Малък сечко тук дойде радост да ни донесе - февруари 2008г.

  • 24 122
  • 563
# 225
Весе,хубаво е,че Емо си е при теб.Успех,ще се справиш и скоро ще се гушкате.
Стискам силно палци. Hug
Виж целия пост
# 226
Веси ,стискам палци и чакаме Емо да се отчете  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 227
Уф, цяла вечер нямах нет Cry
Сега се събудих и очаквам включване от малкия звяр и наминавам да видя за новинки от Весето. Стискам палци всичко да мине на 6.
Виж целия пост
# 228
Весе, имаш стиснати палцио  от мен мила Hug Hug Hug.
Нека всичко да мине бързо и като по вода Praynig.
Да нагушкаш бебчо и от мен като се появи на бял свят Peace.
Виж целия пост
# 229
Весе,иаз стискам палци всичко да мине леко и безпроблемно.
Весе ,на Емо работата му свързана ли е с GPS системи?Защото всеки ден тормозя един Емо и да не се окаже ,че е твоя мъж.

 Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 230
Веселушке, стискам палци!
 Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 231
 Дали днес е големия ден? Стискам палци и ще прелитам да чакам новината!
Виж целия пост
# 232
 Hug Hug Hug Продължаваме да сме си вкъщи и да сме 2 в 1.  Hug Hug Hug. Ако се случи нещо ново ще ви информирам своевременно  Heart Eyes.

Шушу, да ти е жива и здрава щерката, много да те радва и по-малко да те ядосва  baloni.

Глори, не е същия Емо - дишай спокойно  Laughing.
Виж целия пост
# 233
Шушу, да ти е жива и здрава Кристина! Много да я слушате и за имения й ден да й уредите братче и сестриче едновременно!  Безгрижно детство!  bouquet Grinning

Весенце, мляс-мляс-цун!  Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 234
Честит рожден ден на Кристина! Да расте здрава и безгрижна!

Веси, когато му дойде времето ти пожелавам да мине леко и безпроблемно!  Hug Аз яко се бях изнервила накрая като всички ми се обаждаха да питат какво става... Когато те хване шубето от раждането си помисли за бебчо - как ще го гушкаш, къпеш, разхождаш... Всичко ще е наред! Целия зор е за 1 ден, няма и толкова даже, а после радостта е за цял живот!  Но ти това си го знаеш, мъжко момиче си! С всичко това исках да ти кажа, че като дойде момента е нормално малко да се нашашкаш  Wink Очаквам хубавата новина, с теб съм  Hug
Виж целия пост
# 235
Страхотна изненада! Много благодаря за пожеланията!
Черпя ви с една виртуална тортичка и пожелавам на себе си и на вас, момичета, сладък живот и дано всяка от нас да има много щастливи поводи като днешния!

Виж целия пост
# 236
Ухххх,Весе,Ади че тръпна в очакване бе мацкооооо Mr. Green Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 237
Честит празник  ШУШИ, да ти е жива и здрава хубавицата и да расте умна и още по-УбаВа.
Ние я изтормозихме Весела с постоянни въпроси ми се струва.Сигурно е адски досадно, мен
ако може да не ме питате всеки ден като му дойде времето.  Mr. Green
Виж целия пост
# 238
Весе,  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Hug
Шушу, да ти е жива и здрава щерката. bdbaloni
Виж целия пост
# 239
Вижте какво си намерих:
Здравейте мили мами.

Нямам никакво време дори да си включа компа,та затова се включвам по-рядко.

Дари е много добре и няма никакви проблеми.Днес беше 1200(или 1250 докторката не можа да разчете написаното) утре ще видим колко ще е.

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия