Зехтинът

  • 13 786
  • 65
# 60
milaaa_, аз си го изсипвам в шепички и го нанасям по дължина на косата преди миене...косата ми е много суха, а след зехтина наистина става страхотна  Peace
Виж целия пост
# 61
Определено го ползвам. Той ми е пръв помощник! Wink
Виж целия пост
# 62
Пролетта се мажех цялата със зехтин, ефектът е невероятен. Подсетихте ме да започна отново Flutter Кожата ми е суха, а след зехтина става невероятна на допир и придобива един особен вид- хем изглежда влажна и лъскава, хем не  е мазна като след някои лосиони.
Запознах се с жена(испанка),която е на 62 години,изглежда с 20 по_млада и ми каза,4е тайната й била в зехтина.Всяка ве4ер маже тяло,лице,вси4ко.Бръ4ка няма,а кожата й е свежа като на младо моми4е.Запо4нах и аз,еми супер е резултата. Flutter
Зехтина е на по4ит в моята къща,вси4ко приготвяме с него.Те са най_разли4ни видове,трябва да се внимава,за да не използваме някой,от който ще придобием оттенъци(това за външното приложение).

Някой дали го е използвал плажно масло? newsm78
Аз навремето в България.Много равномерно си хващах златист тен,никакви изгаряния.Тук не го ползвам за плаж,тъй като слънцето е съвсем разли4но от нашето и ми трябва висок фактор на защита.
Мога да ви дам и една рецепта.Сутрин си препи4ате една филия,заливате я със зехтин.След това ве4е кафето/4ая...т.н.Това е особено полезно за стомаха.
Виж целия пост
# 63
като бременна само с това се мажеш.......и резултата е нито една стрийка Wink
Горещо препоръчвам,на всички майчета-стига да не работят..аз се мажех обилно и с коремчето голичка постоявах поне 30мин...да попие Flutter
И бебока мажех до 40ден само с преварен зехтин Peace
Виж целия пост
# 64
Не забравяйте обаче че една суп.лъжица е 120 кал. Иначе е полезен за стомаха - да се пие на гладно една лъжица с лимонов сок и зехтин
Виж целия пост
# 65
Веднъж, два пъти месечно правя следното нещо:вечер след като съм си  почистила лицето от грима нанасям зехтин и си правя лек масаж. Наблягам на бръчките. Трябва да ги борим.
А пък за тяло е върха! На влажна кожа го нанасям, изчаквам и после леко подсушавам  с хавлия.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия