Съпруги, чиито мъже пътуват - 4

  • 29 623
  • 306
# 120
добро утро и от мен благодарско за кафенцето  чдосвам се че не можах ме да се разминем с антибиотика от днес сме с него сутринта се събудихме с много висока темп - 39.5 за сега я смъкнахме но ще видим как ще изкараме деня то се е видяло че ще си седим в къщи така че ще съм на линия
Виж целия пост
# 121
rosimart ,пипнал ви е грипа.Дано малкия се оправи бързо.С нашия татко вчера имаше интервю по ТВ България.Обясняваше за някакъв корабен тренажор Rolling Eyes.Тази вечер ни води на пицария да почерпи за медийната изява Wink.
Виж целия пост
# 122
Добро утро, момичета.    bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Роди, честито Ви за медийното представяне, аз уж все гледам телевизия, ама пусто
тази точно не съм.  Rolling Eyes newsm78
Виж целия пост
# 123
Добро утро и от мен kaffeetrmker_2
Днес имам доста задачи.Първо отивам да запиша Илиян на курс в Хуманитарната.Решил е там да кандидатства.Ако някой има инфо за кандидатстване след 4 клас да свирка Whistling.
Виж целия пост
# 124
какво става с вас девойки къде се губите от кое време чакам някой да се включи
Виж целия пост
# 125
Добро утро, момичета.   bouquet  bouquet  bouquet
Как сте, какво правят милите ви дечица, слушат ли, здрави ли са?
 newsm05 newsm06

Какво правите и вие с мъжленцата? newsm78
 hug
Виж целия пост
# 126
добро утро за слушането то е ясно не слушат ама лошото е че не сме и много здрави но важното е че има подобрение вече не вдига температура малко му е дрезгав гласа още но се надявам вече да се оправи
Виж целия пост
# 127
Здравей, Росимарт! Изглежда само ние с теб останахме във форума.
Радвам се, че детенце се оправя.  smile3540
Имам едно съобщение за тези, на които мъжете работят в Зодиак.  coolcool
Твоят къде е? newsm78
Виж целия пост
# 128
Имам едно съобщение за тези, на които мъжете работят в Зодиак.  coolcool
Здравейте! ... и какво е съобщението? Дано наистина е COOL!
Виж целия пост
# 129
Имам въпрос до съпругите,  чиито мъже пътуват с БМФ. Има опция за проследяване на кораба, информацията се обновявала на 2 часа. Има ли представа някой коя е и как се казва???  Praynig  Hug
Виж целия пост
# 130
Здравей, Росимарт! Изглежда само ние с теб останахме във форума.
Радвам се, че детенце се оправя.  smile3540
Имам едно съобщение за тези, на които мъжете работят в Зодиак.  coolcool
Твоят къде е? newsm78
мъжът ми не пътува по корабите с камоион е  ходих да нахрания малкия и за това ме нямаше за малко но вече даже заспа така че съм на линия ако си там още пиши
Виж целия пост
# 131
 Peace
Виж целия пост
# 132
малка грешка извинете ме но понеже се чудия как се вадят само изречения в цитат че сега се пробвам ама се обърках
Виж целия пост
# 133
.
Виж целия пост
# 134
Да, новината е хубава-от м.март ще имат увеличение на заплатите. newsm44
Росимарт останахме само двете в нета.  newsm10
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия