Да стягаме багажа вече, че ФЕВРУАРИ хич не е далече

  • 14 983
  • 307
# 180
E сега вече ще се пръсна от гордост - имам си и адашче newsm44. Казва се точно както и собственият ми племенник. Честито на Мими и Миро! Пожелавам им много радост и щастие с малкия Кристиян. И пак да припомня, че също като мен бебчо е именник два пъти - на 14 септември (Кръстовден) и на 25 декември (Рождество Христово). Да не го пропускате с подаръците, че при мен редовно става така Embarassed.
P.s. Шевовете се оправят, важен е резултатът, а той е най-най-хубавия! Чакам снимки на русото ангелче.
P.s.p.s. Женските мами, дали да не се поразбързате, че се изгуби пропорцията Laughing
Виж целия пост
# 181
Честито бебче Кристиян на Миро и Готика
Много е сладичък,сега видях снимките Simple Smile

Започваме деня със страхотна новина Hug,дано целият уикенд бъде така.Слънчев и приятен ден на всички,ние излизаме на разходка  Nature Sun With Face  love001
Виж целия пост
# 182
Честити бебчета на на alex99 и Gotika80 Да съм и живи здрави и само да ги радват.Другите които са наред стискам палци всичко да мине леко  Hug
Момичета опитвам се да наваксвам със страничката отпред, ако нещо има объркано свиркайте  Whistling
Виж целия пост
# 183
Супер, вече има снимки на Кристиян,много е сладичък  Blush
Време е да се появи някоя принцеса вече  Wink
Виж целия пост
# 184
 Grinning Мамино, пардон лелино, Кристиянче хубаво! Чудесен е!
Виж целия пост
# 185
Хе-хе, Честито бебче Кристиян на Готичка! smile3501 bouquet Да расте здрав, весел и заобиколен от много щастие! smile3525
Лек ден на всички! Hug
Виж целия пост
# 186
Честит хубав-хубав Kристиян на Готика и Миро....Да ви е жив и здрав, да ви радва, да слушка, да папка....Много е хубав пу-пу.... Тъкмо снощи преди да заспя си мислех как ли е Готика....А то...тя вече е гушкала своето ангелче...Готи, бързо въстановяване... Hug
Следобед ще отида да видя как е Алекс...Само ме е страх като ме видят с това коремище да не помислят, че ще раждам и да ме приберат у болницата..... Joy
Виж целия пост
# 187


ДОБРЕ ДОШЪЛ НА МАЛКИЯ ТИНО!МИМИ,МИРО,ДА ВИ Е ЖИВ И ЗДРАВ И ВИНАГИ ДА СТЕ НЕГОВИ ГОРДИ И ЩАСТЛИВИ РОДИТЕЛИ!!!
Виж целия пост
# 188
Мими и Миро, Честито за прекрасния син! Уникален сладурчо е! Да расте безгрижно, обиколен с щастие и любов. Добре Дошъл, Тино!

         


Евил, хапвай повече храни богати на желязо, така най-бързо ще покачиш хемоглобина. Успех!
Виж целия пост
# 189
smile3501 smile3501 smile3501Браво Готика, честито.
Дани добавих те в skype, снощи изобщо не се сетих, че си ти  Blush.
Виж целия пост
# 190
супер,супеееер,честито синче Кристиян на щастливите родители,много да ви радва и да е много здрав!
Виж целия пост
# 191
знаех си аз че ще има хубава новина

Готи душо, и тати Миро, да ви е честит сина! Да расте много здрав, красив, умен и разумен, късметлия, много да ви радва и слуша! Толкова съм щастлива за вас! А Тино е повече от чудесен, толкова красив!  Hug  


 
Ивето по здрави Алекс от мен и пиши моля те после как са!  Praynig
taninana във водата, дори в преварената,  има много повече бактерии, които биха могли да причинят млечница или други гъбички, за реазлика от кърмата която съдуржа живи клетки- бели кръвни телца, и действа антибактериално и заздравително! А всеки сам си решава вече да изплаква ли или не!  Peace
Виж целия пост
# 192
Честито бебе Кристиян на gotika80 и татко Миро !
Да ви е живо и здраво бебето и много да ви радва !
Разчувствах се като гледах снимките!


 Hug
Виж целия пост
# 193
СТРАХОТНА НОВИНА!!! ЧЕСТИТО МОМЧЕНЦЕ НА МАМА МАРИЯ И ТАТКО МИРО!!!
ДА РАСТЕ ЗДРАВ И СИЛЕН МАЛКИЯ КРИСТИЯН! МНОГО ДА ВИ РАДВА И ДА БЪДЕ ВАШАТА ВЕЧНА ГОРДОСТ!!!





Снощи имахме гости, наши много добри приятели и девойчето ми се видя много бледичко и изтормозено, питам аз каква е причината, а тя : АМИ, БЕБЕ!!!   ylinfant Ще си имат юлско бебенце! Да им е честито и дай Боже всичко да е наред!!!

Хубав ден мили тумбачета!!!   bouquet

МЕРИ, тук е описанието на всички продукти на Мустела! Дано да ти е от полза!
http://www.roditeli.info/mustela/bebe/

Виж целия пост
# 194
Еха, страхотни новини още от сутринта newsm68

Добре дощъл на бял свят на малкия Кристиян, и честито на мама Готика и татко Миро! Голям сладур е!

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия