Беше ми страшно кофти, а тази новина така ме зардава. Ники, благодаря ти! И, да - ти си следващата!

После съм на лекар, обадих му се, защото днес ей така си внуших, че не ми е добре... болен мозък съм и все повече затъвам, мамка му... Ама лекарят дето искам има час чак за 17,30... чакам
, пък после да те почнат параноите за това, че едно малко човече не те харесва достатъчно и реве от теб. 
Не ти се позволява да тъгуваш, бебка има нужда от позитивни мисли! Не че не ми е ясно колко са ни болни мозъците на всичките, какво да се прави, обаче най-важното е края да е щастлив:)) Светле, ти на работа ходиш ли? Как е драйфането? Спря ли вече? Изобщо не ни казваш как си, рядко пишеш, не се затваряй!!!
.
Ама как се радвам само че заедно си бременеем. И как те обичам само ...
Добре дошъл на малкия принц Георги
.
, че ще дойда на бързо да те оправя
.
радвам се че всичко е наред
кой е лекаря?
От твоето здраве зависи това на бебчо и е нужно всяко неразположение да консултираш с лекар. 
.
.Важното е, че е здравичка - нека сега да наддава и в най-скоро време да си я приберете в къщи
.
, знам, че не е лесно, но ти се дръж.Тези дати са най-тежки 
. Препоръчани теми