Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са изискванията на педиатъра след изписване от болницата?
Какви са препоръките за ваксините и избора на педиатър?
Какво е съдържанието на писмо от бебе до родителите му?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са изискванията на педиатъра след изписване от болницата?
-
Какви са препоръките за ваксините и избора на педиатър?
Изборът на ваксини и педиатър трябва да се основава на информирано решение от страна на родителите, като се консултират с лекар и проучват имунизационния календар в България. Препоръчително е да изберете педиатър преди раждането, да проведете лична среща с него и да установите доверие, за да получите насоки за подготовката за бебето.
-
Какво е съдържанието на писмо от бебе до родителите му?
Писмо от бебе до родителите му е изпълнено с емоции и трогателно. То изразява нуждите на бебето, като молба за внимание, грижи и разбиране. Писмото призовава родителите да бъдат търпеливи и внимателни, подчертавайки важността на балансираното хранене, спокойствието и развитието на връзката помежду им.
-
Какви са препоръките за използване на бебешка кошара?
-
Какви са препоръките за грижи за новородено след раждането?

Бобчо от 2 дни ми накашля и явно ме зарази и мен сега. Моите екстри нямат край
Тъпча се с витамини, плодове, сокове и смятам АЗ да го тръшна тоя грип
, защото ако той ме тръшне-става лошо.
За мама Ави.. какво да кажа - като бонбон си 
Да взема да се обадя на свекито, че тя все казва че моя мъж не е случил на жена... (защото много съм работела + факта, че нейния идеал за жена е олицтворение на един лаф "боса, бременна и пред печката")


Майка ми и баща ми окончателно се изнесоха и сега сме сами с мъжа ми, апартамента вече е само наш и от два дни го подреждам и чистя по мой вкус. Става супер!!!
аз докато реша да кача и моята, току виж съм родила... 
.
При нас още си е доста мъгливо, и засега няма изгледи да се оправи... А така ми се искаше да се порадвам на малко слънце. Днес на дневен ред съм решила да сложа прането на бебешките дрешки, и после гладенето им (то може и утре да е). И после едно подреждане на дрешките на каката, а от магазина трябва да взема кашони и да опакова за момента "безинтересните" играчки, които са в чекмеджетата под кошарата, и да наредя после там бебешкото. Странно но не можах да си намеря всички партакеши от Виктория, които смятах че съм прибрала. Сега ще ги търся по по-малко вероятните места, а не в надписаните кашони. Шезлонга за коритото също не си го намирам никъде (мали какъв съм заплес, а?!!!) ...
. Та в тази връзка нека някой вещ да ме светна -
.

)!