, но имам предложение към всички вас.Хайде да си направим една среща тези дни и да се запознаем най-сетне.Тъкмо ще подпишете и подписката за детските площадки 
Aз съм "За" с двете ръце!!!
Само, ако може
, но имам предложение към всички вас.Хайде да си направим една среща тези дни и да се запознаем най-сетне.Тъкмо ще подпишете и подписката за детските площадки 
Само, ако може 


Ровя наколко страници назад , за да я открия.МОмичета, хайде утре следобед да направим една среща
Времето се очертава хубаво.Аз взимам Дари от ясле към 16 ч и после сме на линия.Днес също е слънчево, но ми се струва невъзможно да се оргазнизираме за толкова кратко време....Ако все пак някой види поста ми, да знаете че след 16 ч мисля да сме в измисления парк пред 510 блок

КОга
ще се видим
Хайде- и другите момичета- днес се очертава чудесно време...
Родителите ми живеят в ОК2 и там съм живяла доста години, така че районът ми е много познат.
Препоръчани теми