Доктор Дяволов от МД София

  • 180 768
  • 862
# 225
Той консултации по здравна каса не прави. На платен преглед вика 1 път в месеца. Така че ако отидеш сега и говориш с него, ще ти се наложи около 3 пъти да отидеш на преглед, т.е. 150 лв. Ако можеш да си го позволиш, бих те посъветвала така да направиш  Peace Изключителен спесиалист е, особено за секциото. Успех!
Виж целия пост
# 226
Дани,месри много ще намеря координати и ще му се обадя другата седмица да си запиша час! Hug
Виж целия пост
# 227
Не се записва час. Преглежда без час всеки вторник от 17.00 до 19.00 ч. в поликлиниката на Майчин дом на втория етаж, не помня № на кабинета, но като се качиш по стълбите, в ляво. Пиша много телеграфно, но резултата от второто секцио при Дяволов, днес е нещо много кисел и само мрънка Crazy
Виж целия пост
# 228
Той ли е кисел Simple Smile
Хихихи.. значи ще отида направо на място другата седмица да ме види и да поговорим!  Peace
Виж целия пост
# 229
♥Димяни ♥ , 550 лв. е официалният ценоразпис на Майчин дом за избор на екип, който да извърши операцията  Peace Плащат се на касата на болницата.

Иначе на Дани77 й е кисел малък Мишо  Heart Eyes
Виж целия пост
# 230
To 550 лв само няма да са това е ясно Simple Smile
Виж целия пост
# 231
Уф, нещо много глупаво съм се изказала, ама някои като те скубе, крънка, мрънка..... Мишо, де......
Ние с violetblue сме фенки на Дяволов   bouquet и не без основание. Видно е от подписа ми защо няма да раждам повече, ама ако сега трябва да се върна назад - само Дяволов и никои друг..........

Между другото Госпожо violetblue, моля да се явите и в другата тема, от която се "познаваме", без да се "спотайвате", ако обичате....... Laughing
Виж целия пост
# 232
ДАни,разбрах аз за кой става на върос ама късбо Simple Smile усти хормони  Laughing Hug
Виж целия пост
# 233
To 550 лв само няма да са това е ясно Simple Smile

Ами ще стане,Дяволов не иска нищо отгоре както вече казах, питах го 100 пъти какво му дължа,а той ми каза че заплащането на касата е всичко което мога да направя и да спра да го преследвам с глупави въпроси!
Виж целия пост
# 234
Като се срещна с него ще видим какво ще каже!  Peace
Виж целия пост
# 235
Димянка, аз се следя при Дяволов в момента и съм много доволна. Отиди по-рано - не е проблем, едва ли ще ти откаже. Аз лично отидох много рано, в 15та седмица и това ми помогна много, защото той установи проблем и ми направи серклаж. Ако не бях отишла нямаше да имам серклаж, което може да доведе до проблеми. Успех!
Виж целия пост
# 236
До днес лежах при него в МД заради гестационен диебет, който така и не се установи дали имам или нямам. Доктора за мен е един от най-добрите! На мен ми допада малко странното му чувство за хумор, ако се окаже че ще раждам секцио, ще раждам задължително при него.
Виж целия пост
# 237
Какъв е тоя странен хумор, бе, кажете да се посмеем Laughing Извинявам се за спама.
Виж целия пост
# 238
Марков на ФМ в вторник ми го препоръча него и на 100% ще му се доверя но ми каза да го търся края на юни не по рано и да говорим!  Grinning
Виж целия пост
# 239
♥Димяни ♥ е как няма да ти го препоръча, първо Дяволов е много добър, и второ работят заедно в едно отделение в МД и реално Дяволов му е шеф  Mr. Green
Но пък отделението на 5-тия етаж е коренно променено отпреди 8 год когато раждах каката и сега като раждах и то само в положителна насока. Дари и в реанимация се е променило отношението към пациентките  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия