Стриктна съм Дюканка, бивша дебеланка! - 73 тема

  • 28 118
  • 600
# 165
Ето я Снежи:


И нейното съкровище.
Виж целия пост
# 166
Снежи Съни, от къде е тази чанта? Обожавам големи чанти, за да има да ги пълня, пълня, пълня  #Crazy и после да ровя, рова, ровя..... Joy Joy Crazy

Снежи, чудесни снимки! Hug
Виж целия пост
# 167
да това е албумчето .Малката тук е на 11год миналата година ходихме на Карандила и там е снимата ,и аз съм това .А зимните снимки са сега от зимата на Банско,а където съм на скалата тези дънки вече са ми широки.ще се снимам утре да ви покажа колко свалих  bouquetБлагодаря ти Дорче златна си  bouquetТези чанти са наш внос от Китай,това е от последният ни контейнер
Виж целия пост
# 168
Мише, благодааря ти, мила!  Heart Eyes
Снежи, страхотни снимки! Изглеждаш чудесно - голяма свежарка!  Hug А малката принцеса е очарователна! Най-малкият член на семейството е голямо сладурче, каква порода е?   animal037
Вани ник, браво!  smile3501 Пожелавам ти от сърце още хиляди комплименти да получиш!  Hug
Виж целия пост
# 169
Понеже много се дискутира по едно време как нашите рецепти са откраднати от други хора,въпреки че те са доста променени за да стават за нашия режим погледнете това,тук дори заглавията са си от нашия рецептурник,"кексчето на Фоли" и "джапанките",например,не виждам смисъл да се сърдим на момичетата,просто го давам за пример как нещата се обменят по форумите когато темите са за едно и също,като използваш иконката на Вещи на името Пиер Дюкан и ти излизат  7 720 файла  Crazy
Сънче,страхотна си ,честито палтенце,ние плакахме за теб като отиде в Гърция,със сигурност е имало много разбити сърца при елините  Heart Eyes
Фанси,vani_nik,desi_val,благодаря ви за пожеланията  Hug
Фоли,благодаря за омагьосването,дано подейства и девойката да оздравее, Hug
Снежи,много сте сладки с щерка ти  Heart Eyes
Виж целия пост
# 170
Макар и болна ,не можах да се стърпя да не ви видя следобедно Simple Smile
СЪНЧЕ , HugПрекрасна  bouquet
Отивам пак в леглото....
Виж целия пост
# 171
малкият е пикинез.Аз не се харесвам много на снимките.ама исках да ви покажа  bouquetедна жена на 40 годинки  bouquet
Виж целия пост
# 172
Ей тъй бяхме с Креми на обяд
 

Пицата на снимката е за трета фаза, заради кашкавала. Но иначе блатът е яйце и трици и зеленчукът е режимен. Само кремвирша беше  Embarassed  нережимен. Ама нямаше друго, кво да прайш. Пилешки е, де.  Blush
Виж целия пост
# 173
Мирахриз, това ангелче на аватара твое ли е, много е сладка. Hug
Марини, а така, никакво предаване. Жалко, че си далеч и не можеш да дойдеш на срещата. Hug
  Мишле,   стига си ни глезила, забравих да готвя, само от твойте ястия ям.  bouquet
Триксинити,  /едва те прочетох/, не е много 400гр. извара. Млечните, според Дюкан, са до 1 кг   bouquet
Креми, тая пица ми размести мислите. Joy
Сън, браво, удържала си на изкушенията.
Вани ник, не се поддавай на провокации.
Снежи, много ти е хубава дъщеричката. Поздрав за Дорчето, че ако не беше тя, май нямаше да видим снимки.
Джуфка, оправяй се. Hug
Виж целия пост
# 174
Здравейте мили Дюканки! Надявам се, че все още приемате нови членове. Миналата сряда попаднах съвсем случайно на Вас и толкова ме впечатлихте, ..... че от четвъртък започнах режима. 6 дни бях на протеини, сега 4 дни ще бъда на ПЗ и след това смятам да бъда 4 П/3 ПЗ. Дали е добър този вариант, по-опитните какъв съвет ще дадат ? За протокола - висока съм 173 см, започнах от 67,5 кг (за 3 дни бях - 2,5 кг), в момента съм 65, надявам се да мина в кг с 5... Благодаря предварително   bouquet . Възхищавам се на всички за постигнатите резултати и постоянство и бих искала и аз да успея. Желая на всички приятна почивка и весел уикенд. smile3525
Виж целия пост
# 175
ЖедираHug Както винаги, ме разтопяваш, мила!  Heart Eyes
Джуфка, благодаря, миличка!  Hug
Фоли, благодаря!  Hug Ама не можах съвсем напълно.  Embarassed
Кристин, добре дошла и успех!   bouquet 4/3 е много удобно редуване. Опитай и ако усетиш, че дълго оставаш в застой, премини на 5/5.  Peace
Виж целия пост
# 176
Здравейте скъпи ми дюканки искам да ви благодаря на всички че ми честитихте намалението и да ме извините че не съм много активна в поздравленията си към вас,но съм нова и докато се ориентирам вие сте свършили темата и пак новичка Нооооооо има време хиляди благодарности,мисля че затова ,че успявам имате наистина голяма заслуга!  bouquetСпециални поздрави и на Вещи! newsm51
Виж целия пост
# 177
Направо съм бясна, писах, писах, изчезна ми всичко и сега наново! smile3511
Елена 82- браво за намалението! smile3501
Мими Деси- резултатът ти е много добър! newsm10
Еликс- браво и на теб! smile3501
Жедира, бързо оздравяване на детенце! Дано се видим утре! thumbsup
Джувка, и ти оздравявай бързо. Да ги нямаме такива, обеща да дойдеш на сращата! Party
Честита 3 фаза на Тея Топ и Мария! Hug
Мишле, със здраве да си похарчиш паричките! А, виждам, че вече си направила първите покупки! Ама нали знаеш, сега следват снимки да се изфукаш! Party
Танич, и според мен резултатът ти от 4 кг за 11 дни е перфектен! Повече да се сваля хем е трудно, хем е нездравословно! Naughty
Честити 3 дюкански месеца на Деатка и Мирахрис! newsm51
Сънче, липсваше!  HugЧестити ти придобивки! Peace Много си хубава на снимките, а и обстановката  около теб е красива!
Инка, Данидаsmile3501 и на вас!
Снежи, изглеждаш много свежо, нямаш вид на 40 годишна, така че не се оплаквай!
Блеки, Честит професионален празник!  newsm51По една глътка тайничко и за нас! Wink
Кристин welcome Сънчето вече ти е отговорила за редуването на дните!
Виж целия пост
# 178
Сънче, благодаря
Фоли, аз не се предавам и за това на такива хора не им давам обяснение какво правя и много не общувам с тях
Снежи, много сте хубави с принцеската
Джуфка, пожелавам ти скорошно оздравяване.
Виж целия пост
# 179
Кристин, добре дошла!  Варианта 4/3 е добър, опитай . Успех!:bouquet:
Екзакт, ти да не мислиш, че аз като съм стара се ориентирам, споко Hug.
Цветии, знаем го този номер с нета, гадничко е, ама пак си се справила. Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия