



Ще се радвам много да се видим и запознаем с малката кукла Криси!!!



!
Признавам 
Тези дни ще пуснем подписка на няколко места в квартала. Моля ви, подкрепете я! :Pray:
След малко ще ти пратя инфо.Но- няма да стане бързо....
Признавам 
Тези дни ще пуснем подписка на няколко места в квартала. Моля ви, подкрепете я! :Pray: 
Дано има резултат.
Дано успеем да постигнем положителни резултати.
ния парк ми беше под терасата.И колкото и да е оплаквах от него, от лудницата там, от навалицата и т.н...., и колкото и да ми беше омръзнал, напоследък доста ми липсва....При все че малката ходи на ясла, аз на работа и много- много не ни се налага да си търсим дестинации в квартала.Самата мисъл че няма накъде да поема ме подтиска
,защото аз нямам почти никакво свободно време да обикалям от ръка на ръка да събирам подписи.Ще оставим и на някои места постоянни подписки( в магазини например).Дано успеем бързо да съберем нужната подкрепа. Препоръчани теми