Ми то вече неостана ....
Ми то вече неостана ....

за шоколадоманиачките - можем да си направим клуб и да си правим тайни срещи, да хапваме тайно шоколадчета, направени по тайни рецепти.

Даже е температура на те съветвам да следиш, ако не си готова психически да се терзаеш от движението на графиката.
По-добре по-скоро. 


Как мислите? 
. В психарка абсолютна се превърнах, дойдеше ли ми цикъла и почвах да сипя едни обвинения по мой
Отивай на лекар, в който да повярваш и който да се погрижи за теб. 

Много мразя перода на овулацията,защото при мен си е все едно съм в цикъл и така си карам половин месец,или съм в цикъл или в овулация.Взе да ми писва и все по-често се замислям дали да не се потрудим да си спра цикъла пак за 9 месеца,ама май ми е още раничко.
или пък така

Но тъй като съм като парцал, просто сили не ми остават да се докопам до тук. Оставила съм цялото домакинство на Митко.
Само казваш и идвам,все ще се намери кой да гледа дребосъка,щом става въпрос за хапване на сладичко. 
Доволна съм,а и той като го гледам. Препоръчани теми