Да стягаме багажа вече, че ФЕВРУАРИ хич не е далече

  • 14 983
  • 307
# 120
Честит син на Сенди!!!На нея бързо възстановяване!!! smile3525
Аз имам ужасен зъбобол, но ме е страх да отида на зъболекар, защото не мога да си представя да ми бъркат в устата без упоика.Пък и не мога нищо да пия, ще се опита да потърпя. Sad
Приятен ден на всички!  love001
Виж целия пост
# 121
ЧЕСТИТО НА СЕНДИ!БЕБЕШОРА ДА Е ЗДРАВИЧЪК И ДА НЕ ПЛАЧКА , А МАМА БЪРЗО ДА СЕ ВЪЗСТАНОВЯВА!
ЧЕСТИТО И НА ЕВИЛ ГОДИШНИНАТА НА ПАТЕРИЦИ , ОЩЕ ДЪЛГИ ГОДИНИ ЩАСТЛИВ СЕМЕЕН ЖИВОТ ТИ ПОЖЕЛАВАМ!  bouquet
За Изабелка още от сега стискам палци всичко да е наред.
Хъмпти-Дъмпти  как е при теб след падането на тапата , имаш ли някакви признаци , дай отчет.
Аз подкрепям майките да се местим  когато всички родим, така ще е най-честно спрямо тези с по-късен термин, нека всички сме пак заедно!
И аз щях да питам нещо , ама какво ли беше?...
Виж целия пост
# 122
Честита годишнина на Еvil!  bouquet
Честит бебок и на Сенди!


Аз имам ужасен зъбобол, но ме е страх да отида на зъболекар, защото не мога да си представя да ми бъркат в устата без упоика.Пък и не мога нищо да пия, ще се опита да потърпя. Sad
Има упойка, която може да се бие по време на бременност, говори със зъболекаря си! Така ми оправиха два пулпита в 6-ия мес. и един за вадене имах , но ме хвана страх. Ако те боли много по-добре отиди, недей да чакаш, за да не стане по-зле.
Виж целия пост
# 123
Честито бебче на Сенди!!!
Да бъде много здравичък и послушен,а мама бързо да се възстанови и да пише Hug
Коя ли ще бъде следващата мама?
Виж целия пост
# 124
ИХАААА ЧЕСТИТО НОВО БЕБЧЕ.  newsm44
СЕНДИ МИЛА ЧЕСТИТО И МНОГО ЦЕЛУВКИ.  newsm51 БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ И ПРЕКРАСНИ МИГОВЕ С МОМЪКА. А КАК СЕ КАЗВА БЕБЕТО?
Виж целия пост
# 125
Здравейте, момичета.....Днес влизам в ролята на щъркел вестоносец.....Мама Алекс99 си има момченце....Господинът е 3100 и е 50 см. Родил се е днес в 11:50....И двамата са добре...Надявам се скоро да ги посетя и да имам повече информация за тях....
Честит син на Сенди.Да ви е жив и здрав, много да слушка, папка и радва мама и тате....А на маменцето бързо въстановяване.
Изабелка има едни стиснати палци от нас....Дано се похвали скоро с пухкаво беборанче.... Hug
Евил, честита ви годишнина....Жела ви да се обичате, уважавате, да си помагата и подкрепяте както дасега сте го правили.....
Виж целия пост
# 126
ЧЕСТИТО НА МАМА  TCHARA,  НА СЕНДИ И НА АЛЕКС 99
ДА СА ИМ ЗДРАВИЧКИ И УСМИХНАТИ БЕБЧОВЦИТЕ




NA Evil ЧЕСТИТА ГОДИШНИНА   bouquet

МНОГО ХУБАВИ НОВИНИ ТАЗИ СЕДМИЦА  newsm44
Виж целия пост
# 127
ЧЕСТИТИ МАЛКИ ЮНАЧЕТА НА МАМА СЕНДИ И НА МАМА АЛЕКС!!!
ДА РАСТАТ ЗДРАВИ И СИЛНИ И МНОГО ДА РАДВАТ МАМА И ТАТЕ!!!



Момичета, за мен би било чест да бъда вестоноска! Ето и моят телефон: 0888/97 15 30

Стискам палци за Изабелка!!!

Хубав ден!!!
Виж целия пост
# 128
Честито момченце на Алекс 99


Леле,колко много бебенца има тези дни,искам и аз Rolling Eyes
Виж целия пост
# 129
ИХААААААААААА, колко бебчета! Много се развълнувах!
Да са живи и здрави юнаците на мама Сенди и мама Алекс! Много да слушкат и радват родителите си! ЧЕСТИТО! Бързо възстановяване на мамите!
Изабелка, ще стискаме палци от днес та чак до хубавата новина в понеденик! С теб сме!
Евил, честита годишнина на патерици! Много любов, щастие и разбирателство ви пожелавам!
Момичета, някой знае ли нещо за Катт?
Доскоро и  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 130
Още бебчета и хубави новини! Честито на всички мами на новородени! Дано и ние скоро се похвалим (е когато му дойде времето де)!Галардиел а ти май имаш някакво шесто чувство за това кой е наред Simple Smile. Ако не се бъркам май скоро беше питала за някоя мама и тя взела та родила. Е може и да греша де  Hug
Виж целия пост
# 131
    БРАВО,АЛЕКС!ЕТО И ПОРЕДНОТО НИ БЕБЧЕ!ДА Е ЗДРАВО И МНОГО ЩАСТЛИВО!!!ДА СИ НАЙ-ГОРДАТА И ОБИЧАНА МАЙКА НА ЗЕМЯТА!!!
Виж целия пост
# 132
  newsm51  Браво Алекс, честит син мила!  nbirthday От цялото си сърце пожелавам и на двама ви всичкото щастие, здраве и късмет на света! Да си най обичаната жена и майка, а детето ти да отрасте в топлина и домашен уют, да бъде мамината гордост! Да намерите пътя си и да създадете едно прекрасно семейство в скоро време! Прегръдки за двама ви, вие най ги заслужавате!  hug


Момичета кажете тези които ползват Мустела, тези подаръци за какво ще ги ползвам:
Mustela bebe Dermo- Cleansing Cleansing Gel for Hair and Body Nwuborn/Baby- предполагам е душ гел от глава до пети но кажете все пак?
и другото:
No- rinse Cleansing Fluid Face- Diaper area, ей тва чудо нямам идея за какво е  newsm78
а това мисля е за подсичане- Vitamin barrier cream 10% Zinc Oxide- vitamins B5 and F, for daily prevention of daiper rash
Виж целия пост
# 133

честити бебчета на мама сенди и алекс,да растат здрави и послушни

леле започна се,за местенето на темите и аз мисля че трябва да изчака ме всички да родим

 Hug Hug Hug Hug Hugна тумбите и бебчетата
Виж целия пост
# 134
еххаа честити пишлета и от мен на мами сенди и алекс! Embarassed Hugздраве и пак здраве тва е важното!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия