Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво означава заглавието на темата?
Какви са основните кръвни и уринарни изследвания по време на бременност?
Какви са правата и задълженията на бременните жени по време на бременност и след раждане в Испания?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво означава заглавието на темата?
-
Какви са основните кръвни и уринарни изследвания по време на бременност?
-
Какви са правата и задълженията на бременните жени по време на бременност и след раждане в Испания?
При бременност без брак в Испания, жената има същите права като омъжена, а задълженията и правата се регулират съобразно испанското законодателство. Въпреки това е препоръчително да се консултират с компетентни лица или институции за конкретния случай. В Испания бременните жени имат право на безплатни стоматологични грижи както по време на бременността, така и след раждането. Това е част от социалните гаранции за бременни жени в страната. Важно е да се консултирате с местните власти и да се информирате за всички права и услуги, на които имате право като бременна жена в Испания.
-
Как се подава декларацията за раждане в Испания?
-
Какви са тархетите и какво е тяхното значение в контекста на разговор?

)

Всичко се строи на голямо.Разбрах,че там се строи в момента най-голямата болница в цяла Европа
.
, много съм доволна, сега спинка милия цял ден е един отпуснат явно от ваксината до сега не му е действала така и не иска да яде (от няколко дни яде на около 2ч по 60/70гр и това накара лекаря да вземе решение да започна със захранването, но аз си знам че по случайност, моя лакомник не може да седи гладен
чува ни сигурно чак герито като е гладен и няма търпение да го преобуя за да яде)
,много ти благодаря за поздравленията! И Марица ,и АНЕТми пожелаха много да се обичаме и да ви кажа (пу-пу) до сега не сме имали и най-малък проблем в брака.Не сме имали и разногласия дори.Винаги някак спонтанно се появява едно такова равновесие във всичко и животът ни върви много гладко.Имам си най-,най- съпругът на света,хей
.

Имам си малък бебчо там, на който съм кръстница , на половина немец и на половина словак , много сладък но не съм го виждала от 2 години. И точно , когато си стъпихме на краката и мога да си позволя пътуване до там, пребиха Джони
, кучето ни , и сега е малко инвалид та трябва да се грижа за него . То не е виновно кученцето, днес дори се опита да си стъпи няколко пъти на едно от задните краченца
И ние си имаме ууубава болница тук,ако ви е интересно ще ви я лепна.
