Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са плановете за срещи в различни градове?
Какви са мненията за спането на бебетата по гръб?
Какви са препоръките за овлажнители на въздуха?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са плановете за срещи в различни градове?
-
Какви са мненията за спането на бебетата по гръб?
-
Какви са препоръките за овлажнители на въздуха?
-
Какво е мнението за съхранението на стволови клетки?
-
Какви са рисковете и ползите от съхранението на стволови клетки?
Леглото го гледахме на живо много е хубаво, като функции и пари според мен е оптимален вариант. Имай предвид че е голямо-1,90м , трябва да имате място
Иначе гледам че много мами си го купуват и от януарките, февруарките и от нас мисля че cayman си го беше купила.
и от раждането ме е страх

аз имам страх да брам малки деца,дано като са мои да е по-различно.всепо-често си мисля как ще се оправям в болницата,с2 бебета следсекцио
. А тя милата си лежеше в леглото и си говореше с мен.
