
за всекиго по нещичко
Как е Малчо сега? А ти как си?
/ и въобще не ми е до събиране на хора у нас. Да, ама дядовци и баби ще идват, ще ми отидат парите да правя бабешко парти, вместо да ги дам за детски рожден ден
Ама, ако не ги поканиш, пък, или сами си идват или ще се намусят
Никой не мисли, че аз в събота имам 2 изпита и че не смогвам с времето. Ами то в учебен процес човек не оправя така старателно дома си и гледайте сега как чистя и бърша
Вчера вместо да си довършвам едните пищови
.
Желая ти здраве, щастие и любов! Честит рожден ден на патерици и на дъщеричката ти!
нa ribkata и на малката сладурана да са живи и здрави с малко закъснение
на новите мами!
Половината ми рода е в Плевен и аз имам особена привързаност към този град, там съм си изкарвала ваканциите при баба /Бог да я прости/ и братовчедките
Някои дечица ги нямам като имена, мамите да си кажат
, а пък Petty ми е комши по етаж
/. От снощи вече имам гости и сега децата излязоха с баба си навън /не ги пратихме на детска/, времето е страхотно. Между другото, пак се опитват да се сополивят и подкашлят
, това на нищо не прилича, едва 4 дни са ходили на детска
Момичета, утре ще св виждаме ли? В клубчето или другаде 

ПОканата е за всички.МЕжду другоот преди малко се обадих в клубчето-има РД в 17.30, така че трябва за по-раничко да се уговорим нещо.Ако искате към 15 или 15.30? Препоръчани теми