понеделник съм ОК за среща. Ако е в ОК2 още по-добре.  Peace
Виж целия пост
# 188
ILIEMHug

Ние тази седмица се връщаме в София, така че след понеделник съм ОК за среща. Ако е в ОК2 още по-добре.  Peace

Здравейте момичета! Ние сме от блок 11 и също ни е скучно в квартала,ще се радвам да се запознаем.

Ако приемате компания от ОК 1 и ние бихме се присъединили Hug
Виж целия пост
# 189
За срещичката на мен ми е удобно на кафето срещу феникс.

Лиличка  и ние сме на линия. Hug
Bulechka разбира се ще ми бъде приятно. Simple Smile
Виж целия пост
# 190

Bulechka иска ли питане. Компания от всякъде приемаме.  Hug

ILIEM, ще ти изпратя телефон на лични.  Hug

На кафето срещу Феникс е добре. Само казвайте кой ден и ние сме там. Дано времето следващата седмица да е добре.  Peace
Виж целия пост
# 191

Bulechka иска ли питане. Компания от всякъде приемаме.  Hug

ILIEM, ще ти изпратя телефон на лични.  Hug

На кафето срещу Феникс е добре. Само казвайте кой ден и ние сме там. Дано времето следващата седмица да е добре.  Peace


Благодаряяяя  bouquet Hug
Аз това кафе не го знам,но ще го намерим с Косьо!!! Wink
Само да не е утре, че ще ходим да си вземем новото возило на Косьо Embarassed но след утре сме на линия Hug
Виж целия пост
# 192
Здравей Сиската !
Ти в коя Ок си?Ние с една майка се срещаме в клуб 43 това е до бл.43.Чух,че много майки ходели във Феникса,ако го знаеш къде е.Аз лично не съм много наясно къде се намера,защото съм още нова в квартала,става въпрос за ОК2.Виждам ,че ти имаш още време до финала  Grinning,а на мен ми остават 2 седмици Simple Smile.Ще се радвам да се запознаем  Hug
Ани, и аз съм в ОК
Виж целия пост
# 193
Хей, момичета, какво става със срещичката?  55
Аз съм на линия от понеделник. Ако има някой желаещ, да свирка.  Wink
Виж целия пост
# 194
Току що видях линийката на Ани 1980 - Честита дъщеричка, да ти е жива и здрава и бързо възстановяване!    bouquet

Ние днес ще отидем към Мак Дак към 6 часа, ако има някой друг - да свирка
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия