Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са някои от темите, които се обсъждат във форума?
Какви са темите, обсъждани в публикациите?
Защо краката ми се подуват толкова много по време на бременност?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са някои от темите, които се обсъждат във форума?
-
Какви са темите, обсъждани в публикациите?
-
Защо краката ми се подуват толкова много по време на бременност?
Подуването на краката по време на бременност се дължи главно на увеличения кръвен поток и задържането на течности. Това може да доведе до оток и подуване в краката. За да помогнете за намаляване на отока, уверете се, че поддържате добра позиция на тялото, избягвайте да стоите или седите дълго време и правете редовни упражнения за подобряване на циркулацията.
-
Какви са признаците за падане на тапата по време на бременност?
-
Как да увелича производството на кърма по време на кърмене?

Може вече да излиза 
! А само ако знаете каква малка помпичка е
. 
,не сме се и сьмнявали вьв вьзможностите ти ,продьлжавай така и занапред 
, при които е започнало раждането -като при мен , а на другите още малко тьрпение ...може би 
Честито на новите мамчета, които ни зарадваха с новини за родените бебешоци.
.
.Смятам, че вече няма проблем, дори четох някъде, че по този начин шийката омеквала и се правило по бързо разкритие. Като стана въпрос за това се сетих, че преди време ми казаха за по бързо разкритие преди да тръгнем за родилното да се изпие чаша чай от босилек. Тъй като не намерих си взех масло от него и ще пробвам.
Ще си имате бебета гении
... да не говорим за това, че със 3-4 см разкритие те пращат у дома. Незнам кой малоумен доктор е бил - те повечето там са такива (с много малки изключения)....Аз за това не искам да раждам в Бургас. Ти не четеш ли другите форуми за бургаската болница???? Ох много се ядосах, не ми се сърди, но това е безочие и се чудя как го търпиш ти... Аз съм станала върл противник на корупцията и няма да ви кажа как си следя правата в това отношение... Ако съм на теб си събирам багажа и отивам в Сливен - безплатно е и е супер като обстановка и отношение. Разход ти е само пътя- 100 лева, а в Бургас съм убедена че с по малко от 300 няма да се разминеш. Ох, дано всичко се нареди при теб. Моля се да си добре ти и бебето

