Набор 2001 (8)

  • 17 622
  • 356
# 120
Привет!
Не маймуни, ми незнам какво  Twisted Evil! Чета вчера изказване на кмета и се чудя - ма въобще как си вярва тоя човек!!!! Нямало статистика колко са децата в София, колко допълнително бройки били нужни, бла бла..... Не им ли омръзна от оправдания и измиване на ръцете с тоя или оня. То всеки ще измисли 100 неща, за да оправдае некадърността си. Толкова ли не успяха да направят 2-3 месеца по-рано тая тъпа система, да видят колко желаещи ще има и да вземат някакви мерки, за да не се стига то този абсурд....не е много за нашата тема, но да споделя !
Така. Сега за открития урок на Ирен. Беше около 40-45 минути. Започнаха с български език. На всеки госпожата даде по една карта с определена буква и 3 думички на нея, започващи със съответната буква. Прочетоха ги, след това имаше различни задачи, някои правиха звуков анализ, брояха срички, образуваха изречение с дадена дума, преобразуваха от съобщително във въпросително. После на дъската гопожата беше направила кръстословица. Обясняваше едно по едно животните, някое дете ставаше, изпизваше животното (това по хоризонтала). Като приключиха попита на кое от животните мястото не е там (бяха 3 диви и едно домашно). Във вертикала се бе образувала думата зима. Пита ги кои месеци кой сезон са. После изтанцуваха и изпяха една песен и продължиха с математика. Събираха, изваждаха, обясняваха се за по-голямо и по-малко. Имаше 2 картини, по които създаваха задачи. Май това е горе-долу всичко. Общото ми впечатление, че всички деца се справят много добре. Госпожата изчакваше повече да вдигнат ръка, насърчаваше ги да мислят и правеше забележка, ако някой отговаря без да го е посочила.
Приключвам, че изписах цял ферман  Embarassed!
Хубав ден на всички!
Виж целия пост
# 121
Привет, момичета!И аз да кажа - много съм се шашнала покрай записването за ясли на малкия...... #Cussing out
Баткото ще го записвам 38мо, някой спомена 7.05 - ще взема да проверя и аз.Иначе се записахме в 129то - наистина много ми хареса, така че, имаме избор.В 31 също се записахме, ама проформа нещо - никак не ми допадна това училище, а го водят елитно, незнам не ми хареса отношението, към нас - бяхме няколко майки, имахме въпроси, но ни връчиха по един входящ номер и това беше.
Това от нас, отивам да погледна, каква стачка ще правим Thinking

pili, към едни и същи училища сме се ориентирали. Нашият татко също вчера е подал молба в 129-то и е ходил до 38, където му казали, че записването ще започне от 7.05., като с предимство ще се приемат дечицата, живеещи в района или имащи братчета или сестричета, които вече учат там. На нас 38-мо ни е по-близо до работата, но малко се надявам, че ще успеем да се вредим, освен ако не се наредим от вечерта  Mr. Green
А за 31 сме в чудене, защото е малко по-далечко. Вие чували ли сте нещо за госпожите в 129-то, 31-во и 38?
Виж целия пост
# 122
ние също подадохме в кварталното 16 ОУ, паралелка с английски и за рисуването ще има нещо като входящ тест - за оринетир (така ми казаха), компютри също има, руски по избор
госпожата ми хареса, така че за сега ме устройва, сравнително близко ни е и нй важното ще е с още деца от градината и няма да има голям стрес
дребния успях да го регистрирам, ама да видим къде ще му излезе края, че можело всичко отново...  ooooh!
Виж целия пост
# 123
 Знам,че дете без училище няма да сотане,има места за всички,въпросът е къде? newsm78
 Ще се поболея ,докато се запишем някъде?
Виж целия пост
# 124
каката ще има скоро рожден ден и мислим да й вземем голямо колело. какво карат вашите деца? можете ли да ми препоръчате модел? че нещо се замотах от инфо ...рамки, цолове - а аз нищо не рабзирам
Виж целия пост
# 125
ЧРД на Слав на clavena

астралния близнак на моята щерка!
 newsm59  bigdance2 newsm59
Виж целия пост
# 126
каката ще има скоро рожден ден и мислим да й вземем голямо колело. какво карат вашите деца? можете ли да ми препоръчате модел? че нещо се замотах от инфо ...рамки, цолове - а аз нищо не рабзирам

Миналата година купихме на Теди това http://bike.passati.com/20_fox.html
Доволни сме, но той сякаш позагуби интерес към колелото, а не спираше да кара детското си, което съвсем му беше умаляло...
А ето и в тази тема има мнения по въпроса:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=200645.0;all
Виж целия пост
# 127
ние също подадохме в кварталното 16 ОУ, паралелка с английски и за рисуването ще има нещо като входящ тест - за оринетир (така ми казаха), компютри също има, руски по избор
госпожата ми хареса, така че за сега ме устройва, сравнително близко ни е и нй важното ще е с още деца от градината и няма да има голям стрес
дребния успях да го регистрирам, ама да видим къде ще му излезе края, че можело всичко отново...  ooooh!

А може ли инфо за госпожата
Виж целия пост
# 128
Здравейте момичета и аз сега видях темата и се включвам. Покрай това записване за яслата, баткото остана съвсем на заден план амааа.. Ако някой има информация за началното училище в кв.Илиянци, моля да сподели. Също така и за училищата в жк.Надежда.
Прочетох отгоре, отгоре написаното до момента и оставам с впечетление, че на повечето от вас децата пишат доста добре. Моят син нещо не му харесва писането, предпочита да смята и аз се притеснявам, че ще му е доста трудно ако не се вземе в ръце, където и да го запиша.
Виж целия пост
# 129
По въпроса с велосипедите - според мен зависи от ръста на детето дали ще е 20 или 24 цола. Ние взехме това http://www.sportdepot.bg/products/bicycles/junior/junior/383-velosiped-raleigh . Не на последно място гледайте и сервиза да ви е на удобно място.
Виж целия пост
# 130
 И на нас ни е време да сменяме колелото с по-голямо,харесах това http://bike.passati.com/20_fox.html,но ще видим какво ще каже малкия човек,че нали е с претенции.Това http://bike.passati.com/20_fox.html ,също ми харесва много. newsm78
Виж целия пост
# 131
Тодоран Хубави са тези училища, 31во го водят елитно, може и тъй да е, но обстановката, това, че не ни обърнаха особено внимание и ни гледат като поредната бройка, нито ни показаха къде ще учат децата ни и т.н. направо ме отблъснаха.За госпожите в другите училища незнам още, като цяло съм доволна от отзиви и на самото място.Директорката на 129то е малко вулгарничка, но си направи труда да ни покаже и обясни какво предлага.38мо и на нас ни е близо, то ни е 1во по желание.Ще се редим няма как, от вечерта чак не мисля, но рано сутринта.
Ние ще сменяме колелото догодина,че станаха много разходи...но ролери ще вземем.
Айде толкоз, че стана дълъг поста Embarassed
Виж целия пост
# 132
Запис  Mr. Green
Чудя се къде да се похваля, а то нова тема.
Подадох молба в 129-то Антим І Дано ни приемат там.
Ходих и до 1-во, но там имаше бомба  Crazy
И самовзривила се учителка... май ще се въздържа от молба там.
Виж целия пост
# 133
И за протокола: щерката е Галя р. 23.03.2001
Виж целия пост
# 134
Запис  Mr. Green
Чудя се къде да се похваля, а то нова тема.
Подадох молба в 129-то Антим І Дано ни приемат там.
Ходих и до 1-во, но там имаше бомба  Crazy
И самовзривила се учителка... май ще се въздържа от молба там.

  тва сериозно ли или метафора  #Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия