Красив дьжд от бебоци си имаме, нали, но...да почакаме и ФЕВРУАРИ ще вали !!!

  • 15 497
  • 308
# 75
Честит Рожден Ден, мила Мери!!!
Нека радост топли твоите очи,
нека щастие огрява пътя ти с лъчи,
здравето да ти е спътник всеки Божи ден,
да посрещаш 100 години свой рожден ден!

Виж целия пост
# 76
Здравейте и от мен милички, първо искам да честитя на всички мамчета с бебенца  bouquet
Аз наминавам само да ви се обадя за бързичко, че доста ме боли коремчето.
Раждането мина за което съм благодарна на Господ и се моля за бързо възстановяване сега, както за себе си така и за всяка от вас. Бебето се казва Андреан и е много поспалив засега Crossing Armsвсе нани ли нани.
Това е от мен, целувам ви всички Hug
Качвам снимка на сина Party
http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=5051611
Виж целия пост
# 77
Ние се родихме!!!

На 25.01.2008 в 15:44 изплака нашето малко момче - МАРТИН. Роди се 2.600 и 48см., малък, красив и съвършен! Родих нормално и доста бързо в 12:30 ми изтекоха водите, в 14:00 влезнах в предродилна и в 15:44 вече гушках мъника. Роди се две седмици преди термин, но беше изконсумирал плацентата, която се оказа доста малка. Нашият татко присъстваше на раждането и това много ми помогна, а на него помогна по-бързо да осъзнае случващото се. Специални благодарности на екипа, страхотни професионалисти и на Д-р Златева, която беше до мен през цялото време. Благодарение на тях нямам шевове и вече се чувствам добре. От вчера сме си в къщи и се адаптираме един към друг и към новите ситуации!  Hug

Честито на всички февруарки, които през това време са станали мами! Пожелавам им здрави и силни бебоци!!!
Виж целия пост
# 78
Честито на новата мама! Да е жив и здрав малкия Мартин!Искам да ви питам нещо според вас сега, в последните седмици от бременността може ли да се използват кола маски?
Виж целия пост
# 79
Честито, Лиде! Да расте малкия здравичък, послушен и само да радва мама и тати! Радвам се, че  раждането ти е минало бързичко и леко!

Мери, ЧРД, мила! Желая ти едно здраво и красиво бебенце, и здраве за теб и цялото ти семейство!!! Весел празник!
Виж целия пост
# 80
Честит рожден ден,Мери!!!Бъди щастлива и обичана майка и съпруга!!!

Честита дъщеричка на Дилянка Маринова

Честит син на Лидия Димитрова

Добре завърнали се с бебчета на Джесика и Сенди  bouquetСенди,малкият е много сладък Hug

Иланка,много е гадно че така е постъпил твоят АГ,в четвъртък пак ще стискаме палци Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

Льонеберя,и аз това си мисля тези дни,макар че нашият батко досега не е проявил нито грам ревност или негативни емоции спрямо бебето,не знам като се роди как ще бъде ThinkingПодарък за него от бебка задължително ще има,той и без това е рожденик на 19.02.,но се надявам и аз да имаме достатъчно възможност и време да му обръщаме внимание както досега.При бабите в никакъв случай не искам да го изпращам,те са на работа а пък и са доста далече и аз не мога да го изпратя там и да не го виждам примерно месец.Досега сме се делили само за 1 ден откакто се е родил Wink

Приятен и слънчев ден на всички и целувки на коремчетата и бебчетата  Heart Eyes






Виж целия пост
# 81
Честито на Лидия.  bouquet
Честит рожден ден на Мери. newsm51
И аз съм притеснена за каката как ще реагира нищо че вече е голяма.Притеснена съм кой ще я гледа докато аз съм в болницата и т.н.
Виж целия пост
# 82


Честит Мартин на Лидия ,да е жив и здрав , много щастлив и обичан да расте , нека ви радва цял живот и да е сльнчев и льчезарен ... Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 83
МЕРИ МИЛА ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН. БЪДИ НАЙ-ЩАСТЛИВАТА МАЙКА НА СВЕТА И НАЙ-ОБИЧАНАТА!!!! newsm51
newsm51 ЧЕСТИТО И НА ЛИДИЯ МАЛКОТО МОМЧЕ МАРТИН.  smile3525
Виж целия пост
# 84
Мери, честит рожден ден!!! Много радости и здраво, щастливо бебоче!  Hug
Виж целия пост
# 85
Здравейте и от мен ,честито на всички станали мами Hug ,аз също се отчетох на 23 01 с бебе Мартин ама се роди мъничък (2450гр) и още е в болница smile3518 ,това е засега когато имам време ще пиша още Hug
Виж целия пост
# 86
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН МИЛА МЕРИ.
Желая ти много здраве, щастие и късмет. Нека любовта не напуска голямото ти семейство и скоро да гушкаш най-дладката бебка. Бъди винаги така лъчезарна и всеотдайна и когато се налага ни се поскарвай - а ние няма да се сърдим
 Hug.


Добре дошли на завърналите се мами и новите ни бебенца.
Виж целия пост
# 87
Здравейте,
само да се разпиша, че се прибрахме. И двамата сме много добре, а бебчо е невероятно сладък, ама е толкова мъничък Heart Eyes. Като се поокопитя малко кое как е, ще вляза да ви изчета и да пиша при нас как е.
Честито на всички мами с бебета, които съм изпуснала. Вече знаете какво щастие е, наслаждавайте му се пълноценно.

Мери мила, честит рожден ден. Да си ни жива, здрава, все така отзивчива и усмихната. Желая ти много любов и щастие и бързо и леко раждане. Целувки от мен и бебока.  bouquet  Hug
Виж целия пост
# 88
Скъпа Мери, Честит Рожден Ден! Пожелавам ти най-стандартните и в същото време най-важните неща - здраве, щастие и любов. И много енергия, за да си все същата  supermama.
Сенди, ама много коса има Андреан, голям красавец newsm10.
Лиде, честито! На всички оставащи мами, в това число и на мен, пожелавам да родят така леко, както описваш.
Алекс, Лили - добре дошли обратно!
Виж целия пост
# 89
здравите момичета
благодаря за добрите думи и пожелания
аз вече съм си в къщи

честито на всички мами да ви радват както мен ме радва малката Иванавсичко което преживях последните месеци си заслужаваше
сега ви казвам чао
аз съм ползвала gino prevaril в 4-месец , заради течението което имах и от него доста се намали и след това моя доктор ми каза да се мия със сода бикербонат всеки ден и аз така и правя до сега и не съм имала проблеми с това гадно течение , моето беше candida , и го разбра че е такова след като ми взе цитонамазка от влагалището и gino prevarila е за лечение точно на него.Дано да съм те осветлила малко по въпроса , ако те интересува друго пиши newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия