Gonul ne cay ister, ne de kahve, gonul muhhabet ister, kahve bahane! ТУРЦИЯ- 5

  • 20 605
  • 291
# 150
Айля, Kaigi накратко ти е писала за кравите. Миналата есен, когато бях в Истанбул, ги снимах - повечето са около и в Джавахир, защото останалите ги видях от колата и нямаше как да ги щракна. "Кау пърейд" е художествен проект, което е започнал през 1998 год-. в Цюрих и се е провеждал в много големи градове в света. В БГ още не е имало парад на кравите. Самите крави са от фибростъкло и се рисуват от различни творци, а след като мине времето, през което са изложени, се разпродават на търг и парите отиват за благотворителност

Истанбулските крави бяха много хубави, аз искрено се забавлявах с тях и затова направих толкова много снимки. Ако пуснете в Google images - cow parade, ще видите още много крави от цял свят. А повече инфо има тук: http://www.cowparade.com/
Виж целия пост
# 151
По принцип тези крави в случая - шарените символизират конкуренцията Wink
т.е примерно златна крава - ако сравняваме всички крави и златната - златната си е уникална сама по себе си, т.е кравата символизираща тази фирма е надвила конкуренцията - втора като нея няма  bowuu
Виж целия пост
# 152
Както знаете нИе жИвяхме няколко годИнИ в РумънИя. През 2005 когато бях бременна буквално цял Букурещ беше залян с шаренИ кравИ. Съжалявам, че нямам снИмкИ  Sad
Виж целия пост
# 153
ехооо, танцьорките сме тук...!! Party Гледам Цветето още не се е появявала... Днес почти се събрахме половината тема, защото бяхме аз, Цветето, Принцес и Диляра. Нямаше време за много приказки, но... танцувахме.. скоро няма да изнасяме концерт, далече сме.. Ученичките, де. Другите си могат! Peace

Ееех, блазе ви дризе и бз, събрали сте се в прекрасния Истанбул! Hug Мечатя и аз да живея в този град! Дано някой ден ме сполети... Peace
Виж целия пост
# 154
Разгледах снимките на дризе и бз от днес  Crossing Arms
Ама прекрасните  Hug
Бз има прекрасна дъщеря  Heart Eyes как се радва на Селин  Heart Eyes
Селин много ми харесва малка -сладка принцеса да не и излизат зъбки  Mr. Green
Много се кефя на всички снимки  Hug
Мога да кажа, че например Пина и Сладка Хапка  си ги представях по коренно различен начин  Blush
Бебенцето на Каиги ако го видя някой ден ще го изям сигурно, какви сладки бузки  Heart Eyes
http://i1.trekearth.com/photos/63671/nazar_boncugu.jpg


Иво и Атилла кавалерите  Hug Hug Hug
Добре, че дадох идеята за албум  Flutter
Благодаря на Дризе, че я направи реалност  newsm53
Виж целия пост
# 155
Айля, много съм любопитна как си си ме представяла??  Flutter
Виж целия пост
# 156
Айля, много съм любопитна как си си ме представяла??  Flutter

Най-малкото с черна коса но си те представях доста възрастна, защото веднъж бях разглеждала тези снимки на твоите манджи и викам си, явно е доста възрастна  Laughing
Изгглеждаш на 18   bouquet
 незнам каква е логиката, аз като мога да точа трябва да съм баба  Thinking  Joy Joy Joy
А доколкото се сещам Сладка Хапка преди имаше един аватар ако е тя де...
една жена слаба(май картина  Blush беше) с кок  Thinking
И аз за нея си мислех, че изглежда като на аватара  doh doh doh
Поне си признах де  Hug Hug Hug
А Хапка(от сладките де) изглежда много, много делова  Blush
нищо общо с онзи аватар  Embarassed
Запознахме се най-малкото!
Имам път лятото(  Praynig ) до Истанбул ако сте там може ли да се видим  Embarassed  baby_neutral
(въпросът ми е към всички)  Whistling
Виж целия пост
# 157
Айля,  Laughing Laughing аз точно това  си помислих вчера - вече мога да точа, готова съм за внуци.... Mr. Green Mr. Green Нищо, че още деца нямам.....
И аз така се подлъгвам често, ама ние нали си знаем, че сме млади и хубави.... Laughing Flutter

С радост бих се срещнала с всички ви в Истанбул, но едва ли ще съм там лятото... Sad
Виж целия пост
# 158
 Laughing
ами аз съм си делова, явно ми личи.
Не, на аватара никога не е имало моя снимка. Имало е само рисунки.
Виж целия пост
# 159
Ето ме и мен!Добър вечер!
Момичета да ви похваля pina танцува много многооо добре-напреднала е  личи си!
А desert princess i dilqra  са невероятни!Толкова грациозно и плавно танцуват  Hug...Нямам думи.Само се чудя аз кога ли ще се науча така да си въртя дупарата и да подмятквам цици и в същото време да си въртя и китките  newsm78За сега мога да се справя само с една част от тялото си GrinningНо не се отказвам--оптимистка съм.
Сега отивам да разгледам новите снимки в албумчето.
Айля страхотна идея ни дааде с това албумче Cok tesekkur ederim!
drize  се справи блестяюо с реализирането и!
Благодаря ви момичета!Дано наистина някой ден успеем да се съберем я в Истанбул ,я във Варна  bouquet
Виж целия пост
# 160
Добро утро девойки Simple Smile

Хайде слагам само десерта за след закуската Simple Smile Истински десерти като се видим на живо .
http://img120.imageshack.us/img120/2961/pasta656la4tr3.jpg

Benmary Simple Smile Вкусотийките от старницата ти  са страхотни   chef ... ?=кога може да се организираме и да отидем до Eminonu на пазар за кулинарни неща ....Събота или неделя е ок за мен  Hug

Снимките на всички наистина са страхотни Simple Smile 

Цвете , пина, Десерт, Дилара= нямам търпение тук да си оргaинзираме едно танцуво show като дойдете, ние може ид а репетираме дотогава без вас Wink


Весел и сладък неделн ден на всички !:love: Hug Peace  bouquet

пс: Това с кравите е много сладко ,,,,бяха плъзнали навсякъде из NY преди години  Simple Smile ,... като казах NY, др. седмица заминавам за там за една седмица , тъй че ще изпусна срещата, ако има такава, чакам снимки Simple Smile
ps:
Виж целия пост
# 161
ейййй, bz, много ти завидях за Ню Йорк!! Rolling Eyes На мен ми е детска мечта.... После мечтите станаха много и коя по-напред  ooooh! Ама все един ден ще ида! Peace

За танците.... Диляра и desert princess, назад да бягат, не можем ги стигнем! Много хубаво танцуват! Hug Аз се кълча там както мога, поне ми е кеф.... Grinning



Абе, вчера се замислих - аз съм си отбелязала възрастта в профила, не се ли вижда?? Аз си мислех, че се вижда, ама то и имейла си мислех, че се вижда...
Виж целия пост
# 162
ПинЕ, ПинЕ Simple Smile ша снимам NY specially 4 u Simple Smile и ша кача снимки.  А ти защо си толкоЗ ранобудна, ние си имаме извинение, а ти , я марш към кревата , поне 8 часа сан  Mr. Green  (Виждат се годинкките , май сме набори, 78 ??, а емейл е скрит, можеш да го промениш във настройките на профила). И хайде сериозно къде се оправи времето , пукне първа пролет, и птичките запеят, идвате насам и правим belly dancing gubek show наддансване, Varnenki vs ИстанбулkИ  Joy hahaha ..... Hug

ps:   http://www.elle.com/streetchic/9955/street-chic-istanbul.html    == Istanbul Street Chic (i.e. Street Fashion, nared s ulichnata moda ot NY, Milan, L.Vegas, Paris, Tokyo, Dublin ....  Laughing )
Виж целия пост
# 163
Здравейте ,включвам се за малко,нямам време да чета какво сте писали...Свекърва ми е болна и 2 дни е у дома...горката така стене от болка ,че сърцето ми се свива  Cry Cry...днес имам рожден ден ,но никак не ми е до празнуване..сега отидоха до болницата..дано направят нещо...
Виж целия пост
# 164
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, МАРИЯ !!!!! ДА СИ ЖИВА И ЗДРАВА И МНОГО ОБИЧАНА !!!!  Hug


Buyuk Gecmis Olsun !!!!!!! Какво и e на свекърва ти ?? Дано не е нещо сериозно....Дай Боже да се оправи бързо жената ///Пращам ти положителна енергия ........ Hug Praynig  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия