Първо бебче е Дарина, през АПРИЛ ще са дружина!

  • 12 821
  • 289
# 90
Здравейте,априлки!Бих искала да се присъединя към вас,защото също чакам моето бебче през април.Живея в гр.Троян,на 30 години съм и очакваме нашето първо момиченце с термин 18.04.Нова съм във форума и все още не са ми ясни много неща,затова ще пиша по-късно.
Стискам палци на малката Дари,да продалжава все така да се подобрява с бързи темпове!
Прегръдки на всички!
Виж целия пост
# 91
bebkobub, anabana, добре дошли!   bouquet
На всички сладки коремчета - по описания и снимки - целувки за лека нощ от нас!
tanzen, радвам се, че ти се е разминало стоенето в болница  Hug Сега си почивай, пък бебоче нека си расте!  Hug
Виж целия пост
# 92
 smile3558, Йееееее!!! Любимият ми ден! Ама да разкажете по-подробно за срещите снощи!!!
 Искам да ви питам вие дали сънувате? аз напоследък в седмицата по 1-2 пъти сънувам едни сънища.....че бебето се е родило, а ние нямаме нишо за него-не сме му купили нищичко и даже няма с какво да го облечем и стои голо! Много ме мъчат тези сънища Sad Sad Sad.
  А също снощи минахме покрай Червения площад и видях табелата на един магазин Premaman-някоя мама от Варна ходила ли е? Знае ли какво има там, защото аз само реклами на този магазин в други градове съм чувала....
  Добре дошли на новите мамчета newsm51 и стискам палци за бебето Дарина и за Sladka mama!!!!
Виж целия пост
# 93
Добро утро момичета първо поздрави за малката ни априлска принцеса убедена съм че скоро всичко ще бъде наред и ще се прибере при мама целувам ви.При мен няма нищо ново бебка си ритка използвам времето докато е слънчево да излизам на разходки.Ходила съм в магазин Premaman в момента имат намаление на зимна стока има доста неща колички на различни  марки кошарки,дрешки и други неща за бебчета трябва да го посетиш ако имаш път натам.Лек и спокоен ден на всички
Виж целия пост
# 94
Добро утро  bouquet
Браво на малката Дарина  Hug, знаех си , че всичко ще е наред.
Хриспи с теб сме  Hug
Добре дошли и на новите мами.
Емма за сънищата аз също съмувам как бебето се ражда , но е много малко , чак с напъните сънувам Joy Понякога много се стрскам, защото знам , че не е хубаво да с  сънуват такива неща. А пък аз нали съм си суеверна Embarassed
Виж целия пост
# 95
Здравейте момичета! Днес вече всичко ще изчета!  Peace
Петър е малко болничък и сме си в къщи  Sad
Виж целия пост
# 96
Здравейте и  от мен,

И на мен днес ми любимия ден особено кък 17: 30  Laughing

Браво  на Даринка, Нека да уваме все по хубави и по хубави  новини.
Стискам палци и  на hrispi  всичко  да е наред и  задържи още малките бебоци.

Лек ден на всички
Виж целия пост
# 97
Добро утро  Hug

Нямам търпение да мине и този ден и да свърши работната седмица. Уикенда планираме отново щурмуване на магазините.

Аз не сънувам много напоследък, но единствения сън който си спомням е как с мъжа ми се мъчихме да бутаме една количка с въртящи се колела и ни беше доста трудно  Joy Страшна картинка бяхме. Ние по принцип сме си харесали Маг Ингланд Принцес, която е с невъртящи се колела, така че сигурно съня трябва още повече да затвърди избора ни  Laughing
Виж целия пост
# 98
Сладка Мама браво на малката героиня!Всеки ден все по хубавиновини да ни носиш за нея!  bouquet Hug
Хриспи на теб кураж,бебоците ще си изчакат реда ,а ти знай че сме с теб!  bouquet Praynig Hug
Стягане в корема и аз имам,на ден по една и болезнена контракция.В понеделник сме при д-р Марков и ще видим таз работа.
Лек ден на вече тежкотоварните майчета в това число и аз! Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 99
добро утро.браво на Дари  bouquet-тя е нашта гордост.хриспи с теб сме.нека бебоците да постоят на топло в коремчето на мама.танзен пази се,че тия болници са гадна работа.аз във вторник съм на преглед и ще запазвам легло и ще платя на доктора-малееееееееееее май ме е страх newsm78 Mr. Green.лек ден засега.
Виж целия пост
# 100
Здравейте! Много ми е приятно да се запознаем. Не пиша за първи път в бг мама, но не съм от активните. В момента съм бременна с второто си детенце, което чакам през април - 19.04.08г. Много бих се радвала тази бременност да споделя с вас Grinning
Виж целия пост
# 101
Браво мамчета - само така - само хубави новини да има  Hug Стискам палци на всички.
Емма къде се намира този магазин - да му направим едно посещение, че и аз само за другите градове знам, за Варна е нов нали? И хайде и ние да се организираме за среща, че вече ми писна и на мен от това лежане - то вече май от всичко взех да се схващам, на всичкото отгоре и страшно се изморявам - ама това да е кусура.  Simple Smile 
Добре дошли на новите майчета  Hug
Лек ден на всички, че май вече доста сме натежали, но затова пък сме с много готини коремчета, нали... Joy
Виж целия пост
# 102
vili77, добре дошла!  Hug
А знае ли се какво ще е бебчето?
Виж целия пост
# 103
ЗДРАВЕЙТЕ МАМИ newsm03!
АЗ ДНЕС СЪМ МНОГО ПО СПОКОЙНА,ГОВОРИХ С ЛЕКАРКАТА СИ И ТЯ МНОГО МЕ УСПОКОИ ЗА ТЕЗИ ВТЪРДЯВАНИЯ НА КОРЕМА...знаех си аз че е нещо подготвително и няма място за притеснение ,ама нали съм си паника...
хубав ден ви желая на всички  love001
малко дари още да дебелее!!!!
а на bebkobub, anabana , vili77  smile3525 ДОБРЕ ДОШЛИ!
Виж целия пост
# 104
Добро утро ето ме и мен,
 срещата снощи  в София се състоя  Grinning макар и в много намален състав,на мен ми беше страшно приятно да ви срещна всичките,които дойдоха,а и с нетърпение ще чакам следващата среща(може да давате предложения).И да дойдат повече мами.
  hrispi дръж положението ,ние сме с теб, Hug кажи на малките малчугани да мируват още малко.  bouquet
 Anilinda както ти бях обещала вчера питах  доктора за раждането в шейново-не е необходимо да ходиш предварително на консултация там,но е необходимо да носиш цялата документация от ЖК,отиваш в 15 кабинет,входа в ляво на първият етаж и те приемат да раждаш.Питах и какво още трябва да се носи ,но ми казаха  че много съм се разбързала  Laughing(с много добър тон разбира се).
 За втвърдяването ,споделих с вас преди няколко дни ,че се получава при мен само че за дълго време,и вчера питах док- а той ми отговори-"пипаш ли си постоянно корема-" съответно аз казах да,(обикновено ръката ми е там) -и той ми каза,че това е защитна реакция на плацентата,а също така и че ако работя седнала,на 45мин.да ставам да се разхождам и да не давам да ми пипат или аз да си пипам постоянно корема.Може би някоя от вас има същият проблем и да и помогна  Hug
 Сладка мама много много се радвам за бебка   bouquet
 А на новите мами -ПРИВЕТ  Hug
 Приятен ден!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия