Тийнейджърите VIII

  • 19 862
  • 337
# 300
Ох, Писи-Миси, моят съпруг, които е психолог (но се занимава с подбор), преди седмица-две намери някого за свои познати. Обаче, сега нещо е кисел и ме отряза по телефона. Довечера ще го питам пак. Ще ти пиша на лични. Дано се получи. Hug
Виж целия пост
# 301
Писи-Миси,дано не е нещо сериозно.

Спомних си,че нашите деца бяха в едно у-ще,даже са родени на една дата.И моят е голям калпазанин и често ме ядосва.
Та,аз знам,че в у-щето има психоложка и по неговите думи ,е много печена.Аз го разбирам в смисъл,че децата и се доверяват.Моят ходи редовно. Laughing
Също като ме ядоса много ,се обаждам и на директорката.Тя е много интересен човек и учудващо ,често знае повече за децата ни ,отколкото ние.
От сърце ти желая успех и здрави нерви!
Виж целия пост
# 302
Благодаря ви момичета за разбирането Hugнащо джипи ми препоръча една в медицинска академия,та ще опитам там.Да Венистефани,знам че има в училището,но имало много наплив при нея(незнам дали имат толкова нужда децата или по скоро е модно) защото знам че е печена и кой трябва и нетрябва ходи при нея  PeaceИ аз се надявам да не е сериозно и да съм реагирала на време.Момата ми имаше много стресови ситуации за кратък период от време.Един месец преди коледа се разболя от инфекциозна мононуклеоза,която изкара една седмица на системи в мизерията на ифекциозна болница и беше на лечение като при хепатита.После,лудо влюбена в едно момче по колямо от нея.Стават уж гаджета и на третият ден и казва,че не могат да продължат защото не може да забрави момичето в което той бил влюбен и че наща мома си била супер и нямала проблеми но..........Съответно последствия:голямо страдане,ревове и мъка от нейна страна.За първи път изпитвала такива чуства към някое момче ooooh!Нещото което ме тревожи най вече е,че напоследък се тъпче и ходи да повръща след това Rolling Eyes.Споделям твърде лични неща,незнам защо точно тук,но просто като майка на една тийнка на 15
Виж целия пост
# 303
pisi-missi  Hug
Нещото което ме тревожи най вече е,че напоследък се тъпче и ходи да повръща след това Това наистина е за тревога и добре , че си го усетила . колкото по-рано , толкова по- добре .  Дано намериш добър психолог и детенце да излезе от омагьосания кръг  Praynig
Виж целия пост
# 304
pisi-missi ,.   Hug За съжаление не мога да помогна. Освен психолог, наблюдавай я много за тези хранителни разтройства.
Виж целия пост
# 305
Момичета,намерих и записах час за фамилна консултация :roll :мисля че ще е от полза за всички ни  BlushБлагодаря ви за подкрепата   bouquet
Виж целия пост
# 306
pisi-missi, дано всичко да се оправи!
Момичета, моето момче от началото на седмицата има хрема, досега без температура и тъкмо беше започнало да му минава и днес вдигна температура, боли го глава, отново хрема, сега му се гади, много му е лошо,  кашля, много съм притеснена. Сутринта и разтройство е имал. Утре ще го водя на лекар, ама до утре..
Виж целия пост
# 307
Спокойно, ще се оправите!  Hug
Виж целия пост
# 308
Има някакъв вирус, а и те ходят леко облечени. Сутрин и вечер си е студено. И Ани в момента охка, май бъбреци я болят. Дано и мине от мечото грозде, ако не  и ние ще ходим на лекар. Да се похваля - вече си имам дипломирана физьорка/ с 6 по практика/
Виж целия пост
# 309
О, честито!   bouquet Сега вече само с прекрасни прически ще се движиш навън, нали?  Laughing
Виж целия пост
# 310
Мацки,моля ви ,имам нужда от вашата помощ Sad. Имам нужда от добър психолог за дъщеря ми  Rolling Eyes.Моля ако някой можете да ми препоръчате от София.Незнам дали трябва да е детски или .........Ще ви бъда много благодарна Tired
Погледни тук Hug
 http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=21363.500;topicseen
Виж целия пост
# 311
pisi-missi, аз мога да предложа един телефон 0 800 19 100 - Говори с приятел, създаден от Агенцията за закрила на детето и УНИЦЕФ. Могат да се обаждат деца и родители, ако си оставиш координатите могат да те свържат с психолози.
Дано всичко се оправи при вас  Praynig
Виж целия пост
# 312
pisi-missi,не мога да ти помогна с информация,още повече,че не съм от София,но искам да ти пожелая да решите проблема лесно и малката госпожица пак да е щастлива и весела!Не се и съмнявам в това.
Аз също съм търсила психолог за дъщеря ми,но не можах да намеря подходящ,за което много съжалявам.Правилно си решила да потърсиш помощ! Hug
Виж целия пост
# 313
Здравейте момичета,
Дълго време нямах интернет и ми беше доста трудно да ви открия в под форума. Но пък сега като че ли се чуствам по-спокойна.
От сърце желая на Pisi-Missi всичко да е наред и най-вече да има вяра   Praynig.   
На Aisha231, Ани да оздравее по-бързо. Ако има някакъв проблем с бъбреци, мога да кажа страхотен чай (аз го ползвам от 15 год.)
Аз съм в командировка и силно се моля моята щерка да е добре, защото се оправя сама.Добре ,че има интернет.
На всички желая усмихнат ден Heart Eyes
Виж целия пост
# 314
pisi-missi, Praynig
Дано не е нещо много сериозно
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия