Набор 2001 (8)

  • 17 622
  • 356
# 60
браво на детето, и как хубаво пише! Laughing


Виж целия пост
# 61
Чета ви и се чудя  newsm78 Не са ли много натоварени децата ви? Плуване, уроци по английски, ски и разни други? Те сами ли изявиха желание или вие настояхте? Кога им остава време да си поиграят, да се наслаждават на детството си?
Нашият предната година ходи само половин година на бойни изкуства в градината, но беше много несериозен учителя и имаха много пропуски. И затова втората половина просто го спряхме. Имахме желание да го запишем на плуване, но нямаше как да го водим. Все още не съм се отказала, но чакам да оправим колата, която ще остане за мое ползване и евентуално тогава ще имам възможност да го водя.
Виж целия пост
# 62
AnMary,Диана пише много хубаво.   bouquet
Ани за писане пише всичко,но доста криви буквите,а всички са с различни размери.В момента е болна и си е у нас и се упражнява да пише в тетрадка с тесни и широки редове. Grinning
Виж целия пост
# 63
Чета ви и се чудя  newsm78 Не са ли много натоварени децата ви? Плуване, уроци по английски, ски и разни други? Те сами ли изявиха желание или вие настояхте? Кога им остава време да си поиграят, да се наслаждават на детството си?
Нашият предната година ходи само половин година на бойни изкуства в градината, но беше много несериозен учителя и имаха много пропуски. И затова втората половина просто го спряхме. Имахме желание да го запишем на плуване, но нямаше как да го водим. Все още не съм се отказала, но чакам да оправим колата, която ще остане за мое ползване и евентуално тогава ще имам възможност да го водя.
Moят син е от децата, които никъде не ходят. Мисля, че за всичко си има време, като почне училище тогава ще учи английски. За друго засега не е показал желание. Ще го запиша и на плуване от септември. Май в първи клас ще го понатоваря, за сметка на досега. А иначе ходи на ски, но това не е кой знае колко ангажиращо.
Виж целия пост
# 64
Нашето момиченце ходи три пъти седмично на акробатика и на нищо друго.Треньорката и иска да я водим всеки ден,но това ни е непосилно. ooooh!С езици не виждам смисъл да я мъча от сега,като тръгне на училище ще я запишем.А все пак е дете,иска и се да играе. Hug
Виж целия пост
# 65
Че пише, пише, но мисля че всичко без немската оФчарка и телефона го е писала щерката на xai.
Но ме побърка с таз обява - "да я лепна мамо навън, моляяяя те".
Виж целия пост
# 66
Чета ви и се чудя  newsm78 Не са ли много натоварени децата ви? Плуване, уроци по английски, ски и разни други? Те сами ли изявиха желание или вие настояхте? Кога им остава време да си поиграят, да се наслаждават на детството си?

poohcho
моят хубустник е един от тези, но само привидно е натоварен. На плуване и футбол ходи от предучилищната, тоест това са часове в самото училище. На ски ходи в неделя и е много доволен. Записах го по мое усмотрение и след 2-рия път е вече фен. На карате ходят три пъти в седмицата с брат си, но и преди и след това има време да играе достатъчно, още повече при него енергията е по-скоро в излишък. На английски е два пъти в седмицата, но и там засега е по-скоро забавление отколкото сериозно учене.
Смятам че вече им е време да минават на този режим, остава им време за дивотии поне на моите  Grinning
Виж целия пост
# 67
  Моето ,слава богу е кротичко.У дома се учим да четем,пише детето.Тренировките са му голяма страст, Mr. Green рисува много хубаво. HugЗаписахме я само на един спорт,който тя избра,но детето си тренира сериозно и с желание.Момичето много се занимава с тях и иска да ходат всеки ден,както вече казах,но ние нямаме възможност.
Виж целия пост
# 68
Фантичка,къде ходи дъщеричката ти на акробатика?

Ани за сега ходи на английски и модерни танци в ДГ само. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 69
Фантичка,къде ходи дъщеричката ти на акробатика?

 В ЦСК-а. Peace
Виж целия пост
# 70
Фантичка,къде ходи дъщеричката ти на акробатика?

 В ЦСК-а. Peace

Къде е това?

Мойто диване и то се натиска за гимнастика, поне да го заведа един-два пъти да види, че не е за всеки..
Виж целия пост
# 71
Имам някакъв спомен,че беше на 4-ти километър,но може и да греша.На времето тренирах спортна гимнастика и имам спомен,че ходехме на състезания там.
Виж целия пост
# 72
 Така наречения  "Спортен комплекс Червена знаме" на 4-и километър.Точният адрес е ул.Асен Йорданов 1.Там трябва да търсите залата по гимнастика и акробатика.Но е малко завъртяно.Ако искаш мога да ти дам тел. на треньорката да пробвате. Peace
Виж целия пост
# 73
защо да са натоварени?
и уроците по плуване и тези по англ.език са под форматана игра и са съобразени с възрастта им
Габи ходи с желание на всичко, даже на плуване иска да е всеки ден,но аз нямам възможност да я водя
проблема на децата в София е че няма къде да играят
онова време когато майките нипускаха сами да играем по площадките отдавна е отминало
Сега не остана свестна площадка за игра,парк
ии ако ги има  са пълни с кучета и тн Peace
Така че по-добре да се занимават с нещо отколкото да виснат пред тв-то или компа с часове


Виж целия пост
# 74
 Ние май сме едни от малкото родители,които не позволяват на децата да гледат ТВ.У дома гледат само в събота и неделя,по един филм избран от нас. PeaceПрез другото време си играят в детската.Там телевизор не сме сложили и адски се вбесих,когато в градината купиха телевизори и DVD.Според мен децата са там ,не за да гледат филмчета по цял ден.Но на голяма част от родителите това не им направи никакво впечатлени,от което си правя извода,че децата са така и удома.Закотвени пред ТВ. ConfusedСъбота и неделя са навън,стига времето да го позволява.Когато е студено,ходим в някой детски клуб да играят.Миналото лято започнахме да обикаляме 100-те Национални туристически обекта,Дарина е много впечатлена.Иска да знае всичко и пита постоянно.В " Концертната зала" на пещерата Бачо Киро такъв рецитал от патриотични песни дръпна,че им скри шапките на всички,обра овациите детето. Mr. Green Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия