пералня и сушилня - една върху друга

  • 42 846
  • 32
# 15
Харесала съм тази сушилня: http://servicebg.org/SHOP2/product_info.php?cPath=22_24&products_id=51 Имате ли някакви отзиви за нея?
Ние я имаме от месец. Нямам база за сравнение, но ми се струва доста шумна ( за разлика от пералнята ни, пак същата марка) Иначе на микс прането излиза леко влажно, но не е проблем да се досуши. Като цяло съм доволна от нея Simple Smile
Виж целия пост
# 16
и моята сушилня е върхи пералнята - със специален капак - крачетата на сушилнята /само предните/ влизат в едни улейчета и после капака се затваря /като приставката на компютърно бюро, напред-назад/. Вече 3 месеца - никакъв проблем, а самата сушилня - благодат Peace
Виж целия пост
# 17
И моята сушилня е върху пералнята - Ние сме сложили една дъскичка между двете и готово.
Виж целия пост
# 18
... Имам още един въпрос към ползващите сушилня - наистина ли гладенето намалява? Тоест възможно ли е да не гладя всичко след като прането е минало през сушилнята (чувала съм различни мнения - едни казват, че си излиза изгладено, други - прането ставало на хармоника). На колко градуса се сушат дрехите и дали не се съсипват? Харесала съм си сушилня на кондензен принцип, ако това има значение.

Е, зависи от изискванията ти  Wink аз не съм от най-старателните и преди рядко гладех  Mr. Green т.е. само някоя друга връхна дреха, а от както имам сушилня нищо не гладя  Whistling
Виж целия пост
# 19
Може ли някой да покаже снимка как ги е закрепил двата уреда. По- скоро въпроса ми е къде се захваща стойката? За пода, отстрани или никъде- просто се поставя върху пералнята.
Виж целия пост
# 20
В магазина от където купих сушилнята ми казаха, че може без поставка, а само някакво гумирано килимче , за да не се разхожда сушилнята.
Виж целия пост
# 21
Ивка, от къде купи твоята, знам че следеше темата за транспотрните дефекти, от там ли е или нова и каква, ако не е тайна
Виж целия пост
# 22
От транспортните дефекти е.Леко бутната отгоре,което не ме притеснява.
Хотпойнт е Peace
Имам я близо 2 месеца вече,и съм повече от доволна.
Виж целия пост
# 23
Какви функции има, какво да гледам?
И още нещо- на как се отваря вратата и къде е филтъра, че мястото май ще се окаже проблем, а и цената каква е?
И аз май се насочих към тези, ще отскочим до Шумен
Виж целия пост
# 24
Може да се направи плот,върху който да лежи сушилнята,ако не ви се давам толкова пари за специалните китове.Моя приятелка направиха така.Моите са една върху друга,закачени с 4-ри пластмасови планки,които изглеждат елементарни.
Виж целия пост
# 25
Изчетох доста неща за сушилните,но не намерих някакви с по-малък размер.Виждали ли сте такава?
Интересно,че има малки съдомиялни,малки автоматични перални.Просто няма логика да няма и малки сушилни.
Виж целия пост
# 26
И аз мисля, че сушилнята се слага върху пералнята, навсякъде съм ги виждала именно така разположени. В момента сме разположили така пералнята, че да има място за сушилня отгоре (когато купим). И мен обаче ме интересува има ли по-малки сушилни.
Виж целия пост
# 27
http://ritoni.com/products.php?product_id=4763&section_r=technics
Може ли тук да попитам, какво ви е мнението за тази сушилня? Функциите звучат добре, т.е. използваеми, но тъй като нямам още такъв уред незнам дали всичките ги имат, или не. Описанията в нета са много лаконични. Коя функция примерно би ви липсвала
Виж целия пост
# 28
http://ritoni.com/products.php?product_id=4763&section_r=technics
Може ли тук да попитам, какво ви е мнението за тази сушилня? Функциите звучат добре, т.е. използваеми, но тъй като нямам още такъв уред незнам дали всичките ги имат, или не. Описанията в нета са много лаконични. Коя функция примерно би ви липсвала

Добре звучи. Peace
Виж целия пост
# 29
 
http://ritoni.com/products.php?product_id=4763&section_r=technics
Може ли тук да попитам, какво ви е мнението за тази сушилня? Функциите звучат добре, т.е. използваеми, но тъй като нямам още такъв уред незнам дали всичките ги имат, или не. Описанията в нета са много лаконични. Коя функция примерно би ви липсвала

Mоята е такава само, че без дисплей.
С тези функции плюс отложен старт.
Взех я за 350лв.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия